Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy ten gruz potrzebny na wczoraj?

bo ja będę miała po rozborce ale dopiero za jakiś miesiąc

szukam chętnych

 

i jeszcze jedno...

jeśli ktoś planuje zakup podpitki pcv boryszew na okap do 70cm to mogę sprzedać za pół ceny właśnie takie kawałki w kolorze brązowym

 

na wczoraj :D

za miesiac zaczynamy budowe (mam nadzieje)

ale mysle ze na Twoj gruz na pewno znajdzie sie chetny!

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktos gdzie mozna kupic dobre i zarazem niedrogie gonty bitumiczne w okolicy Sochaczewa i jak cenowo to wychodzi z m2 ?? z gory dziekuje

 

My braliśmy gonty bitumiczne od faceta z Wolicy pod Jankami. Transport był gratis, gont firmy iko, namiary mogę podesłać póżniej. Wyszło nam ok. 30-33zł za sam gont. Z tego co się orientowaliśmy, to w okolicach Sochaczew nie znaleźliśmy nigdzie taniej. Jest jeden skład z porównywalnymi cenami, koło stacji kolejowej przy składzie węgla, ale adresu za Chiny nie podam, bo nie pamietam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zbyszek J. 511847325 Kuznocin obok masarni, bordowy WW Transporter

witam

jeżeli ktoś szuka ekipy do pobudowania domu to najpierw należy ja dokładnie sprawdzić, nam wydawało się, że znaleźliśmy dobrą firmę. Człowiek z okolicy, podobno urodził się niedaleko naszej działki, itd

 

człowiek okazał się partaczem, oszustem i na koniec złodziejem.

 

zaczęło się banalnie od tygodnia obsuwy na początku, myślę: "maja chłopaki roboty to się trochę nie wyrobili". OK przyszli

 

- na budowie pojawił się pies, podobno przybłęda (pierwsze kłamstwo, sami go przywieźli bez żadnych ustaleń, 'mamy małe dziecko i decydujemy co się dzieje na naszej działce') OK niech będzie zawsze popilnuje budowy.

 

- wykopanie dołu na fundament zajęło prawie 2 tygodnie (okazało się za za płytki) - stwierdzili ze poprawili - oczywiście kłamstwo

 

- zaczęli wylewać fundament (cementu poszło tyle co na dwa), za rękę nie złapałem

 

- stawianie bloczków (3 tygodnie) podobno ciężka praca i dlatego tak długo, ale jak się pracuje od 9 do 15 to nic dziwnego ze tak długo to trwa

 

długo, mało solidnie, ale jakoś idzie, do czasu ........

 

TERAZ POCZĄTKI KOŃCA

 

- ubijanie podsypki, wynajęta ubijarka, przejechane na 'odwal się' ziemia się zapada dlaczego ja ich wtedy nie wywaliłem??????

- wylewanie 'chudziaka' (wynajęta koparka przez Jeznacha do pomocy, - do tej pory nie zapłacona, musiałem uregulować sam)

 

- PODSTAWY POD KOMINY (według p Jeznacha 'nie potrzebne')

zapytałem czy są, odparł że tak, sprawdziłem (był zalany 'chudziak') NIE BYŁO!!!, odpowiedz Jeznacha ' noooooooo nie ma'

po solidnym opier...... , zrobili. Miało być poniżej poziomu gruntu, było 30 cm. fotki poniżej

 

- stawianie murów, cegła 'pióro wpust' - krzywo, brudno, jakieś wypory do ścian, "popsuła" im sie poziomnica, zapomnieli gdzie mają być okna, i wiele innych - tracę cierpliwość

 

- nagle stwierdzenie "może się Pan zdenerwuje ale idziemy na tydzień na 'urlop'"

 

- już nie wrócili

 

- kontrola kierownik budowy , musieli poprawić kilka rzeczy (krzywe belki na oknami itp), po 2 tygodniach, przyszło dwóch na pół dnia, oczywiście nie skończyli.

