Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Brama gara?owa - jaki producent ?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 308
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W jednym domu (budowany 4 lata temu) mam bramę firmy Dako (tej od okien) z napędem Nice i oprócz tego że jest ciut za głośna to złego słowa nie powiem.

Teraz do nowego domu zamontowałem podwójną bramę Wiśniowskiego z napędem Somfy. Cena z montażem 6000 zł. I jak na razie jestem bardzo zadowolony i z wykonania i z działania.

Ważne aby montażem zajmował się ktoś doświadczony. Bowiem niedokładne lub niechlujne zamontowanie może w przyszłości skutkować problemami.

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybraliśmy Krispol, póki co tkwi w produkcji. Montaż wiosną, wówczas będę mogła dodać wnioski z użytkowania.

Brałam przy wyborze pod uwagę także Normstahla Euroflair, ale cenowo niestety za ciency byliśmy :cry: , a poza tym ten model Krispol, który wybraliśmy miał jak na nasz gust ładniejszą powierzchnię udającą strukturę drewna, podobno nowość. Wąskie poziome przetłoczenia, złoty dąb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść ma bramę hormann'a już dobre 14 lat i śmiga. Generalnie zajmował się ich montażem więc może to być powodem, bo przecież dla siebie robi się najlepiej, ale... samej bramy nie robił ... więc osobiście pomimo, że o bramie będę myślał dopiero za około rok ale raczej hormann :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Ja zamówiłem bramę firmy Krispol. Sprawdzony sprzredawca stolarki mi ją polecił, cena dobra, napęd i tak markowy, więc spróbuję.

równeiz zamówiłem Krispol złoty dąb model Sirocco Slick (o gladkiej strukturze) bez przetłoczeń + napęd

2400x2125 z napedem i montazem - 3100zł

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...