Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spoko, wstępuj kiedy chcesz :> Sąsiedzi są dość ugodowi, choć uważnie patrzą, kto wchodzi ;) Co do psów, to z reguły są uwiązane, ale fakt, że mają dzikie bestie :/ Cały czas się boję, że kiedyś się zerwą z łańcucha... Nie bardzo wiem, czy da się coś z tym zrobić, bo dziki pies to dobry stróż, więc nie mam argumentów...

Od jutra przez jakiś czas na budowie u mnie będą robotnicy (ocieplenie domu i podbitka), więc można z nimi zrobić rekonesans - oni nie gryzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w maju zaczynam przygodę z budowaniem, ale już troszkę materiału zgromadziłem.

Jeżeli chodzi o bloczek fundamentowy i terivę to polecam producenta z Wituszy koło Kiernozi (kawałek za Giżycami). Taniej w okolicy nie znalazłem.

Myślę, że będę tu zaglądał, bo miło i sporo się można dowiedzieć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam forumowiczów, kupiłem działkę w Sochaczewie, to teraz trzeba ją ogrodzić :) może macie namiary na siatkę ogrodzeniową w dobrej cenie?

 

Dobre ceny ma Pan na targowicy na wypalenisku - jest producentem. Polecam.

Hmm... Ja tak trochę niekumaty w topografii Sochaczewa, a też potrzebuję siateczki oraz palików do ogrodzonka, więc poprosiłbym o jakieś szczegóły dot. lokalizacji tegoż producenta, co łaska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już parę osób potwierdziło mi, że facecik z targowicy na Wypalenisku ma dobre ceny, nawet udało mi się zdobyć namiary na niego: http://www.ralp.com.pl/ tel: 606-144-619

 

Martinezio: Wypalenisko to okolice ulicy Trojanowskiej, jadąc od centrum miasta po lewej stronie masz cmentarz, a targowica ( rynek handlowy ) będzie około 1,5km po prawej stronie. Facecik przyjeżdża we wtorki ok 06-06.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waszą Grupę Budujacą i przepraszam za spam ale....

 

"SOS!!!! 14 kwietnia b.r. w Wągrodnie /Piaseczno spalił się doszczętnie dach domu, naszych weterynarzy i sąsiadów. Przeprowadzając się pod Piaseczno nawet nie sądziliśmy, że spotkamy tu tak miłych i życzliwych ludzi, którzy wspaniale potrafią pomagać naszym czworonogom.Teraz sami potrzebują pomocy! Liczy się każda złotówka.

 

My wszyscy, którzy ich znamy prosimy o pomoc dla nich!"

 

http://pogorzelcy.sos.pl/

 

 

Wątek: http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12540.htm

17 Kwiecień 2009 12:25 Temat postu: SOS!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...