Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wombaty2 budują - komentarze


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My również pozdrawiamy i bardzo dziękujemy za gościnę :) Zgrabny jest naprawdę zgrabny, a Wasze cenne uwagi pozwolą naszą wersję uzgrabnić jeszcze bardziej. Życzymy wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i wiele cierpliwości przy wykańczaniu zgrabnego ;)

I oczywiście czekamy na schody, a wcześniej zapraszamy na naszą nieskażoną dotąd budową działkę :)

 

Pozdrawiamy

A&G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej

 

Ponieważ przeczytałam, że macie kredyt w Polbanku i mieliście z nimi trochę problemów. Czy mogłabyś napisać teraz jak sytuacja wygląda. Czy w rezultacie jesteście zadowoleni z tego banku czy jednak nie. Czy dalej były takie problemy czy już poszło łatwiej. Będę bardzo wdięczna za twoje opinie i odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 3 months później...

Zaczynaliśmy budowy w 2007, a ja dopiero teraz trafiłam na Twój dziennik. Widzę, że też nie mieliście lekko, ale te przechery z Polbankiem to już przegięcie. Dziękuję w duchu, że wybraliśmy poczciwe PKO BP. O tym, że kontrolują czy coś budujemy, dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy znaleźliśmy pieczątkę bankową przed bramą :lol:

Naprawdę producent drewnianych okien w środku lata nie zezwolił na tynkowanie i wylewki po założeniu okien :o :o :o

Trchę to dziwne. Rozumiem, że w zimie lub jesienią, gdyby woda płyneła po oknach, ale latem nie ma żadnych przeciwskazań...

Jak udało się naprawić uszkodzenie podłogówki??? Opisz to proszę bo to ciekawy temat.

Mam nadzieję, że albo już mieszkacie albo już za chwilę przeprowadzka. Bardzo tego życzę!!! :D

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Podłogówka stale czeka na naprawę. Niedługo chcemy się z tym uporać. Nie mamy innego wyjścia, bo nie możemy zostać bez ogrzewania na zimę.

 

A mieszka nam się wybornie :-) Choć prowizorka wszędzie w stopniu zaawansowanym, ale własny dach nad głową daje wiele radości.

Teraz jak raty pełne już wiszą nad głową kolejne prace wykończeniowe będą realizowane z oszczędności. A z tymi wiadomo krucho. Jakoś damy radę. Nie musimy mieć wszystkiego na raz :-)

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 5 months później...

Witam

Właśnie zabieram sie za budowę zgrabnego V i szukam informacji tym projekcie.

Mam do Pana prośbę :

czy nie pokusił by sie Pan o małe podsumowanie budowy ?

głównie chodzi o koszta SSO SSZ i wykończenie ( jeśli nie na forum to może na maila [email protected] )

i parę pyta:

czy w projekcie były jakieś błędy?

czy wprowadził Pan jakieś zmiany ? ( ja myślę o zwiększeniu zadaszenia nad tarasem do około 3.5x7 i przeniesienie kotłowni na tył garażu oczywiście z kominem )

jakich materiałów użył Pan do budowy?

 

I może jakieś rady dla przyszłych inwestorów :)

 

z góry dziękuje z odp.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Witamy serdecznie,

 

Właśnie znaleźliśmy wasz dziennik z budowy Zgrabnego.

Gratulujemy zakończenia budowy.

My dopiero "zaczynamy" budowę (czyt. mamy działkę i ruszamy załatwiać pozwolenie na budowę). Z tego co napisaliście o drzewku z Wojsławic wywnioskowaliśmy, że może pobudowaliście się na Dolnym Śląsku. Jeśli tak by było to może zgodzilibyście się na odwiedziny i obejrzenie stojącego Zgrabnego? Nie ma to jak zobaczyć na własne oczy i porozmawiać osobiście z ludźmi, którzy już przeszli przez budowę.

 

Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

Pozdrawiamy

BiP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...