Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Agusi i Marco


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 153
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 5 months później...

Witaj Tomcia !!!!

 

Fajnie że jesteś kochana :)))) Co do wpisów to fakt mało czasu było a i z netem z Orange czasem są klocki hiiiiiii W wakacje owszem działo się tylko nie miał kto wklejać fotek albo z męczenia padaliśmy :DDDDDDDDDDD Poza tym jakoś leci i dalej walczymy - pyt. tylko kiedy skończymy :DDDDDDDDDD

Od czerwca zapisałam się na prawko i wiesz kursy i jazdy z urlopem instruktora wszystko trwało a głowa była w książkach hahahhaah teraz mam już ulgę i wszystko za sobą :))))))))) Pierwsze egzamin teoria i praktyczny miałam w środę 16.09.2009 i dzięki Bogu za 10 dni mogę się udać do urzędu po prawko :))))

Rok szkolny się zaczął więc od jutra postaram się coś powklejać - zmobilizowałaś mnie kochana :)) A już myślałam że nikomu nie jesteśmy potrzebni hiiiii żartuję ale śmiało mogę powiedzieć ze dzięki takim osobom jak Ty Tomcia nasze dzieci będą miały dziennik budowy :))))))

U nas jest tak - w wakacje 0 czasu bo budowa na całego a w roku szk. więcej czasu hiiiihihihi - zamiast na odwrót :)))

Bardzo nas zniechęcił Fotosik odkąd stał się płatny a jak Ty Tomcia na fotosik się zapatrujesz ????

Gorące pozdrowienia całuski :)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

W końcu nowe wpisy :D . Długo kazałaś na siebie czekać, ale roboty posuwają się do przodu, prawko zdane, więc jesteś usprawiedliwiona :D !! Agusia, czy ja dobrze rozumiem, Wy mieszkacie na dole i teraz wykańczacie górę? Te wpisy o czerwonej łazience blokowej, trochę mi namieszały swego czasu i stąd wątpliwości :roll: :lol: :lol: .

Fotosikowi podziękowałam dosyć dawno. Na początku roku zablokował mi część zdjęć, potem całą resztę, zażyczył sobie opłaty. Zapłaciłam, odblokowali fotki na 2 czy trzy dni i ponownie całość mi zablokowali, bo przekroczyłam transfer. W tym momencie wymiękłam i rozstaliśmy się ... teraz korzystam z http://www.picturepush.com

Na razie jest dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj TOMCIA!

 

No rzeczywiście długo nas nie było na muratorze ale... obiecuje, że nadrobię zaległości (choć nie będzie to łatwe) ze względu na obecnie trwające prace kanalizacyjne 1m za płotem i 4m koło domu, które niestety trzeba nadzorować - bo w taką pogodę to może nastąpić oberwanie gruntu... :(

 

Wracając do mieszkania, to owszem dom na parterze nadaje się do względnego zamieszkania, ale korzystamy zarówno z mieszkania w bloku w którym to miałaś okazję widzieć "CZERWONĄ ŁAZIENKĘ" i inne pomieszczenia. Tam dzieci chodzą do szkoły no i Dom jeszcze nie oddany do użytku...

 

Na budowie wzieliśmy się za górę i mamy nadzieję do wakacji ją skończyć no i oddać dom do użytku aby wkońcu w nim zamieszkać a nie dojeżdżać kilka razy na dzień z jednego miejsca do drugiego. JEST TO WYKAŃCZAJĄCE pomimo tego, ze zrobiłam PRAWO JAZDY i kupiliśmy drugi samochód... ale na długa METĘ się po prostu nie da.

 

My narazie korzystamy z FOTOSIKA - opłaciliśmy najmniejszy abonament roczny - ale to FAKT jest to niewygodne płacić za oglądanie swoich zdjęć. Wracając to twojego nowego systemu hostingowego zdjęć... to rozumiem, że jest on bezpłatny... ale powiedz mi co zrobiłaś ze starymi zdjęciami, które miałaś zamieszczone na FOTOSIKU...? Przenosiłaś ręcznie? Jest jakiś automatyczny skrypt? czy może pozostawiłaś stare tam a nowe gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
Agusiu! Kiedyś pytałaś mnie o zapach z kominka w czasie niepalenia. Teraz sobie o tym przypomniałam, masz rację, rzeczywiście "zapach" jest okropny! Rzeczywiście zauważyłam, że dzieje się tak wówczas, gdy wcześniej paliliśmy, a potem robimy przerwę! Niedawno gdzies wyczytałam w internecie, że tak się dzieje! Szkoda. Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że zaglądasz do dzienników i odczytasz tę wiadomość. Jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Jolcia ja tu jestem teraz tylko jak ktoś pisze do mnie hiii tak wyszło

 

ciężko przy budowie i szkole i jazdach jak zauważyłas my raczej więcej w wakacje tu jesteśmy bo i mniej bieganiny :)))))))

 

Widzisz to jednak musimy cały czas palić albo czyścić kominek co dziennie hiiiiiii

 

Jeszcze co do kominka to próbowaliśmy wszelkich sposobów i trafiliśmy na jeden sposób przynajmniej dotyczący CZYSTEJ SZYBY :))))

 

A mianowicie w zimie wyciągneliśmy ozdobną żeliwną przegródkę i na noc jak dajemy duży kloc jaśmina czy dębu nie mal dotyka szyby ale za to trzyma ogień aż do 7 rana i co najważniejsze TO SZYBA JEST CZYŚCIUTKA :):))))))

Czyli MORAŁ taki ------------- im bliżej szyby i większy kloc drewna tym czyściejsza szyba

 

 

POZDRAWIAM i całuski zawsze możesaz pisać - ja odpiszę :))))))))))0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...