Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Graszki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie dziękujemy, zeby nie zapeszyć :)

 

szlauchem, szlauchem ! Pomalutku trzeba. Wolniutko, dokładniutko :wink:

Mam nadzieję, że to tylko na początku tak wszystko dokładnie chce się nam robić, bo czasu mi na wszystko już brakuje a co potem.....

Ale to z tej radości :)

Ojej, najwyżej pracy się zwolnie, przeca mam chopa co na mnie robi :wink:

 

Dobrze, że go nie ma bo by mi dał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Graszka...nie płacz że tyle na fundamenty....ja musiałam lać beton w wykopy o głębokości od 1,60 do 2,0 m ....wybieraliśmy torf spod ław.....to dopiero była bankrutacja..... :wink:

oczywiście gratuluję fundamentów :D ....śliczne są.... ja cieszyłam się jak głupia z każdego etapu....chyba każdy tak ma :D

 

Pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Malmuc witaj w domu :)

ale po cichu miałam nadzieję, że się jednak spotkamy na chwilę nad morzem.... :(

Jak samopoczucie po odpoczynku ? Mam nadzieję, że trochę wypoczęłaś.

 

Pozdrawiam

Graszka

 

możesz mi napisać jak wracaliście ?, były duże korki po drodze?

Znajoma mnie postraszyła, że będę jechać 12 godzin.....nie wiem jak mój Kuba to zniesie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij mi gdzie miałaś jechać :roll:

jeśli zachodnie wybrzeże to sie nie martw

my doszliśmy do wniosku, że jeśli juz decydujemy sie jechać nad morze to tylko tam gdzie w miare przyzwoicie się jedzie :lol:

pojechaliśmy A4 na Wrocław, potem Zielona Góra, Gorzów Wlk, kierunek Szczecin i wylądowaliśmy w Pobierowie koło Rewala.

Zajęło nam to 8 godzin z przerwą, ale to oczywiście biorąc pod uwage ze przez Wrocław jechalismy o swicie i korki nas nie pożarły, a przez Gorzów też pomknęliśmy o porannych godzinach :D

Pozdrawiam cieplutko i odpoczywaj

na tylke ile sie da z Kubusiem :lol:

dobrze Ci zrobi zmiana powietrza, otoczenia

na mnie szum morza działa zbawiennie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wiesz, gdyby nie dobre ludzie z forum ( m.innymi i Ty sąsiadko) to chyba bym poszła spać i nie wstała do wykończeniówki.

 

Całe szczęście, że dzisiaj piątek i cały weekend będę się tulać z moimi dzieciakami ( raczej chyba tylko z Kubasiem , bo Matys to pewnie z ze swoją koleżanką będzie się tulał :wink: ).

 

Dzieci - tyle radości co dnia.....hmmmm

 

ups......to tulania to mam przecież jeszcze mężusia :). Też chłop się martwi, że nam bloczki zalewa....

 

ole, ole, ole...nie damy, się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, fajne ściany fundamentowe, o co chodzi?? Jak zobaczyłam u siebie ten etap, to uwierzyłam wreszcie, że NAPRAWDĘ BUDUJEMU DOM. Ha, a to nie byle co :)

A po zdjęciach w końcu zaczynam trochę jarzyć, gdzie ten twój domek ma stanąć :)

Wyczaiłaś jakąś mądrą stronę z prognozami długoterminowymi może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry Dobra Duszo :) - dziękuję za zainteresowanie naszą nieszczęsną budową :wink:

 

.....ja to siedzę cichutko i dosłownie modlę się o słoneczko, żeby mi wyschło na budowie......

Wczoraj byłam sprawdzić ( co prawda u nas w domu szpiltal), bo wyciągali podłączenie kanalizacji i zasypywali to nasze bajoro przed garażem ( najpierw musieliśmy wypompować wodę :-? ).

Myślę, że jeśli do końca tygodnia będzie słonecznie to w przyszłym tygodniu będą dalej męczyć się z tym stanem "O".....

 

Widzę, że u Was też troszkę nerwów, ale za to jaki efekt końcowy będzie !!!

 

nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem chmury idą.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzień dobry Dobra Duszo :) - dziękuję za zainteresowanie naszą nieszczęsną budową :wink:

 

.....ja to siedzę cichutko i dosłownie modlę się o słoneczko, żeby mi wyschło na budowie......

Wczoraj byłam sprawdzić ( co prawda u nas w domu szpiltal), bo wyciągali podłączenie kanalizacji i zasypywali to nasze bajoro przed garażem ( najpierw musieliśmy wypompować wodę :-? ).

Myślę, że jeśli do końca tygodnia będzie słonecznie to w przyszłym tygodniu będą dalej męczyć się z tym stanem "O".....

 

Widzę, że u Was też troszkę nerwów, ale za to jaki efekt końcowy będzie !!!

 

nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem chmury idą.........

Graszka głowa do góry

owszem dzis ma popadac :-?

ale od jutra znow sloneczko do konca tygodnia

Pozdrowienia dla dzieci i męza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka, kochana.... nic się nie martw...wszystko będzie dobrze.... tłumacz sobie to tak: jak sie powiedziało A to trza powiedzieć B ....są pewnie przeszkody ale one są do pokonywania a nie do załamywania :wink: ....weź sobie to wszystko na light ....wiem, że to trudne niekiedy ale wmów sobie , że to że się denerwujesz i dołujesz nic nie zmieni ani nie pomoże :roll: .

 

Ja też nie miałam lekko....torf, woda w ziemi ..ale jakoś poszło.... Wam też się uda :D ..... będzie dobrze....jak nie tej jesieni to na wiosnę.... czas Was nie goni, macie gdzie mieszkać, na głowę Wam sie nie leje :lol: :wink:

 

Kochani.....duuuuużo optymizmu życzę....pozytywne myślenie pomaga :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka i widzisz Daggulka Ci "wykrakała pozytywnie" - Słońce zaświeciło na niebie, zaświeci i nad Twoją budową . Bedzie Gut zobaczysz :D

 

Pisałam w grupie Rybnickiej, że jak Wam pasuje w przyszlym tygodniu to babski comber może być u mnie :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...