Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:D Miło mi, szkoda, że nie w okolicach Żelazowej Woli. Ale może zgłosi się ktoś jeszcze. Ponieważ już się wybudowałaś- to jesteś osobą bardzo doświadczoną :) - możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć ogłoszenia z okolic Sochaczewa na np. ziemię z wykopu? Aktualnie szukam... A mogę zajrzeć do Twojego dziennika budowy? - o ile go pisałaś. Pozdrawiam serdecznie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BEATA-BETI
Myślę, że najlepiej byłoby dać ogłoszenie w gazecie lokalnej.(Popytam jeszcze wśród znajomych) Niestety nie założyłam dziennika budowy ale jeśli będziesz chciała to z chęcią coś napiszę i wkleję jakieś zdjęcia(chociaż najpierw muszę się nauczyć).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Też jeszcze nie umiem wklejać zdjęć ale na pewno taki dziennik założę. Pytanie tylko- kiedy.... Mój dom będzie na wsi ... :D ale w pięknym miejscu.. Przeraża mnie trochę odległość z Warszawy... Jadę około godziny.. Z ziemią odezwał się Pan z forum więc być może załatwię. Ale na pewno przydadzą mi się namiary na ogłoszenia w Sochaczewie i na pewno zwrócę się do Ciebie jeszcze nieraz o pomocne rady- jeśli pozwolisz... :) A jeżeli chodzi o Twój dom - to oczywiście - chciałabym go popodziwiać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dom! Już mnie zainteresowałaś.. Ja łopatologicznie weszłam na stronę mtmstyl i gdy wyświetlił mi się mój projekt- spisałam sobie cały adres stronki, który ukazał mi się u góry i potem będąc już na forum- weszłam w swój profil i wpisałam ten adres w rubryce opis. I jakoś mi się udało... :D Co do zdjęć - to jeszcze nie umiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Ja jestem właśnie na etapie załatwiania formalności z działką oraz najtrudniejszego, wyboru projektu :evil:

 

Ale i tak dobrze mi poszło pewnej nocki przesiedzianej przed kompem :D

Z 40 projektów które mi i żonie się podobały wybrałem 7 :!: a z tych 7 zeszło do czterech,

i tu zaczął się niesamowity dylemat :cry:

Nasze projekty to:

http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m3f01942e015ae

http://www.archon.pl/index.php?act=32&sid=m45dc21151377f

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/salma/?AreaMax=160&AreaMin=120&Kind=1&Name=Salma

http://www.projekty.ign.com.pl/?p=detail&id=319&opcja=opis

 

Obecnie jesteśmy bardziej przy projekcie Dom w lawendzie, Dom w robiniach (G)

Ale naprawdę nie wiemy co wybrać a czas ucieka.

Na pewno byśmy się szybciej zdecydowali gdybyśmy mieli możliwość obejrzenia tych projektów na oczy jak się budują, lecz niestety te forum jak dla mnie jest trochę zagmatwane i nie mogę znaleźć osób które te projekty budują i obejrzeć zdjęcia :cry: chociaż.

Jeżeli byście gdzieś zauważyli te projekty to proszę dajcie mi znać.

 

Działeczkę posiadam w cichej i spokojnej dzielnicy Sochaczewa ;) pt. Kuznocin

 

Co wy sądzicie o tych projektach :?:

Czekam na wasze zawodowe zdanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie miło

Jeśli chodzi o projekty, które wybraliście to zwróćcie uwage na wielkość salonu, jego ustawność oraz na kuchnie. Wszystkie te domki są śliczne ale pierwszy- chyba w lawendzie- bardzo mi sie spodobał. Wejdź na stronę archonu i tam też powinno być forum, gdzie powinny być komentowane projekty tej pracowni. To samo z następnymi. Może jeszcze na stronie - budujemy Dom.pl- tam też jest forum omawiające różne projekty :D

 

Ja już wiem, ze mój salon ikuchnia są za małe, oglądałam ten dom w realu i teraz zastanawiam się jak je powiększyć. O tyle mam problem, że ja kupiłam już ten projekt. Sam dom jest fajny, góra super ale salon stanowczo za mały.. Pozdrawiam :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie miło

