Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

PIEKARNIK - przydatne funkcje. Pyroliza, kataliza, prowadnice - opinie, modele


kasiek

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jestem zachwycona swoim samsungiem...

 

ma mały grill duży grill grzałke na dole na górze termoobieg i takie tam rózne opcje łączone to wszytsko tez...

 

ma separator i to jest świetna sprawa...

piekę ciasto na górze, mięso na dole i jest smaczne i jedno i drugie....

 

ta funkcja czyszczenia wodą też jest, ale to już ja się tym nie zajmuję tylko mój... :) ale czyści się raz na jakiś czas po większym pieczeniu...

 

blachy ma fajne... pierwszy raz suszyłam grzyby (człowiek się uczy na błęach), a że były wilgotne to się przykleiły do blachy (mysłałam, że jak mój... wróci z pracy, to mnie zabije, bo te balchy są specjalne właśnie i nie można ich porysować...) ale zalałam wodą z płynem na godzinkę i wszytsko zeszło bez szorowania... i o grzybach wie już tylko z opowiadań.... tłuszcz po babeczkach wielkanocnych zszedł własnie po tej użyciu tej opcji z wodą tzn tą pirolizą...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Mam podobne pytanie więc podepnę się do wątku.

Szukam piekarnika z mikrofalą do 3000 zł.

Trzy jedyne rozsądne opcje to wg mnie:

Bosch 84K553, Siemens HB84K552 oraz Samsung FQ115T001.

Dwa pierwsze kosztują 2800 zł a trzeci 1800 zł.

A parametry mają (wydaje mi się) niemal identyczne.

Nie wierzę, że 1000 zł dopłaca się za markę. Może czegoś nie dopatrzyłem?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi urządzniami?

Edytowane przez jarett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem zwolenniczką samsunga ewentualnie jeszcze jednej firmy jaką jest Mastercook, mam kuchnie od nich kompaktową właśnie z mikrofalą i sobie chwalę :yes:

Mogę zaprezentować ją :p a tak na poważnie to nie ma co się kusić na tani sprzęt, bo później włożymy w niego jeszcze raz tyle, lepiej kupić raz, a porządnie. Dla Ciekawych kuchni mastercooka którą mam w posiadaniu udostępniam ją wirtualnie :D

 

Oto ona :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle jestem zwolenniczką samsunga ewentualnie jeszcze jednej firmy jaką jest Mastercook, mam kuchnie od nich kompaktową właśnie z mikrofalą i sobie chwalę :yes:

Mogę zaprezentować ją :p a tak na poważnie to nie ma co się kusić na tani sprzęt, bo później włożymy w niego jeszcze raz tyle, lepiej kupić raz, a porządnie. Dla Ciekawych kuchni mastercooka którą mam w posiadaniu udostępniam ją wirtualnie :D

 

WON! spamerze! - masz nas za idiotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pokazałam jaki grzejnik mam w posiadaniu to nie jest spamerstwo!

Zapraszam do powrotu do szkoły :) I prawidłowego rozumowania

 

Grzejnik? Wątek jest o piekarnikach. Nawet nie wiesz o czym mowa tylko robisz ctrl-c, ctrl-v. Pierwszy wpis + bełkotliwa odpowiedź nie na temat + link do konkurencyjnego serwisu - nie przekonasz mnie, że to nie jest spam. Pracuję w branży internetowej, znam takich jak Ty.

 

A jak już jesteś spamerem to przynajmniej nie wdawaj się w dyskusję jak nie masz racji bo pogrążasz i siebie i swojego zleceniodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
Mam podobne pytanie więc podepnę się do wątku.

Szukam piekarnika z mikrofalą do 3000 zł.

Trzy jedyne rozsądne opcje to wg mnie:

Bosch 84K553, Siemens HB84K552 oraz Samsung FQ115T001.

Dwa pierwsze kosztują 2800 zł a trzeci 1800 zł.

A parametry mają (wydaje mi się) niemal identyczne.

Nie wierzę, że 1000 zł dopłaca się za markę. Może czegoś nie dopatrzyłem?

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi urządzniami?

 

mam tego samsunga i jestem zadowolony funkcji dużo ale i tak wszystkiego sie nie używa pieczenie ciast na termoobiegu mięso na górnej grzałce czyli coś jak opiekacz no imikrofala tego tylko używam został wybrany tylko dlatego że nie było by miejsca na mikrofale no i cena była najniższa piekarnika z mikrofalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...