Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość martyna

Recommended Posts

Cześć,

Mam pytanie co sądzicie o producencie mebli Layman? Podoba mi się seria NAVIA6 (kolor czarny mat), nawet udało mi się dopasować nasze meble do ich rozmiarów, ale nie wiem jakiej są jakości te meble. Może macie takie?

W starym mieszkaniu kuchnie robił nam stolarz i pracował na frontach takich jakie mają BlackRedWhite (przynajmniej tak mówił, po 6 latach są ok). Teraz nie chcemy wydawać za dużo kasy na stolarza dlatego chcemy kupic gotowe meble do samodzielnego montażu. Bierzemy tez pod uwagę IKEĘ, ale nie wszystko nam tam pasuje... Planuję teraz też dopłacić do "szkieletu" - haczyki, podnośniki itp. żeby ewentualnie później za kilka lat wymienić tylko fronty jak okażą się naprawdę beznadzieje.

Gdzie jeszcze mogę poszukać dobrych mebli do samodzielnego montażu? Polecacie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • Odpowiedzi 801
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gdzie w warszawie (okolicach) mozna kupic porzadne meble kuchenne. mam wrazenie ze w tych salonach meblowych powariowali z cenami. mam do zrobienia w sumie 6 szafek stojacych i 1 wiszaca + zabudowa lodowki, zadne tam full ekskluzif, w dwóch miejscach zrobili kosztorys i wyszlo ok 15 tys zlotych bez sprzetow! mam do wydania na meble circa polowe tej sumy

 

Zobacz sobie na :spam:

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...