Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika budowy Graszki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 126
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hallo, hallo, dzisiaj na Ciebie weszłam :))) i podglądałam.... u mnie głowa pusta, pomysłów brak....tynki wewnętrzne się robią :)

Ja jestem na budowie w soboty, a w tygodniu na chwilę ptrzed pracą i po pracy.

Widziałam, że Wiewiórka urodziła drugą córeńkę - przekaż jej od nas pozdrowienia i życzenia - bardzo proszę :)

 

A co u was, jak się mieszka ?

marzę o etapie kiedy będziemy na swoim.....

 

Pozdrawiam

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :))

Zaglądam od czasu do czasu do Waszych dzienników, ale zazwyczaj nie biorę się za pisanie bo w domu niem mam raczej szans się dopchać a w pracy....no cóż ...jestem w pracy.

Jestem zjadaczką cudzych pomysłów :oops: ,podglądam i "pożyczam" Wasze pomysły ........

Jesteśmy na etapie tynków wewnętrznych, pod koniec września przychodzi tynkarz do elewacji zewnętrznej......i może na wiosnę ........a kasa znika i znika a to dopiero początek utrapień i zmartwień zdołowanego inwestora.........

 

pozdrawiam

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka u nas tez etap tynkow

 

Teraz w lazience polozyli nam tynk i zatynkowali wszytskie dziury wykute przez instalatora, nie chce slyszec co bedzie mial do powiedzenia jak wejdzie montowac podtynki :)

 

Ja tez sie zaczynam martwic z czego wykonczymy dom, powoli widac dno sakiewki ale jestem dobrej mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...