Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a u nas na dzialce zabawa z woda podziemna, mamy jakies masy wody i zakopuje nam sie rozny sprzet, wywrotka z piaskiem (wyciagaly 2 ciagniki), sami sie osobowka w krecich norkach zakopalismy i tez ciagnik byl potrzebny

 

ponadplanowo czeka nas zatem w tym tygodniu utwardzanie wjazdu (gdzie zdobyc gruz???) i niedlugo pozniej jakis system chyba drenowania tez

 

ogrodzenie sie zaczyna stawiac ale jeden brzeg jest w wodzie (row) i czekamy co nam zaproponuje gmina, bo ich row nie odbiera naszej wody (zarosniety i nie czyszczony przez gmine przez lata, lubia sie go wypierac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja!

 

Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych nie szuka czasem działeczki?

Prawdopodobnie na początku marca będzie na handel działeczka budowlana w Kozłowie Biskupim. Działeczka około 1000 m2.

 

dla zainteresowanych podam na PW tel kom do mojego teścia który udzieli więcej informacji.

 

pozdr!

Kuba

 

 

 

hej mozesz podac mi namiary???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy można ??? Opuszczone rumowisko od kilkunastu lat poza tym mój kumpel jak miał remont mieszkania to tam wywalaliśmy pozostałości jego ścian :D

Jak by się pytali co robisz to powiedz że zabierasz gruz który tam został składowany przez twoich znajomych i Kogut pozwolił :lol: go zabrać.

Myślą że nikt nie będzie miał przeciwko jak ktoś tam posprząta plac z gruzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi ci o podniesienie ścianki kolankowej ???

Rozumiem że to jest dom nowo stawiany ??? jeśli tak to "chyba te zmiany może nanieść (jeżeli chodzi o ściankę kolankową) kierownik budowy!.

Ja na początku też chodziłem po architektach i mi podobne zeny śpiewali :evil: ale dowiedziałem się że niektóre zmiany może nanieść kierownik budowy :D i to zrobił za 350!!!zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi ci o podniesienie ścianki kolankowej ???

Rozumiem że to jest dom nowo stawiany ??? jeśli tak to "chyba te zmiany może nanieść (jeżeli chodzi o ściankę kolankową) kierownik budowy!.

Ja na początku też chodziłem po architektach i mi podobne zeny śpiewali :evil: ale dowiedziałem się że niektóre zmiany może nanieść kierownik budowy :D i to zrobił za 350!!!zł

Może się mylę ale chyba nie masz racji. Jest to jednak zmiana w projekcie i to znacząca. Była mowa o tym na forum, trzeba poszukać.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...