Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

czy to możliwe, aby po 30-tce znaleźć sensownego faceta ???


michall.m

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ha, żeby sobie płytki wybrać i kuchnie zrobić, no i bidet zarządzić :)

 

myślę więc, ze stan surowy zamknięty będzie ok

 

Masz rację. Gotów sobie pisuar zamontować w miejscu, gdzie powinien być bidet, albo zrobić jeszcze coś gorszego (na przykład źle dobrać fugi albo przesadzić z dekorami) :D Że nie wspomnę o zbyt małej szafie/garderobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Gotów sobie pisuar zamontować w miejscu, gdzie powinien być bidet, albo zrobić jeszcze coś gorszego (na przykład źle dobrać fugi albo przesadzić z dekorami) :D Że nie wspomnę o zbyt małej szafie/garderobie.

 

No właśnie, nie dość, ze nie poleci na dom, to go przez niego rzuci: ze względu częściowy brak gustu ( fugi, dekory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Gotów sobie pisuar zamontować w miejscu, gdzie powinien być bidet, albo zrobić jeszcze coś gorszego (na przykład źle dobrać fugi albo przesadzić z dekorami) :D Że nie wspomnę o zbyt małej szafie/garderobie.

 

Co ja słyszę????

Bidet? Po jakie licho? hehehhehehe Pisuarek to ja rozumię! Nie trzeba klapy opuszczać no celować łatwiej.............

A z bidetem tylko problem..........czyścić trzeba....................(jedyny plus,że można sobie wodery wyszorować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w kwestii tematu: w wieku lat 33,po nieudanych małżeństwach X znalazłam złoto.Po rozwodzie ci on, ale na rany wszelkie przyłóż.Zaakceptował i pokochał 11-toletnią wtedy córkę i 4-roletniego syna z MPDz..Jesteśmy ze sobą 9 lat i jest OK.

P.S.Nie szukałam-sam się znalazł:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w kwestii tematu: w wieku lat 33,po nieudanych małżeństwach X znalazłam złoto.Po rozwodzie ci on, ale na rany wszelkie przyłóż.Zaakceptował i pokochał 11-toletnią wtedy córkę i 4-roletniego syna z MPDz..Jesteśmy ze sobą 9 lat i jest OK.

P.S.Nie szukałam-sam się znalazł:jawdrop:

 

Czyli są na tym świecie dobre chłopaki :rolleyes: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

A my jesteśmy przykładem na to, że po 30ce - lub bardziej w jej okolicach - można odnaleźć swojego Anioła:)

Oboje byliśmy wolni, ale szukaliśmy z nie mniejszą nadzieją. Poznaliśmy się przez internet. Pół roku później - dokładnie w moje 30 urodziny - Bartek mi się oświadczył, po kolejnych 6 miesiącach wzięliśmy ślub. W czerwcu obchodziliśmy drugą rocznicę ślubu. Mamy cudowną Córeczkę "Bączka" Marysię, a 2 tygodnie temu zamieszkaliśmy w naszym nowym domku:)

Wszystko jest możliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...