Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byku: patrzyłeś na alledrogo? ;) http://allegro.pl/item1076126525_garaze_garaz_blaszak_3x5_najtaniej_mazowieckie.html - za dodatkową dopłatą zrobią bramę uchylną. Jest tam nr telefonu - zadzwoń, pogadaj... ;)

 

Niwa: a pytałaś na składach budowlanych? Czasami mają namiary na ludzików od tego. Ja więźbę zamawiałem od kolesia, który miał punkt przeładowczy w Jaktorowie, a ściągał z Podlasia. Niestety, on zwinął interes, ztcw. Jest natomiast skład drewna w Paprotni (a nawet dwa - jeden od strony Warszawy - vis a vis krzyżówki do Kampinosu, a drugi na wylocie w stronę Sochaczewa). Można też pogadać z kolesiami od dachów - też mają swoich dostawców.

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luuuuzik ;) Marti:) kto by sie tym(ulicami)przejmował;)

 

ahah, co by grupę rozruszać w tematach przechwalstw dot.etapów Naszych Hawirrek:

 

Najsza zajebiaszcza ekipa wczoraj zalała Nam chudziaka na domku i fundamenty na budynku gospodarczym hihihihhhh:D dziś już brakuje bloczków na gospodarczy:oops: "aale panowie zapi.erdalają, zapi.erdalają panowie po prostu jak nie wiem;)"....

Edytowane przez Niwa
bo zjadłam c :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, gdzie w okolicy Teresina jest jakis kozak z małym autem ciezarowym, zeby mi przywiozl piasek tylko nie jakiems wielkim jelczem tylko mniejszym autem bo mniepotrzebuje duzej ilosci piachu ?

 

 

a dużo tego piachu potrzebujesz?

Zorganizuj przyczepkę i auto z hakiem to trochę Ci odstąpię tego co u mnie leży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dużo tego piachu potrzebujesz?

Zorganizuj przyczepkę i auto z hakiem to trochę Ci odstąpię tego co u mnie leży ;)

 

Musze Kuba jeden rodziaj paichu załatwic sobie do wylania fundamentów pod garaż i schodki tarasowe zrobić a drugi rodzaj musze podsypac sobei pod fundament wokół domubo sa szczeliny bo beda w tym tygodniu robic mozaike na fundamencie. Cos sobie wymysle. Piach sie niezmarnuje ale zawala kupe miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dawno sie nie odzywałam, ale po ostatnich wydarzeniach stwierdziłam, że musze ustrzec innych przed GLAZURNIKIEM o nazwisku ŁOMNICKI numer telefonu: 506 442 224!!

 

facet jest niepowazny; gdy przyjechał do nas, mowil, ze wszystko potrafi, wszystko zrobi; nie ma rzeczy niemozliwych... gdy zauwazylismy chociaz jedna rzecz, ktora nie dokladnie zrobil zaczynał sie denerwowac lub obracac w zart nie zwazajac na nasze prosby o poprawienie danej rzeczy; w koncu, gdy tlumaczenie jak krowie na rowie nie wystarczylo i gdy troszke zdenerwowani zaczelismy mu mowic o wadach (np wystajace na wysokosc ok 4mm z fugi krzyzyki nie wyciagniete podczas fugowania, ktore czuc pod butem o gołej stopie nie mowiac) , zaczal rzucac scinkami plytek, odstawiac jakies sceny itp. jednego dnia juz mial rezygnowac z pracy glazurnika wogole, nastepnego dnia jednak sie decyduje dalej klasc a w koncu polozyl w lazience plytki tylko na podlodze i zostawil robote... malo tego, nie zadzwonil, zeby powiedziec, ze rezygnuje; teraz ponoc ma zajac sie czyms innym, nie glazura, po raz ktorys w ciagu 2tygodni pracy u nas...; narazie czekamy na odpowiedz innego glazurnika, troszke obsuwy bedziemy mieli, ale troszke kamien mi spadl, ze tamtego juz nie ma;

miałam juz kilkanastu dobrych fachowcow i nie bylo problemow, wiec pewnie ta dobra passa musiala sie skonczyc na tym glazurniku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jest to pierwszy mój post. Zaczynamy z żoną budowę jednak na początek przygotowania. Mam pytania:

 

1. Czy macie jakąś firmę bądź osobę która by wykonała przyłącze wod.-kan. w Kozłowie Biskupim? Jest wodociąg tylko teraz kwestia podłączenia się pod niego.

2. Czy macie jakąś firmę bądź kogoś kto by wykonał fundamenty domu? Oczywiście w przyzwoitej cenie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...