Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dobrapomoc: co prawda namiarów na dobrą ekipę (poza tą już opublikowaną na forum tutejszym - poszukaj w tym wątku) nie dam, ale jeśli chodzi o podbitkę, to polecam DachMax w Paprotni, przy trasie poznańskiej. Jest jeszcze w samej Paprotni jedna firma, ale nie znam nazwy... Jadąc do Teresina z trasy poznańskiej będzie po lewej stronie szyld.

Nie wiem tylko, jak to będzie z metalowymi podbitkami - ja mam plastikową i jest ok - ptaszyska nic nie dziobią ;) Nawet mi trochę tej podbitki zostało i odsprzedam taniej, niż w sklepie ;) Brąz RAL8017, powierzchnia gładka. Mam 3 pełne paczki, oraz jedną napoczętą. Do tego trochę różnorakich listew bocznych i profili kątowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No aż tyle, to nie mam... Jak pisałem, mam 3,5 paczki. Paczka składa się z 10 lub 12 "desek" o szer. 10cm i długości bodajże 3m.

Jeśli chodzi o ekipę, to poszukaj moich postów w tym wątku i namiarów na niejakiego Jacka ;) Z tym, że muszę Cię zmartwić - z terminami wolnymi u nich raczej kiepsko - przyszły rok najwcześniej i to chyba późna wiosna, lub nawet lato... Chociaż może mógłby wcisnąć Was gdzieś w grafik. Podbitka to tydzień roboty, może nawet krócej. Znajdź namiary, skontaktuj się (możesz się powołać na forum muratora i na mnie ;)), pogadaj - może się uda ;)

 

PS: na pewno dobrze napisałaś 170m2? U mnie tyle prawie ma powierzchnia całego dachu ;) Co to za landara u Ciebie? :o ;)

 

PS2: fotki z realizacji podbitki u mnie znajdziesz w moim dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego można zrobić podbitkę i w środku, ale po co? ;) Strata kasy i tyle.

Podbitka ma za zadanie nie dopuścić do penetracji poddasza przez różnego rodzaju szkodniki, oraz stanowić estetyczne wykończenie połaci dachu. Tego, co w środku i tak nikt nie ogląda, więc szkoda zachodu i kasy. A kasa jest niemała, więc jest o co kruszyć kopię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnośnie drzwi zewnetrznych, musiałem to napisać bo nie kur...... strzela, jakby ktos miał zamiar kupowac drzwi to ODRADZAM firme KĘDZIORA w Sochaczewie, ja zrobiłem ten błąd i do chwili obecnej żałuję. Wszystko piaknie cacy dopóki nie załozyłem ich, podczas instalacji brakowało śrubek, nakretek ale to pół biedy, zamontowalismy futryne i co sie okazało ze te "dziury" na kotwy są nieprzyspawanie symetrycznie i nie dało rady kotw wsadzić trzeba było rozwiercać ( dobrze że samemu to robiłem bo fachowcy by mnie nieżle skasowali za tę wizytę ) nie chiałem im zwracac tych drzwi bo zależało mi na wstawieniu. Nastepnie jak juz sie cieszyłem że stoja pieknie , co sie okazało ze jest nie ta szyba co chciałem bo zapłaciłem dodatkowa kasę ze specjalna szybe przyciemniana kilkukrotnie a wstawili zwykły refleks. Po 10 telefonach i oczekiwaniu na serwis przyjechali wymienili szybe w ciagu 5minut i w miedzyczasie zgubili zaslepki. Masakra, Ale ja jestem cierpliwy człowiek nie rozbiłem awantury. A wczoraj co sie stało, nowy zamek sie zepsuł i znowu jeździłęm załatwiałem to i to jescze z taką niechęcia mnie obsługiwali na odwal się. Tak reasumując nie polecam tej firmy - pamiętajcie !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, Byku.

 

My zamówiliśmy drzwi w firmie Bramatic ze stolycy. Kupa kasy poszła (prawie 5k pln), ale jesteśmy z drzwi bardzo zadowoleni - solidne, masywne, takie jak chcieliśmy i na wymiar, a nie jak nam proponowała większość "producentów" - z doświetlami, bo im się na wymiar zrobić nie chciało. Usługa była z montażem. Przyjechali, wstawili, pojechali, od tego czasu ich nie widzieliśmy, a drzwi sprawują się wręcz perfekcyjnie, więc i oglądać techników nie musimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan jacek juz byl,szalenie sympatyczny pan,niestety umowilismy sie na wiosne :x i w dodatku mam sie przypominac..no trudno,bede..

natomiast odradzil mi kupno czesci podbitki,bo powiedzial ze sa nawet w tym samym kolorze,ale w roznych partiach roznice koloru,wiec martinezio,sorry ale odpadam,szkoda,myslalam ze oboje skorzystamy.pozdrawiam wiec i zapadam w sen zimowy z budowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...