Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na razie forumowy hydraulik nawet nie zareagowal na mojego smsa, szkoda

 

dobrze ze jest inny hydraulik, ktoremu ufamy i jego mozemy polecac dalej to mimo, ze nie robil tej instalacji ma jutro przyjechac i sprobowac temu zaradzic

 

a instalacje wyglada na to, ze przed kolejna zima trzeba bedzie przebudowac, pierwsza nauczka z tej budowy i pewnie najbardziej kosztowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy grupę sochaczewską. My też mamy zamiar rozbudować istniejący domek w Serokach. Szukamy pewnej ekipy do nadbudowy i niewielkiej dobudowy z nowym dachem plus pewne zmiany wewnątrz budynku. Czy macie może jakieś namiary na kogoś takiego (niby mniej do roboty, ale...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rury z garazu do domu sa poprowadzone na otwartej przestrzeni i mimo zabezpieczen dodatkowych, zamarazly, chociaz twierdzil ze to niemozliwe

 

standardowo rury przy przejsciach z budynku do drugiego zakopuje sie pod ziemia pod powierzchnia zamarzania

 

niestety tego nie wiedzielismy gdy nam to zaproponowal, zaufalismy, ze hydraulik zna sie na rzeczy i to byl nasz blad

 

pomijam, ze rowniez wyglada to brzydko w domu i garazu bo rury ida po scianach od sufitu, zajmuja duzo miejsca gdy normalni wychodzilyby tylko odrobine z podlogi, sa dodatkowe zabezpieczenia ktore wygenerowaly dodatkowe koszty oczywiscie dla nas za osprzet hydrauliczny rowniez

 

a najwazniejsze jest, ze ten specjalista nawet nie zareagowal na usterke zrobionej przez niego instalacji co samo mowi za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby "patent" tego hydraulika, to opiankowanie w tych rurach kanalizacyjnych? ;)

Przy małych mrozach, to może i dało by radę, ale przy obecnych, to niestety za mało. Może wełna coś pomoże, zobaczymy. Dla spokoju warto by to jednak na przyszłość obudować styro 15-tką i obrobić to jak elewację.

Oczywiście najlepiej było by przerobić to w lato tak, aby rury puścić w ziemii, ale to kupa kasy i roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby "patent" tego hydraulika, to opiankowanie w tych rurach kanalizacyjnych? ;)

Przy małych mrozach, to może i dało by radę, ale przy obecnych, to niestety za mało. Może wełna coś pomoże, zobaczymy. Dla spokoju warto by to jednak na przyszłość obudować styro 15-tką i obrobić to jak elewację.

Oczywiście najlepiej było by przerobić to w lato tak, aby rury puścić w ziemii, ale to kupa kasy i roboty.

 

tak, rury sa opiankowane, to jedyne zabezpieczenie ktore ten pan zrobil i to na nasze wyrazne zadanie

 

zdecydowanie odradzam wspolprace i kazdy kolejny dzien i te zamarzniecie tylko potwierdza moja opinie co do uslug tej firmy

 

np za podlaczenie geberitu zaplacilismy 150zl a kibel wisial w powietrzu, bo jego pracownicy nie zamontowali srub co sie okazalo dopiero gdy glazurnicy sie pojawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za fachowiec! :evil: Eurydyka :oops: - ale Tobie tez się dziwię, że dałaś się namówić na coś takiego. Na chłopski rozum to nie miało prawa działać poprawnie :oops: No ale z drugiej strony to my jako inwestorzy nie mamy obowiązku mieć takiej wiedzy..

 

No a jego odpowiedzi na Twoje posty to już wogóle chora akcja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis juz wiem, ze rozwiazanie poza ziemia bylo bledem, sprawdza sie powiedzenie, ze pierwszy dom budujesz dla wroga

 

Bardzo się dziwię Pani że obrabia mi pani tyłek zanim się ze mną skontaktowała.

A Pani mąż potem mnie przeprasza za Pani wpisy.

Po 5 minutowej rozmowie z mężem wyjaśniliśmy sobie wszystko .....

 

Nie chcę tutaj bronić swojej racji.... ale uważam że najpierw powinna się Pani ze mną skontaktować.

 

A na budowie hydraulikę wykonywały trzy ekipy........ a ja do tej pory nie mogę się Państwa dodzwonić i umówić na oględziny..... tego co podobno popsuliśmy.

 

Więc zanim Pani znowu napisze o mnie coś to proszę się zastanowić ile będzie kosztowała sprawa w sądzie o zniesławienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis juz wiem, ze rozwiazanie poza ziemia bylo bledem, sprawdza sie powiedzenie, ze pierwszy dom budujesz dla wroga

 

Bardzo się dziwię Pani że obrabia mi pani tyłek zanim się ze mną skontaktowała.

A Pani mąż potem mnie przeprasza za Pani wpisy.

