Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam tylko blachę i folię. Moi rodzice deski i blachę. Opinie są różne - co kto woli.

Kupowałam Balexmetal od Kowalczyka z Kampinosu. Polecam - bloacha nie najtańsza, ale sparawdzonej jakości a obsługa u Kowalczyka najlepsza, z jaką do tej pory się spotkałam.

 

Podnoszę pytanie - gdzie kupowaliście szambo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My braliśmy materiały na dach w DachMax-ie w Paprotni. Na obsługę nie narzekam, a i materiały są ok :) Blachę mamy Pruszyńskiego, membranę Aquatec-a, rynny systemowe Bryza...

Deskowania nie robiliśmy - wg mnie to zbędny wydatek, zwłaszcza pod blachę - można myśleć o deskowaniu, gdy ktoś chce dachówkę.

 

Co do szamba, to my mamy POŚ-a, więc nie pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszę pytanie - gdzie kupowaliście szambo?

Już nie pamiętam dokładnie, szambo zwykłe betonowe, okolice Leszna, reklama była przy drodze z Żelazowej do W-wy.

 

Jeśli szukacie glazurnika, mam namiar na takiego, którego zdecydowanie NIE POLECAM!!! Wiesio M. z Sochaczewa. Więcej na pw.

 

Poszukuję glazurnika na już, który poprawi po partaczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D właśnie nie :) deski mam za 500, więźba na razie się wycenia zobaczymy ile mnie zakosztuje. Nadal szukam, ponoć można taniej z mazur ściągnąć...

 

acha gdzieś w skierniewicach mają deski za 440 i 480 ale nie wiem jakich wymiarów. Jak się dowiem dam znać. może i więźba byłaby taniej....chociaż jak doliczyć dowóz :/ zobaczę będę informować.

 

Jutro jadę do bricomana po drzwi zewn za 300 parę zł. Podejrzewam, że nadają sie na wyjściowe z kotłowni, i z wiatrołapu do garażu... a cena fajna jak na ocieplane...ciekawe czy jakość do przetrawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejaaa :)

 

 

teraz rozglądam się powoli za oknami. no i oczywiście mam dylemat. nie wiem czy dako, czy na vece jakieś "niefirmowe" czy może drewniane. a może w kwiatki, a może antywłamaniowe, oczywiście ważne by kosztowały jak najmniej a najlepiej za darmo.... wiecie takie szukanie dziury w całym...

podobnie rzecz ma się do dachu co gdzie i jak, chyba fajnie jakby ktoś za mnie to zrobił, (za free of course :p)

 

Może polecicie jakiś punkty gdzie dobrze doradzą..... kawę zrobią, poklepią po ramieniu za zrozumieniem .... echhh te baby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do sprzedania dwie palety bloczków SOLBET po zakończonej budowie.

 

Jedna paleta jest prawie kompletna,(po prawej stronie na zdjęciu)

Na drugiej wrzucone różne kawałki, całe bloczki, połówki, kształtki U

 

Poza tym jest kilka elementów budowy komina Schiedel, dwukomorowe szerokość 24 a także zbrojenia do betonu komórkowego.

 

Solbet w wersji 600 pióro-wpust z uchwytami. Cena do negocjacji, odbiór własny. Sochaczew, Karwowo.

 

http://www.wszim-sochaczew.edu.pl/_pg/s1.jpg

http://www.wszim-sochaczew.edu.pl/_pg/s2.jpg

http://www.wszim-sochaczew.edu.pl/_pg/s3.jpg

[/img]

 

Zainteresowanych proszę o PW lub tel. 604 279 664.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na tym forum raz jeszcze.(wczesniej pod Nickiem RafałN)

 

Jestem w trakcie remontu starego domu, zakupionego w tym roku.

 

 

Mam pytyanie dotyczące zakupu w okolicach Sochaczewa Betonu ..

Zastanawiam się czy w niedziele też można zam. transport..

Może powiecie jakie sa teraz koszta m3 np. B7,5 ( jeżeli jeszcze jest w ofecie , bo podobno został zastąpiony przez B12,5 )

i betonu B15..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Sochaczewa. W przyszłym roku chcę ostro ruszyć z budową domku ISKIERKA z HB Studio. W związku z tym poszukuję murarz, którzy wykonali by ławy, fundamenty, ściany, więźbę deskowanie dachu oraz papa. strop teriva. W związku z tym, że chciałbym budować ścianę jednowarstwową YTONG 40 lub 36,5 poszukuję solidnej ekipy, która by umiała w tym systemie budować. Jeżeli ktoś ma jakiś telefon proszę o kontakt 504-171-535. Powidzcie też ile murarze brali wam za stan surowy otwarty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC,

 

gdzie kupywaliście wkłady do kominów?

 

Możecie coś polecić.

 

w Starych Babicach deski calówki 460-480 pln m3 w zależności od branej ilości. Więźba 680 pln m3.

 

Ja kupowałam po 1700 kominy systemowe - dymowy+wentylacja do pieca i kominka

Alfagra na ul. gawłowskijej w sochaczewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Sochaczewa. W przyszłym roku chcę ostro ruszyć z budową domku ISKIERKA z HB Studio. W związku z tym poszukuję murarz, którzy wykonali by ławy, fundamenty, ściany, więźbę deskowanie dachu oraz papa. strop teriva. W związku z tym, że chciałbym budować ścianę jednowarstwową YTONG 40 lub 36,5 poszukuję solidnej ekipy, która by umiała w tym systemie budować. Jeżeli ktoś ma jakiś telefon proszę o kontakt 504-171-535. Powidzcie też ile murarze brali wam za stan surowy otwarty

 

Moich nie chciałbyś poznać... :oops:

Teraz górale będa robili przebudowę domu , więźbę i nowy dach u rodziców - podobno dobrzy ale roboty mają zaklepane na 2 lata. Jak się sprawdzę to wrzucę kontakt na forum.

Z moich ekip mogę polecić jedynie wylewkarzy i kolesi od wykończeniówki (co robili zabudowy k-g i prostowali sp...lone tynki po innej ekipie i )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...