Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja jeszcze w sprawie odkurzaczy centralnych. pan z Sochaczewa, sprzedajacy odkurzacze Beam/Electrolux (http://www.odkurzamy.pl) pojawił się w niedzielę zgodnie z umową. zrobil wrazenie calkiem nawet pozytywne, nawet udalo sie wytargowac conieco, ale niestety nie poinformowal mnie o 1 waznym fakcie - odkurzacz ma wbudowane 1 gniazdo standardowo i mozna by je uzyc jako jedno z zaplanowanych gniazd, bez doliczania oplaty 'za punkt'. nieladnie. i nie powiedzial, ze mozna miec dluzszy wąż, co przeklada sie wymiernie na kase - dluzszy waz jest drozszy o 150-200 zl, a kolejny punkt, ktory pan zaproponowal juz blisko 300zl.

poszukam innej oferty, a jesli nie znajde nic lepszego to wroce do tej i jeszcze ponegocjujemy ;)

pozdr.

 

ha, z tym gniazdkiem w odkurzaczu ciekawe, sam nie wiedzialem, choc mam juz zrobiona instalacje :) poki co musze powiedziec ze jestem zadowolony z goscia ktorego mi polecono, firma z W-wy http://www.smartpartner.com.pl/index2.html

wyjsciowa cena za punkt to 250zl,nie naciągali specjalnie na duza ilosc gniazdek - 1 na parterze, 1 na poddaszu plus propozycja szufelek.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

ha, z tym gniazdkiem w odkurzaczu ciekawe, sam nie wiedzialem, choc mam juz zrobiona instalacje :)

wesz, rozne sa odkurzacze. ten, ktory mi oferowano ma takie gniazdo ;)

 

poki co musze powiedziec ze jestem zadowolony z goscia ktorego mi polecono, firma z W-wy http://www.smartpartner.com.pl/index2.html

odezwalem sie do nich. zobaczymy :)

dzieki za cynk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas juz sciany dochodza do koncowki, lada moment zaczynamy z dachem

 

macie jakies firmy od bram/drzwi do polecenia? wyszla nam jakas super duza brama do garazu, plus szukamy bramy przesuwnej na wjazd na dzialke

 

co do materialow budowlanych fajnie nam sie kupuje w skladzie Kowalczyka w Kampinosie, jak na razie wszystko na czas dowiezione i ceny ok, czasem tez doradza co wybrac

 

a drewno na dach zamowilismy w Babicach, w Kampinosie i okolicach jakos strasznie drogo wychodzilo (w ogole drogie teraz drewno straszliwie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecony ciesla powiedzial, zebym kupila blachodachowke Sara na Lowickiej w Sochaczewie

 

czytalam, ze Sara jest dobra blachodachowka a o firmie Dach-Mix nie moge nic na forum znalezc, znacie?

 

musimy sie tez zabrac za szukanie okien (drewnianych) i drzwi wejsciowych, zupelnie nie wiem gdzie zaczac sprawdzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po sąsiedzku, jestem z grupy kampinoskiej :)

 

Czy ktoś z Was ma namiary na jakiś skład drewna/tartak gdzie skóry nie złupią a można kupić dobrej jakości szalówki i drewno na więźbę?

 

Druga sprawa to stemple, może komus zostały jeszcze po budowie?

 

Trzecia to barak/kontener na lokum dla ekipy budowlanej moze ktoś z Was ma do sprzedania po zakończonej budowie

:roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge na muratorze znalezc zadnych osob od okien drewnianych, tylko plastiki, macie jakies sugestie moze?

 

dach kupimy w Sochaczewie, wieniec juz wylany i czekamy kilka dni zanim pojda legary

 

sama bede tez potrzebowac wywrotek ladnej ziemii wokol domu, bo sie okazalo jak zaczelismy budowac, ze mamy niezly spadek poziomow

 

mam tylko namiary na pana od piasku, jesli ktos potrzebuje to prosze o pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

W związku rezygnacją mojej ekipy murarskiej ze świadczenia dalszych usług :)))

poszukuję ekipy do dokończenia budowy. Roboty jest na jakieś 3 tygodnie nie więcej. (wylanie stropu i murowanie ścianek poddasza)

 

Byłbym wdzięczny za jakieś namiary bo jestem z w sporym kłopocie - cieśla umówiony, dekarz umówiony a robota stoi :((

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...