Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trochę na ludowo, trochę po góralsku :)


kraktom

Recommended Posts

MagdalenaK,

DZIĘKUJĘ.

nawet by mi to Magda do głowy nigdy nie przyszło, że nasz blog na FM może Komuś pomóc, NIGDY!

Twoje słowa mobilizują mnie/nas do pracy, nie tylko tej czysto fizycznej ale przede wszystkim duchowej:) Dziękuję Magda:) Coraz częściej przekonuję się, że było warto pisać.

Dla mnie też Magda rok 2010 był bardzo trudny stąd ściskam Cię mocno!

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 423
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Droga nemi, baaaardzo bym chciała bywać na FM ale nie mam już kompletnie czasu, nawet nie chodzi o bloga bo na nim też już bywam rzadko ale o moją pracę zawodową. Pracuję od lutego na prawie dwóch etatach i ledwo odróżniam od siebie dni tygodnia. Mam tyle planów w głowie co bym chciała zrobić i co TRZEBA! zrobić w domu ale kiedy?!

Mimo wszystko jakoś tak miło mi na duszy wiedząc, że Ktoś za mną tęskni:) Dziękuję.

ps, na FM nie wstawiam już fotek żeby się nie dublować. Zaglądajcie proszę do Zapachu Wspomnień (jeśli w ogóle będzie co oglądać:)

Pozdrowienia serdeczne, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
MagdalenaK,

DZIĘKUJĘ.

nawet by mi to Magda do głowy nigdy nie przyszło, że nasz blog na FM może Komuś pomóc, NIGDY!

Twoje słowa mobilizują mnie/nas do pracy, nie tylko tej czysto fizycznej ale przede wszystkim duchowej:) Dziękuję Magda:) Coraz częściej przekonuję się, że było warto pisać.

Dla mnie też Magda rok 2010 był bardzo trudny stąd ściskam Cię mocno!

M.

Mnie wasz blog też bardzo pomógł, czasem natchnął, czasem dodał skrzydeł, bo podobny mamy gust. dziękuję za wsparcie i inspirację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...