Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

zobacz na allgro

:D :D :D

Ty też popatrz dobrze: "podana cena loco Tarnów" np., albo "Podana cena dotyczy odbioru osobistego".

Myślisz, że jak Ci dowalą koszta transportu powiedzmy 2000 szt, to nie wyjdzie na to samo? :wink: Pod pachę sobie tego nie wezmę, a z Tarnowa, czy Rybnika do stolicy kawałek jest...

Owszem, jak masz blisko do producenta, to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Jak dobrze pojdzie za 2-3 tygodnie odbiorę pozwolenie na bud.

Jeżeli ktoś może sie podzielić informacjami o namiarach na tania koparkę ( poniżej 100zl /h), piach do wylania fundamentów oraz gdzie zaopatrywaliście sie w cement. Bedę wdzięczny

 

paweelo a gdzie będziesz się budował ??

 

 

W Teresinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dobrze pojdzie za 2-3 tygodnie odbiorę pozwolenie na bud.

Jeżeli ktoś może sie podzielić informacjami o namiarach na tania koparkę ( poniżej 100zl /h), piach do wylania fundamentów oraz gdzie zaopatrywaliście sie w cement. Bedę wdzięczny

 

paweelo a gdzie będziesz się budował ??

 

 

W Teresinie

 

Hmmm... więc nie wiele Ci pomogę chyba, bo ja buduje w Sochaczewie. Najtańszy cement znalazłem w hurtowni na ul. Gawłowskiej, nieopodal Zatry w stronę Żukowa, tel. do nich 692185715. Piach też od nich brałem.

 

Jeżeli jesteś zaś z Teresina to brałem "od Ciebie" u Szatkowskich grzejniki i wyposażenie kotłowni bez pieca. Względem Sochaczewa za grzejniki V22 Purmo zapłaciłem o 1400 pln mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Coobah wydaje mi się farby firmy Kabe kupisz u Dobrzyńskich ale nie jestem pewna, kiedy robiłam remont to chyba tam były. Zawsze mozna zadzwonić i sie upewnić .

Pozdrawiam

 

Byłem dziś u Dobrzyńskich, ale oni mogą sprowadzić farby. Od ręki nie mają nawet zwykłej białej farby. Ale spoko, mam już namiar do mieszalnika Kabe w Skierniewicach. Jutro tam jedziemy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak dobrze pojdzie za 2-3 tygodnie odbiorę pozwolenie na bud.

Jeżeli ktoś może sie podzielić informacjami o namiarach na tania koparkę ( poniżej 100zl /h), piach do wylania fundamentów oraz gdzie zaopatrywaliście sie w cement. Bedę wdzięczny

 

Ja też miałam najtańszy cement z Gawłowskiej w Socho a buduję się w Serokach - wożą na drugi dzień od zamówienia, nawet po 1 palecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz o materiałach, to gdzie kupowaliście bloczki betonowe i po ile. Zbieram oferty a różnice są ogromne.

Z góry dzięki za pomoc

Hurtownia SirBud w Błoniu: 3,80 zł/szt (cena ofertowa, nie detaliczna, szer. chyba 25 ale dokładnie nie pamiętam),

Skład w Kampinosie: 3,90 zł/szt (szer. 24 cm)

Budokrusz w Grodzisku Maz.: gdzieś mi wsiąkła oferta ;) ale droższe, generalnie ujmując.

Jak ktoś ma namiary na tańsze i z fakturką, to z chęcią się zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (a raczej mogę już powiedzieć, że "wczoraj") byliśmy w Skierniewicach w mieszalni farb KABE. Mamy zakupiony już towar na pomalowanie parteru naszego domku. Dzień wcześniej zamówiliśmy drzwi wewnętrzne do naszego domku, boazerię korkową na ściany wiatrołapu i hollu, kupiliśmy mebelki, kabinę i tzw. "biały montaż" do naszej łazienki na parterze. W przyszłym tygodniu będą kładzione płytki w łazience i w hollu :).

A ja pewnie jeszcze dziś (czyli w sobotę) zacznę malowanie sufitów...

Może uda nam się wprowadzić przed najbliższą zimą i postawić elegancką choinkę w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Wszystkich Forumowiczów :)

Będziemy budować nasz domek w Teresinie, bardzo chcieliśmy zalać fundamenty poźną jesienią, ale niestety ta papierologia i uprawomocnienia... mamy warunki zabudowy czekamy 14 dni i składamy papierki o pozwolenie na budowę.

Szukamy solidnego a zarazem taniego (czy tak się da :)) murarza, a także kierownika budowy. Będziemy wdzięczni za namiary.

Czy ktoś w okolicy wybudował swój dom z silikatów? My mamy taki zamiar, ale jeszcze się wahamy.

 

Pozdrawiamy Wszystkich,

Aga i Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...