Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy któryś z blogowiczów może polecić dobre i ładne okna PCV w Sochaczewie z solidnym montażem. W dobrej cenie.

Na chwile obecną orientowałam się w wycenie u Dobrzyńskich, ale cena wysoka w porównaniu z np. Łodzią.

 

 

 

ja mam dobre i ładne okna. solidnie zamontowane, ze sprawnym serwisem (raz musiałem wzywać do małej pierdółki :) )

 

Ale nie z Sochaczewa...

 

Co oznacza dla Ciebie "dobra cena"?

Wiesz, wychodzę z założenia, że albo DOBRE okna, albo TANIE okna (czyli w moim mniemaniu tzw. "dobra cena")

 

Ja mam okna Jezierskiego, montowane przez forumowicza "jareko"

Mogę polecić mimo, że najtańsze nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobah poleca Jezierskiego, a inni ? polecicie Swoje okna? pytam bo też się rozglądam, na razie mamy 1wycenę na okna(6szt), drzwi balkonowe1x2(2szt), drzwi tarasowe też jakiś standard- nie pomniu wymiarów(1szt) i drzwi wejściowe-standard- wsio za niecałe 7koła:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobah poleca Jezierskiego, a inni ? polecicie Swoje okna? pytam bo też się rozglądam, na razie mamy 1wycenę na okna(6szt), drzwi balkonowe1x2(2szt), drzwi tarasowe też jakiś standard- nie pomniu wymiarów(1szt) i drzwi wejściowe-standard- wsio za niecałe 7koła:o

 

 

kto jest tego producentem i na jakim profilu robi?

 

Moje okna są na niemiecki Schucco (czy jak to się piszę) w kolorze obustronnym orzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z blogowiczów może polecić dobre i ładne okna PCV w Sochaczewie z solidnym montażem. W dobrej cenie.

Na chwile obecną orientowałam się w wycenie u Dobrzyńskich, ale cena wysoka w porównaniu z np. Łodzią.

 

Ja polecam firmę Korona 2003 (http://www.korona2003.pl/), montowali u moich rodziców, drzwi, okna i można ich z czystym sumieniem polecić. Ja niestety ze swoich okien, które zamawiałem w innej firmie w Sochaczewie nie jestem zadowolony, ani z ich jakości, ani z serwisu ani z montażu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o namiar na balustrady. Pan Hubert wspomial cos, ale mi ucieklo. Moze jakies szczegoly ?

 

Polecam Zakład Ślusarski Olejnik na ul. 600-lecia za zamkniętym mostem. Mi zrobili bardzo ładne balustrady i na pewno wezmę ich do zrobienia przęseł do ogrodzenia.

Kontakt do właściciela: Tadeusz Olejnik 662-591-914 (można powołać się, że kontakt od Huberta ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Zakład Ślusarski Olejnik na ul. 600-lecia za zamkniętym mostem. Mi zrobili bardzo ładne balustrady i na pewno wezmę ich do zrobienia przęseł do ogrodzenia.

Kontakt do właściciela: Tadeusz Olejnik 662-591-914 (można powołać się, że kontakt od Huberta ;) )

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...