Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Graszki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie, nie....ja np. nie chodzę porozbierana choć jak były ostatnie upały i basen dla Kasi był rozłożony, to aż mnie korrrrciło coby się wykąpać....ale mogliby nie przeżyć tego widoku :lol: :lol: :lol: ...więc się opanowałam szybciutko :D .....w końcu wazniejszi budowlańcy :wink: bo gdyby pouciekali to kto by mi wybudował :roll: .

 

pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobity wiedzą co się dzieje jak chłop troche gołego ciała zobaczy :D

a że inteligentne są

i ściany równe chcą

i kominy

i otwory okienne na swoim miejscu

to z rozwagą dawkują budowlańcom atrakcje :wink:

 

Graszka! Ty lepiej przegoń te Twoją sąsiadke bo jeszcze nie Stasia Ci wymurują tylko jakiegoś połamańca :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak:

najpierw marudziłam, że nie mam budowlańców a teraz , że nas ta budowa wykończy - finansowo. :cry:

Zapłacicliśmy za ławy i myślę, ze jak tak dalej pójdzie to zrobimy dach i nasze finanse się skończą. Jesteśmy zdesperowani, ale az tak to chyba nie :evil:

Wiem, że jak coś jest za darmo to jest do d..y, ale ceny wyższe niż warszawskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images27.fotosik.pl/49/abc1c5f40eeb58e0.jpg

tiaaaaaa........

kto by nie chciał żeby mu taka kobita fundamenty podlewała 8)

kurna! Graszka ty jeszcze raz powiedz coś o kilogramach, zbędnych kilogramach :o

zamilcz kobieto :lol: :wink:

Zapomniałam powiedzieć, że w sobotę odwiedziliśmy ( najpierw oni nas ) malmuc-ów na ich budowie. O rany ale się tam dzieje. Ostro wykańczają. A jak pięknie mają !. Dosłownie w kompleksy można wpaść.

Piękny dom, świetny gust.

Fajnych będę miała sąsiadów....

:oops: Graszka bez przesady :oops: :oops: :oops:

a tak w ogóle to vice versa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...