Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Przywitamy się wraz z małżonką na " sochaczewskiej budowie ".

Widzę , że wszyscy jednak mamy podobne problemy i wszyscy posuniemy sie o kilka lat do " przodu " przez budynki naszych marzeń.

Ale najważniejsze jest to - co warto pamiętać - że sami tego chcieliśmy...ale narzekać tez trzeba .

 

Pozdrawiam

 

P.S.Mam kilka kontaktów wiec mniej więcej wiem kogo polecić a kogo nie ( bardziej wiem kogo nie ) :D

 

Mam pytanie do osób które maja tynki za sobą - jaka cena jest średnio za tylko cementowo-wapienne , docierane pieskiem kwarcowym ???

Jaka jest cena za punk elektryczny i hydrauliczny ???

 

Nie chciałbym przepłacić rzecz jasna

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do osób które maja tynki za sobą - jaka cena jest średnio za tylko cementowo-wapienne , docierane pieskiem kwarcowym ???

Jaka jest cena za punk elektryczny i hydrauliczny ???

 

my placilismy za tynki CW 27/mkw razem z materialem, ale jak robili u nas to mowli ze nowe umowy podpisuja juz na 30 zl/mkw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Daniel,

 

ja tez ma działkę na Kuznocinie, więc jesteśmy sąsiadami :-))

Jesli szukasz dekarza to masz go "pod nosem".

Ten koleś mieszka jadąc drogą głowną w głąb Kuznocina, dom po prawo taki nieotynkowany dom z betonu komórkowego (piętrowy) , koło budowanego dużego sklepu. Jeśli będziesz mieć problem z trafieniem to na bank będą wiedzieć w okoliczym sklepie. Słyszałam że niezły z niego fachura :-)

W razie pytań - pytaj :wink:

 

Dzięki za podpowiedź! Muszę wypuścić rurkę przez dach więc nie opłaca się ciągnąć kogoś z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam Daniel :) no to Kuznocin rośnie w siłę ;D

Która to twoja chatka ??? moja to z zielonym dachem, rozejrzyj się a napewno ci sie żuci w oczy :lol:

 

Kogutos, chyba Magda ostatnio pokazywała mi twój dom. Mówiła, że się wprowadzacie... o ile mowa była o Was. Nasz dom jest trochę dalej, za domem w głębi kuznocina z napisem SPRZEDAM. Nasza działka sasiaduje ze "SPRZEDAM" plecami. A tzreba przyznać, że kuznocin rośnie i robi się całkiem ładne osiedle. Licze tylko, że infrastuktura też będzie rosła chodzi mi głównie o drogi, ale na nie pewnie trzeba będzie poczekać. Pozdrawiam i zyczę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Mam pytanie do osób które maja tynki za sobą - jaka cena jest średnio za tylko cementowo-wapienne , docierane pieskiem kwarcowym ???

Jaka jest cena za punk elektryczny i hydrauliczny ???

 

Nie chciałbym przepłacić rzecz jasna

:wink:

 

Cześć,

Za elektryczny płaciłem 45/50 pln za punkt

Za hydraulikę chyba 120/130 już dokładnie nie pamiętam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na projektantów przyłączy energetycznych z ok. Teresina. Najlepiej takich, którzy załatwiali już przyłącza w ZE w Żyrardowie ;)

Za wszelkie namiary dzięki z góry!

 

Może p. Jan Olszewski (firma jego nazywa się Joel Ac/DC)? TEL (46) 8560624.

Byłem u nich (droga do nich pokręcona jest, ale jakoś się udało trafić), ale okazało się, że owszem, mogli by być pomocni, ale tylko jeśli chodziło by o ZE w Sochaczewie :/ Z Żyrardowem nie chcieli się "babrać", nawet gdy okazało się, że w tym Joelu robi mój znajomy :/

Na szczęście nakierowali mnie na babkę z Żyrardowa, która zajęła już się moją sprawą :)

Dzięki za chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...