Jeśli chodzi o projekty, które wybraliście to zwróćcie uwage na wielkość salonu, jego ustawność oraz na kuchnie. Wszystkie te domki są śliczne ale pierwszy- chyba w lawendzie- bardzo mi sie spodobał. Wejdź na stronę archonu i tam też powinno być forum, gdzie powinny być komentowane projekty tej pracowni. To samo z następnymi. Może jeszcze na stronie - budujemy Dom.pl- tam też jest forum omawiające różne projekty :D

 

Ja już wiem, ze mój salon ikuchnia są za małe, oglądałam ten dom w realu i teraz zastanawiam się jak je powiększyć. O tyle mam problem, że ja kupiłam już ten projekt. Sam dom jest fajny, góra super ale salon stanowczo za mały.. Pozdrawiam :) :D

 

Co masz na myśli mówiąc że salony są duże :?: tzn. że są nie ustawne :?:

Co do forum archonu to pisałem do ludzi którzy mieli tam swoje maile ale niestety nikt nie odpisał :(

Ale pozostawiłem notkę może ktoś się odezwie :)

Co do projektu Lawenda to faktycznie bardzo nam się podoba ale w tym projekcie chcielibyśmy zrobić sporo zmian a z tego co już się dowiedziałem to sporo to będzie kosztować :( Szukając projektów braliśmy pod uwagę całokształt żeby nie robić za dużo poprawek a najlepiej wcale, choć to nieuniknione ;) Jak na obecną chwilę jesteśmy bardziej za Dom w robiniach bo salon jest od strony północny zachód na całości linii :) co nam daje niesamowite doświetlenie, poza tym ma całkiem dobrze rozmieszczone poddasze, oczywiście tych garderób nie bierzemy pod uwagę :) dzięki czemu dodatkowo się powiększą pokoje i dodatkowo doświetlą.

 

niezapominajka a co cię skłoniło do wyprowadzki ze stolicy i wybranie tych rejonów ? Powiem że dojazdy są bardzo uciążliwe :( wiem bo sam dojeżdzałem przez ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzieś niedaleko Żelazowej Woli? Ja dopiero przymierzam się do budowy

w Olszowcu w gminie Brochów- ok. 2km od Żelazowej W. w stronę Warszawy :)

Nie znam jeszcze dobrze okolic :oops:

 

Zelazowa Wola jest na polnoc-polnocny-wschod od Sochaczewa - nasza dzialka jest na POLUDNIOWYM-wschodzie ;) 3km na poludnie od szosy Warszawa-Poznan

 

Kogutos jesli macie salon od polnocy, to raczej bedzie ciemny ;) slonce jest zwykle na poludniu :D nasz salon ma okna od poludnia wlasnie i od zachodu, zeby bylo milo sobie popatrzec wieczorem na zachod slonca, a sypialnia od poludnia i wschodu, zeby nas rano swiatlo witalo ;) kuchnie mamy od polnocy i od strony bramy, zeby bylo widac gosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kupiliśmy działkę 13000m w otulinie Puszczy już z warunkami zabudowy i to nas skłoniło do załatwienia pozwolenia na budowę, które już mamy. Jeśli chodzi o dojazdy- to bywamy teraz częściej na działce i jedziemy ok. godziny. Poza tym nie jesteśmy związani sztywnymi godzinami pracy. A miejsce jest piękne..no i cena działki..

 

2. Pisząc o zwróceniu uwagi na wielkość salonu i kuchni- chciałam Wam to uświadomić- ja widziałam swój salon w realu w wybudowanym domy wg. mojego projektu- dotarłam do paru ludzi, który ten dom wybudowały i wszyscy narzekają, że jest przymały (salon)

 

3. Salon powinien być usytuowany od południa lub od połudn.- zach. gdyż wtedy będziecie mieli słonecznie, najlepiej jak kuchnia ma okno na drogę.

 

4. Do mnie odezwali się ludzie ( do których wysłałam maile odnośnie mojego projektu ) od kilku dni do m-ca. Odezwało się kilka osób. Więc cierpliwości.

 

 

 

 

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kupiliśmy działkę 13000m w otulinie Puszczy już z warunkami zabudowy i to nas skłoniło do załatwienia pozwolenia na budowę, które już mamy. J

 

WOW!!! 1.3 ha to KAWAŁ ZIEMI! pogratulowac :) przyda wam sie chyba traktor do koszenia trawy ;)

nasza dzialeczka to mikrus przy Waszej - tylko 2600m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...