Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Małe OT:

 

 

Sprzedam 2 bilety na kabaret Paranienormalni na 4 września. Występ w sochaczewskim MOKu. Rząd 10, miejsca 3 i 4. Na dzień dzisiejszy wolne miejsca są dopiero w rzędzie 13. Zapraszam!

 

Sprzedaję po cenie zakupu: 40 pln za bilet.

Info na GG: 1195608, PW lub 504 289 905

Edytowane przez Coobah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj,

nas materiały na pokrycie dachu o pow. ok. 310 m2 (blachodachówka, folia, łaty i kontrłaty, rynny, kominki wentylacyjne oraz dodatki) wyniosły ok. 19,5 tys. Do tego dodaj koszty robocizny - u nas coś ok. 12 zł za mb.

Oczywiście wszystkie koszty materiałów zależą w głównej mierze od blachodachówki a dokładniej jej producenta. Tu rozpiętość cenowa jest naprawdę ogromna.

 

Życzę wytrwałości w budowie,

pozdrawiam

Witam chcę spytać o ekipę

czy jesteście zadowoleni?

skąd są??

czy można prosić o kontakt?

a i gdzie blachę kupowaliście?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcę spytać o ekipę

czy jesteście zadowoleni?

skąd są??

czy można prosić o kontakt?

a i gdzie blachę kupowaliście?

Pzdr

 

Witaj,

blachę i całą resztę kupowaliśmy w Dach-mixie na Łowickiej w Socho. B. fachowe doradztwo i obsługa.

Ekipa współpracuje z dach mixem mimo, że jest z Żyrardowa - naprawdę godni polecenia fachowcy i znają się na tym co robią :)

tel. 691 620 595 p. Jurek Melon

 

Pozdr.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialbym wszystkich przestrzec przed ekipa od elewacji - niejaki pan Sławomir Pasternak i spolka. Bardzo niesolidni, spoznili sie na umowiony termin ponad miesiac. Prace mialy byc wykonane w 2 tygodnie tymczasem do pracy przyjezdzali co drugi dzien po 4 godziny. Po 4 tygodniach wyrzucilem ich. Wykonanie niesolidne, niestaranne klejenie styropianu, nie potrafia kleic na felc, niedokładne, miejscami siatka nie na zaklad co powoduje pekanie. Nie potrafia prosto wyprowadzic zewnetrzych glifow od okien etc. Usterek moglbylm wymienic duzo. Unikac !!! Unikac !!! Unikac !!!

 

JR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedania kibelek; jest to jego 2 budowa stan b. dobry; zakupiony tez od uzytkownika forum; szczegoly na pw

 

ktos ma, ktos wie skad mozna zalatwic dobra ziemie do wyrownania terenu, bede wdzieczna za info; tak sie zastanawiam na jakich zasadach jest rozwozona ta ziemia kolo magazynow na olimpijskiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc "Sąsiedzi". Podrzucicie jakis kontakt do dobrej ekipy od wylewek... Będę wdzięczna...

 

jastrraf ja mam dobrego hudraulika Mariusz 607932989

 

mam w komórce wpisany numer tel 604 409 034

juz zdążyłem zapomnieć nazwiska czy nazwy firmy, ale pamiętam że firma była z sochaczewa i zrobili wylewke sprawnie i w uzgodnionym terminie. natomiast trzeba siue z nimi oczywiscie spotkac i powiedziec dokladnie gdzie ile maja wylac pod katem planowanego pokrycia podłóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...