Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Mam pytanie czy ktoś chciałby pozbyć się stempli i desek po budowie???

Chętnie odkupię...

 

Witam

 

Mam do sprzedania stemple (2,90cm) oraz deski (ok. 4m3), a także kilka krokwi, paletę Plecewickiego MAX-a i bloczka fundamentowego (niestety za dużo zamówiłem) które zostały po budowie mojego domku w okolicach Nowej Suchej (koło Sochaczewa). Towar do odbioru własnego ode mnie z działki.

 

Cena oczywiście do uzgodnienia !!!

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany podam nr telefonu, aby uzgodnić szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do sprzedania stemple (2,90cm) oraz deski (ok. 4m3), a także kilka krokwi, paletę Plecewickiego MAX-a i bloczka fundamentowego (niestety za dużo zamówiłem) które zostały po budowie mojego domku w okolicach Nowej Suchej (koło Sochaczewa). Towar do odbioru własnego ode mnie z działki.

 

Cena oczywiście do uzgodnienia !!!

 

kupie stemple i deski moje gg 12951986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował ekipy do tynków maszynowych to zapraszam, opis znajduje się pod adresem -> http://www.allegro.pl/item593070239_tynki_maszynowe_gipsowe_agregatem_mazowieckie.html

 

Możliwość obejrzenia naszych prac w Sochaczewie, Żyrardowie, Nadarzynie, Piasecznie, Warszawie i innych okolicznym miastach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pyrekcb
Kamionkal - :o to ja tez chcę za tyle studnię!!!! dawaj namiary bo mi >5000 wszyscy mówili!

 

60 zł za metr + filtr 200 zł + ew. generator, jak nie ma prunda - 100 zl.

Pan Paluchowski - 502 286 560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów :)

 

Czy ktoś z Was/Waszych znajomych nie szuka działki w Teresinie?

W bliskim sąsiedztwie kolegi @kamionkal są na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach: 970m2, 1359m2, 1443m2, 1564m2.

 

Konkretne informacje na maila lub pod kom: 793-059-055

mail: [email protected]

 

 

odnośnie powyższego ogłoszenia....

 

Cena za m2 w granicach 110 pln

 

http://img261.imageshack.us/img261/8624/zdjeciedzialekzzumipl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jako nowy

od razu przejdę do konkretów, a mianowicie mam trochę gruzu, pozostałość po rozbiórce garażu.jeśli trafiła by się chętna osoba to z radością pozbędę się tego.załadunek i transport we własnym zakresie.więcej info na pw

 

i jeszcze jedno pytanie mam do szanownego grona forumowiczów.poszukuje osoby lub ekipy na wykończenie piętra w domku.chodzi mi o ocieplenie dachu i zrobienie zabudowy karton-gipsem.podwieszane sufity i ściany. piętro ma około 70m2. w tym jest 3 pokoje plus łazienka i wc.

 

jeśli ma ktoś z Was jakąś zaufaną brygadę, która podejmie się tego i nie zedrze rocznej pensji hehe to proszę o jakiś namiar.

miejsce pracy sochaczew.

 

pozdrawiam.arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

widze, sochaczewskie forum zamarło troszeczke. Jego zalozyciele sie pobudowali i gdzies znikneli ;) wiec moze odswieze ten watek

 

zaczelismy budowe wczoraj, w okolicach sochaczewa, jest to domek studia atrium - zefir. Dzis zalali zbrojenie, jutro bloczki. Szukam dobrego hydraulika, ktory w nastepnym tygodniu by zainstalowal rury kanalizacyjne, dzieki jednej z forumowiczek moze takiego znalazłam, tylko mam pytanie jak oni sobie licza no i ile?

zaskoczyl nas dzis wlasciciel składu od ktorego kupowalismy beton, bo spytal sie czy mamy drobne, bo w kazdy rog domku przed zalaniem sypie sie pieniadze- ja bylam w szoku, bo nie spotkalam sie z takimi hmmm przesadami? no ale rzucilismy :lol: co jeszcze sie robi w trakcie budowy? :D

 

pozdrawiam i zycze milej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze sie robi w trakcie budowy? :D

 

Klnie i zastanawia się skąd się weźmie pieniądze na dokończenie tego bałaganu :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Powodzenia!

 

A forum zamarło troszkę pewnie z tego powodu, że pogoda teroz pikna i każdy dłubie te trawniki, drzewka itp. (Ja dziś cały dzień umordowałam się w moich chaszczach i wertepach :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, pogoda jak malowana :) Ja dziś skończyłem układanie papy na chudziaku, poukładałem drewno pobudowlane, elektrycy dokończyli odgromówkę, a instalatorzy oczyszczalni podłączyli kompresor na gotowo.

Dziś nastąpił też Pierwszy Dzień na Własnym Prądzie :) Jeszcze tylko kraniki i dywaniki zamontować, żeby woda się lała wtedy, gdy ja chcę, a nie gdy ona :D

Gorzej natomiast u mnie z trawniczkami... Cały czas się zastanawiam, jak ja w ogóle ruszę tę glebę pod trawnik :-? Krajobraz u mnie księżycowo-marsjański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez temat trawy jeszcze odlegly bo jeszcze ma wjechac sprzet obsypac fundamenty domu ale dopiero jak skoncza malarze itd

 

licze jednak ze wiejska trawa a wlasciwie pech i tym razem sie przebije a my go po prostu potem skosimy (w zeszlym roku udalo sie z pechu zrobic prawie idealne trawniki tylko na jesieni jak robili podjazd do garazu to wszedzie nam ciezarowki trawniki poniszczyly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doprowadziłam do porządku pas drzewek - 5x50 m - suchych ostów i innego dziadostwa było tam od cholery. Zasadziłam drzewka owocowe i tyle.

 

Umnie trawnik też odległy bo muszę podsypać fundamenty ale na razie: a) czekam na ocieplenie domu w sierpniu i zrobienie elewacji, cobym pozostałości nie dłubała z ziemi,

b) brak ziemi do podyspania :-?

 

Na razie trawnik pójdzie tylko wkoło drzewek owocowych, czyli na jakiś 150 metrach. Reszta działki będzie obsiana kończyną (i mam chętnego, że to będzie uprawiał :lol: ) a podwórko zostawiam zdziczałe bo kompletnie na razie nie ma sensu się za nie brać (teraz po deszczach nie da się wjechać na działkę bo takie bajoro a co by było po wzruszeniu tej ziemi :o )

 

Aha - Eurydyka - sorki -- zobaczyłam Twoją PW po fakcie :oops:

Ale czekam na kolejne okazje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...