Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dom z duszyczką


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 months później...

witaj ksero

 

wielka i ciężka sprawa przed tobą. działka bardzo urokliwa, domek wpasowany idealnie. zapowiada się super. ja walczyłabym żeby zostawić cegłę na elewacji. cały właśnie w niej urok.

czytając twój dziennik od razu pomyślałam, że musisz mieć coś wspólnego z artystycznym światem. a tu później czytam o rysunku :D czym się dokładnie zajmujesz?

 

trzymam kciuki za sprawne remontowanie :wink: aaa relacja z wybuchu przerażająca :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę uczę w szkole przedmiotów informatycznych i pokrewnych

no i remontuję domek

 

Ale się uczę tego i owego, a ten rysunek to na przymus mi w licencjat filologiczny wcisnęli "obowiązkowo"

Nigdy tek naprawdę nie rysowałam to są moje pierwsze kroki

Pierwszy raz węgiel w ręce w tamtym tygodniu trzymałam

pokarzę wyniki, jak zeskanuję :)

szkoda tylko, że na rysowanie mam tak mało czasu :(

 

 

cegła niestety się nie nadaje do zostawienia, bo chociaż z daleka fajnie wygląda, to nie jest to klinkier i trochę popękana jest :-? :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Mój domek to domek do remontu :) Zdjęć wkleiłam mało obiecuje sie poprawić. Twoja wizualizacja łazienki bardzo mi sie podoba.

Ciekawa jestem, jak sprawdzi ci sie wanna w podlodze. Jak już będziesz ją miala napisz, czy jest bardzo głośna i czy nie przeszkadza, że te wszystkie mechanizmy są w podłodze.

 

Pozdrawiam ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...