Po 5 minutowej rozmowie z mężem wyjaśniliśmy sobie wszystko .....

 

Nie chcę tutaj bronić swojej racji.... ale uważam że najpierw powinna się Pani ze mną skontaktować.

 

A na budowie hydraulikę wykonywały trzy ekipy........ a ja do tej pory nie mogę się Państwa dodzwonić i umówić na oględziny..... tego co podobno popsuliśmy.

 

Więc zanim Pani znowu napisze o mnie coś to proszę się zastanowić ile będzie kosztowała sprawa w sądzie o zniesławienie.

 

na budowie pracowaly 2 ekipy hydrauliczne i robienie z nich 3 jest zwyczajnie klamstwem

 

moj maz Pana za nic nie przeprasza, prosze nie zmieniac jego slow na potrzeby forum

 

woda zamarzla, maz jest pod telefonem i wszystkie telefony odbiera, inni wykonawcy nie maja problemu z dodzwonieniem sie, do mnie Pan nie dzwonil

 

i prosze przestac mnie straszyc sadem, to akurat nie dziala na mnie, Pana wpisy same daja publiczne swiadectwo o profesjonalizmie Pana osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis juz wiem, ze rozwiazanie poza ziemia bylo bledem, sprawdza sie powiedzenie, ze pierwszy dom budujesz dla wroga

 

Bardzo się dziwię Pani że obrabia mi pani tyłek zanim się ze mną skontaktowała.

A Pani mąż potem mnie przeprasza za Pani wpisy.

Po 5 minutowej rozmowie z mężem wyjaśniliśmy sobie wszystko .....

 

Nie chcę tutaj bronić swojej racji.... ale uważam że najpierw powinna się Pani ze mną skontaktować.

 

A na budowie hydraulikę wykonywały trzy ekipy........ a ja do tej pory nie mogę się Państwa dodzwonić i umówić na oględziny..... tego co podobno popsuliśmy.

 

Więc zanim Pani znowu napisze o mnie coś to proszę się zastanowić ile będzie kosztowała sprawa w sądzie o zniesławienie.

 

na budowie pracowaly 2 ekipy hydrauliczne i robienie z nich 3 jest zwyczajnie klamstwem

 

moj maz Pana za nic nie przeprasza, prosze nie zmieniac jego slow na potrzeby forum

 

woda zamarzla, maz jest pod telefonem i wszystkie telefony odbiera, inni wykonawcy nie maja problemu z dodzwonieniem sie, do mnie Pan nie dzwonil

 

i prosze przestac mnie straszyc sadem, to akurat nie dziala na mnie, Pana wpisy same daja publiczne swiadectwo o profesjonalizmie Pana osoby

 

Trzecia ekipa robiła kanalizację

Dodzwonić nie nie mogę bo Państwo są w stanach i nie odbierają telefonów

 

Tu jest cytat:

dla forumowiczow dodam jeszcze, ze to ja prosilam o kontakt na moj telefon ze wzgledu na pobyt meza w innej strefie czasowej, pan skrol dokladnie orientuje sie w jakim zawodzie pracuje moj maz i ze moze byc nieosiagalny

 

A relacje między Panią i Pani mężem mnie nie interesują

 

Od samego początku całego zamieszania nie wymigiwałem się od odpowiedzialności...... ale niestety nie dała mi Pani szans nawet zobaczenia tego co popsułem.....

 

Dzisiaj jadę spotkać się z Pani mężem na budowie..... i mam nadzieje że ta farsa się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troszkę z innej beczki :) ale zapytam Was - tutejszych :) czy ktoś z Was zamawiał ziemię do ogrodu. Potrzebna mi jest dobra ziemia na wyrównanie terenu koło domu i założenie trawnika. Czy ktoś ma sprawdzonego dostwcę z Sochaczew lub z okolic? I jak to się kształtuje cenowo?

 

Przyłączam się do tego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troszkę z innej beczki :) ale zapytam Was - tutejszych :) czy ktoś z Was zamawiał ziemię do ogrodu. Potrzebna mi jest dobra ziemia na wyrównanie terenu koło domu i założenie trawnika. Czy ktoś ma sprawdzonego dostwcę z Sochaczew lub z okolic? I jak to się kształtuje cenowo?

 

Przyłączam się do tego pytania.

 

do nas ziemię przywoziła ta sama ekipa, co piasek, spróbuję odgrzebać kontakt... jeżeli chodzi o koszt, to wywrotka ziemi kosztowała 200 peelenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie juz adres?

 

hmmm...

z tego co mi wiadomo to adres otrzymuje się na końcu, już po załatwieniu tych wszystkich pierdół urzędowych...

 

nie zauważyłem wcześniej Twojego postu i reaguję z lekkim opóźnieniem :) nie jest tak jak piszesz; wręcz przeciwnie - jednym z dokumentów potrzbebnych do odbioru jest pismo z urzędu miasta/gminy o nadaniu adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...