 

- kilka kolejnych kłamstw o terminie powrotu do pracy, próby wyłudzenia pieniędzy

 

- sprawa złożona do prokuratury

 

Na szczęście wypłaciłem im tylko połowę pieniędzy

ale i tak jestem do tyłu na czasie, wykonaniu i parę złotych i oczywiście siwych włosach

 

podsumowując

 

człowiek niegodny jakiegokolwiek zaufania, oszust, łajdak i złodziej

straciłem czas i pieniądze. Nie róbcie tego błędu co ja.

nie można z min normalnie rozmawiać, mówi jedno robi całkiem co innego

 

 

TAKŻE JEŻELI KTOŚ SPOTKA ZBYSZKA J. (MIESZKA W KUZNOCINIE, PO SĄSIEDZKU MASARNI) TO NIECH GO KOPNIE OD MNIE W TYŁEK I UCIEKA JAK NAJDALEJ OD PATAŁACHÓW

 

koleś nazywa się Jeznach

 

oczywiście na wszytko mam fotki, dokumenty, jeżlei ktoś chce dowiedzieć się więcej zapraszam na GG 4127253 lub PRV

http://www.fhukacper.bho.pl/przyklady/komin3.jpg

http://www.fhukacper.bho.pl/przyklady/komin2.jpg

http://www.fhukacper.bho.pl/przyklady/komin1.jpg

http://www.fhukacper.bho.pl/przyklady/belka1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wie ktos gdzie mozna kupic dobre i zarazem niedrogie gonty bitumiczne w okolicy Sochaczewa i jak cenowo to wychodzi z m2 ?? z gory dziekuje

 

My braliśmy gonty bitumiczne od faceta z Wolicy pod Jankami. Transport był gratis, gont firmy iko, namiary mogę podesłać póżniej. Wyszło nam ok. 30-33zł za sam gont. Z tego co się orientowaliśmy, to w okolicach Sochaczew nie znaleźliśmy nigdzie taniej. Jest jeden skład z porównywalnymi cenami, koło stacji kolejowej przy składzie węgla, ale adresu za Chiny nie podam, bo nie pamietam:(

 

 

Juz kupilem ICO-PAL za 30zl z m2, mysle ze przystepna cena. Teraz szukam okien dachowych 78x118 do lazienki i pokoi, moze ktos poleci dobra firme lub miejsce gdzie mona kupic. Znalazlem w Warszawie za 1250zl Velux łazienkowy i 940 Velux do pokoi razme z kolnierzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA OSZUST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zbyszek J. 511847325 Kuznocin obok masarni, bordowy WW Transporter

....[/img]

 

robert_faworyt1 dlatego nie bierze się ekip z ulicy tylko z polecenia.

 

Jeżeli ktoś z forumowiczów ma zamiar tynkować swój dom to polecam usługi mojej firmy.

Jeżeli potrzebujecie innych fachowców do czegokolwiek to nie bójcie się pytać, fachowiec z polecenia jest na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to uderzacie jednak w elewację teraz/wkrótce? Czy nadal trzymacie się planu ocieplania na jesień? ;)

Ja niestety nie znam tej firmy...

Póki co to działa u nas firma Vissol przy montażu kotłowni. Jakie będą efekty, to napisze w dzienniku wkrótce - ma im zejść do czwartku.

 

Tak , uderzamy.. na koniec września... bo takie są terminy.. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie ile teraz kosztuje m2 elewacji zewnetrznej ze styropianu 12 i odrazu z naciagnieciem i kolorem ?? Jakie piece instalujecie, ja mam w planach dwupaleniskowy z podajniekiem na groszek + na drzewo, wegiel, miał. Podajnik co wazne jest nie slimakowy tylko szufladkowy - ma ktos taki, jak to sie sprawdza ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie ile teraz kosztuje m2 elewacji zewnetrznej ze styropianu 12 i odrazu z naciagnieciem i kolorem ?? Jakie piece instalujecie, ja mam w planach dwupaleniskowy z podajniekiem na groszek + na drzewo, wegiel, miał. Podajnik co wazne jest nie slimakowy tylko szufladkowy - ma ktos taki, jak to sie sprawdza ??

 

Dwupaleniskowy sobie odpuściłam, bo po to mam kominek, żeby w nim drewnem palić. Zresztą jednopaleniskowe mają lepsze parametry (a trochę w tym pracowałam :wink: )

Co do podajników to nie nie będę dyskutować, ale opinie na ten temat są rózne. Coś jak spór o kolor zielony czy niebieski. Co kto woli. Ja mam ślimakowy.

 

Ja mam płacić 40 zł/m2 na gotowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...