Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

czy to możliwe, aby po 30-tce znaleźć sensownego faceta ???


michall.m

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze i co ja mam Go teraz rozmnozyc???

Poczekajcie chwile , bo dopiero na Boze Narodzenie przyleci do Polski.

Moze jakas lapowke wezme? :D

Kto da wiecej za kawalera?

Swatce oczywiscie :lol:

 

ps.Sluchajcie ja bym Go naprawde ozenila :p

No to czekamy do Bożego Narodzenia (kurcze trochę długo). A w międzyczasie może jakiś casting przeprowadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ja Cie z naszym przyjacielem zapoznac powinnam? :roll: :wink:

Po 30 , nieglupi, dobrze zarabia .

I co najwazniejsze wciaz kawaler.

To jak?

Tak bym chciala Go ozenic :D :wink:

Ja też chcę!!!

no to już była by bigamia.... na razie niedopuszczalne u nas... :D no chyba, ze zawody zrobicie na ciągniecie się za warkoczyki i która wygra - jej chłop... no chyba ze chłop sam cos będzie miał do powiedzenia na ten temat.., bo sumie miał by prawo.., trochę jakby... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a fotki, czy to tak na slepego sie zalatwia? Jakby nie bylo, potem sie na tego kogos patrzy cale zycie. :D :wink: mozecie w gebach powklejac. :wink:

Zasadniczo to ja tylko nadraje :D

Potem mlodzi niech sie sami ogladaja :D

Ale geby mozna popatrzec , czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już była by bigamia.... na razie niedopuszczalne u nas... :D no chyba, ze zawody zrobicie na ciągniecie się za warkoczyki i która wygra - jej chłop... no chyba ze chłop sam cos będzie miał do powiedzenia na ten temat.., bo sumie miał by prawo.., trochę jakby... :roll: :wink:

Jest zyciowa kara za bigamie: dwie tesciowe.

 

Byl tu do niedawna taki jeden Bystry, ale zatwardzialy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy w wątku michall.m powinnam się wypowiadać, bo poprzednio zostałam chyba nie zrozumiana i niezbyt przyjemnie przez Anię podsumowana.

Jednak zaryzykuję, bo wypowiedź jest właściwie jednoznaczna.

Koleżanka po 30 wyszła za mąż, bo uznała, że najwyższa pora. Po 5 latach urodziła synka, po 7 zaczęło się psuć, a 9 rocznicy ślubu już nie było.

Teraz jest odważniejsza, wie, że musi radzić sobie sama. Częściej się uśmiecha, nie stroni od znajomych, dzwoni po nianię dla Wiktorka i już jest na imprezie.

Ty Aniu masz za sobą rozstanie w okolicach 30, moja koleżanka grubo po.

Nie ma więc żadnego znaczenia nasz wiek, ani dla złączenia się z drugą osobą, ani niestety dla rozstań.

Niesie to jednak mimo wszystko optymizm i nadzieję, że zawsze możesz spotkać właśnie "tego jedynego". Wyrzucając śmieci, opalając się na plaży, idąc z dzieckiem na spacer czy odwiedzając znajomych.

Wystarczy tylko być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michall.m, to ja trochę na wesoło :wink:

 

Moja koleżanka - osoba samotna (rozwiedziona), jak tylko gadamy o współmałżonkach, mówi tak: "wszyscy się posuwają, a mnie tylko czas posuwa" :wink:

Ale cały czas ma nadzieję na znalezienie drugiej połówki. Spotyka się z różnymi facetami, ale żaden z nich to nie ten. Niedawno rozbawiła ją taka propozycja:

wracając z kawiarnianego spoytkania, znajomy jej mówi:

- "wiesz mam butelkę czerwonego wina w domu, co Ty na to ?"

Ona:

- nic.

I tak jednym krótkim słowem zakończyła kawaiarniane spotkania z gościem od wina :wink: - ten chyba też nie był tym dla niej.

 

I bardziej serio.

Ta sama koleżanka twierdzi - nic na siłę, miłość przychodzi sama i to całkiem nieoczekiwanie - czego Tobie serdecznie życzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama koleżanka twierdzi - nic na siłę, miłość przychodzi sama i to całkiem nieoczekiwanie - czego Tobie serdecznie życzę.

czyli, jak mawiał znany satyryk (za pewnym bacą) -

miłość i sracka przychodzą znienacka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...