Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No no no! A tylko chwilę tu nie zaglądałam!

 

Eurydyka, Martinezio - ale Wam dobrze! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Alabaster - jutro wkleję może zdjęcia moich schodów robionych przez Pana Szymańskiego - są jeszcze lepsze niż sobie wyobrażałam! :wink:

 

Wioleńka - ja za radą Eurydyki kupiłam drzwi DRE w firmie Supra z Sochaczewa. Zamontowane w piątek - bez najmniejszych problemów. I mam nadzieję, że tak zostanie :wink:

 

Mam prąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ale na wodę wciąż czekam i czekam...... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przypominając namiary (bo wielu ludzi odwiedza wątek po to by ich szukać) ze swojej budowy mogę polecić:

 

- stolarza od schodów

- ekipę od wykończeniówki (zabudowy kg, malowanie, poprawianie badziewia po kimś itd.)

- wylewkarzy

- tynkarzy, któzy robili u moich rodziców

- chłopaków od elewacji + inna ekipa od elewacji, któa robiłą u moich rodziców

- Pana koparkowego

- geodetę

- panów od przyłącza energetycznego

 

Dla zainteresowanych - telefony na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alabaster - jutro wkleję może zdjęcia moich schodów robionych przez Pana Szymańskiego - są jeszcze lepsze niż sobie wyobrażałam! :wink:

 

czekam z niecierpliwoscia :)

 

No dziś nie dałam rady. Ale Pan Szymański robi zdjęcia każdej swojej realizacji, więc pełen przegląd znajdziesz u niego na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się gdzie w okolicach Sochaczewa można kupić dystanse do zbrojenia typu "wąż" (takie wkładane między 2 siatki zbrojeniowe)

 

Coś takiego jak na rysunku tutaj

 

http://www.ars-3.pl/inside.php?cat=2&pg=stopka&of=dystanse_pvc

 

Potrzebuje dosłownie 6 sztuk takich dystansów o wysokości 9 lub 10cm, a tam gdzie sprawdzałem sprzedają w paczkach po 25 lub 30 sztuk (sprawdzałem w:

http://www.tomplast.info.pl i http://www.noe.com.pl/noetechnika/noetechnika.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupiliście płyty kartongips i wełna mineralną w atrakcyjnych cenach i jakie gubości dawaliście wełny do ocieplenia do sufitu podwieszanego ??

 

Ja miałam najlepszą cenę z Sirbudu z Błonia - ale trzeba sprawdzać na bieżąco. U Kowalczyka w Kampinosie sprawdź - dają transport darmowy i można negocjować cenę.

ps - mam trochę wełny 5 cm do sprzedania.

 

Ja kładłam 20 cm pod blachę bez deskowania. - 15 cm + 5 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupiliście płyty kartongips i wełna mineralną w atrakcyjnych cenach i jakie gubości dawaliście wełny do ocieplenia do sufitu podwieszanego ??

 

Ja miałam najlepszą cenę z Sirbudu z Błonia - ale trzeba sprawdzać na bieżąco. U Kowalczyka w Kampinosie sprawdź - dają transport darmowy i można negocjować cenę.

ps - mam trochę wełny 5 cm do sprzedania.

 

Ja kładłam 20 cm pod blachę bez deskowania. - 15 cm + 5 cm.

Ja też brałem z SirBudu z Błonia. Co do Kowalczyka, to niezupełnie jest tak, że transport darmo ;) Oni podają cenę z wliczonym transportem. Inna sprawa, że ta cena jest i tak często konkurencyjna, tylko trzeba z kierownikiem dyskutować o tym ;)

 

Jeśli chodzi o wełnę, to my daliśmy Knauf Thermoinsulate 040, grubość 18cm między krowkie i 12cm na krokwie. Też bez deskowania - mamy membranę Aquatec-a.

Została mi 1 paczka 18-tki i 3 paczki 12-tki, jakby co - chętnie się pozbędę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 20cm wełna ursy , deska i dachówka

w domku cieplutko bo już po jednej zimie

piec skręcony na minimum, na dole chodziła tylko podłogówka w kuchni i holu a na pietrze jeden kaloryfer

 

wełna i płyty kg kupowałam w adamexie w błoniu, mieli dobrą ceną jak na okolicę

 

pozdrawiam sąsiada kwiatowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupiliście płyty kartongips i wełna mineralną w atrakcyjnych cenach i jakie gubości dawaliście wełny do ocieplenia do sufitu podwieszanego ??

 

ja kupowałem w skladzie w Sochaczewie na ul. Gawłowskiej - wyszlo taniej niż u Kowalczyka, ale fakt, że u Kowalczyka bylem wtedy pierwszy raz, a na Gawłowskiej miałem już wytartą ścieżkę handlową :)

 

co do grubosci ocieplenia to poddasze ocieplalem 15 lub 20cm - wstyd, ale dokladnie juz nie pamietam choc to raptem rok temu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie zakupiliście płyty kartongips i wełna mineralną w atrakcyjnych cenach i jakie gubości dawaliście wełny do ocieplenia do sufitu podwieszanego ??

kupowaliśmy w Alfagrze w Gawłowie i tak jak wszędzie trzeba się targować... ;)

sufity robiliśmy ale jaka grubość wełny jest...? sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dużo osób sie buduje na kwiatowej , bo i ja też :)

 

pozdrawiam sąsiada kwiatowego :D

W sensie nas? :D Odzdrawiamy wzajemnie :lol:

Kaj Ty się stawiasz?

 

hehehehe

kwiatowa to ulica w teresinie :D

Hehehe... No to nie wiedziałem, że o Kwiatową chodzi :lol: My się stawiamy na przedłużeniu Strażackiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...