Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trochę na ludowo, trochę po góralsku :)


kraktom

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 423
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry Madzia...widzę,że już po świątecznie , ale jakże jeszcze świątecznie....klimat jaki panuje na STOLE i w koło uroczy.....nakrycie na stole zachęca do posiadów i opowieści....mam nadzieję,że święta przeżyliście bardzo rodzinnie i mało się objedliście ;) ( a gdzie spędzaliście święta u Was czy u rodziców ? ).....

W nadchodzący NOWY ROK życzę zdrowia , zrozumienia , mnóstwo inspiracji, MIŁOŚCI, dużo nowych książek ( ma się rozumieć przeczytanych :lol: ) , słonka, spacerów po lesie i wycieczek rowerowych.....Andżelika z rodzinką.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andżelika, dziękuję za odwiedziny:)

Święta rodzinne, spokojne, myślę, że udane:) Spędzaliśmy święta na przemian u Rodziców, trochę u nas a Wy?

Dziękuję za życzenia i odwzajemniamy!

Andżeliko, powoli wycofuję się chyba z bloga muratora, założyłam w końcu swój własny blog, - tutaj http://zapachwspomnien.blogspot.com/2010/12/post-powitalny.html

Na razie jest nadal w fazie edycji, dużo z tym roboty niestety ale tutaj na forum muratora prowadziliśmy 2 blogi, w których robi się już niezły chaos stąd myślę, że z czasem te blogi tutaj "umrą śmiercią naturalną" a Wszystkich chętnych zapraszam do nowego blogu, mam nadzieję docelowego i ostatniego.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPROWADZAM SIĘ!:)

Witam Wszystkich Odwiedzających nasze skromne progi jeszcze w starym roku i jeszcze w starej szacie forum muratora.

Jak już sygnalizowałam we wcześniejszych postach blog na muratorze powoli przestał spełniać swoją funkcję (mam na myśli szczególnie blog Budowa Słoneczka na Śląsku), przestał bo nie prowadzimy już większych robót budowlanych a zaczęliśmy urządzać tylko wnętrza, coś tam pichcić:), szyć, tworzyć z większym lub mniejszym powodzeniem. Stąd potrzeba usystematyzowania ogromnej ilości zdjęć zaowocowała stworzeniem osobnego bloga http://zapachwspomnien.blogspot.com/2010/12/post-powitalny.html.

Jest jeszcze w fazie edycji, dużo niestety z tym pracy ale podaję już namiary gdyż prawdopodobnie moje odwiedziny na tej tronie będą rzadsze a z czasem pewnie ten tutaj blog przestanie istnieć. Zapraszam więc Chętnych do odwiedzin nowego bloga i przepraszam, że blog nie jest jeszcze dopieszczony do końca ale to przyjdzie z czasem.

Dziękuję za wszelkie komentarze tutaj na Trochę na ludowo, trochę po góralsku, za to słowa otuchy, za to, że po prostu byliście z nami, niektórzy od samego początku budowy naszego domu, czyli już ponad 4 lata. Wszelkie Wasze opinie były dla nas bardzo cenne i niejednokrotnie mobilizowały nas do dalszej pracy!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Madziu :) moje zapracowanie w ostatnim tygodniu nie pozwoliło mi uczestniczyć aktywnie w FM ,a tu widze konkretne zmiany :)

Bardzo się cieszę że udało Ci się zebrać siły i znaleźć czas na załozenie nareszcie swojego bloga. Myślę że poczatek roku jest dobrym czasem na takie działanie.

Skoro pierwsze twoje postanowienie noworoczne ,jak mniemam , właśnie się spełnia to ja korzytsam z okazji i życzę ci dalszych sukcesów twórczych, spełnienia kolejnych marzeń i przede wszytskim zdrowia , miłości i radości , i abyś dalej zarażała nas swoim optymizmem i ciepłem.....

wielki Noworoczny buziol dla Ciebie i twoich chłopaków

 

mimo wszytsko mam nadzieje w dalszym ciągu będzie dane forumowiczom podziwiać wnetrza twojego domu ze wszystkim jego cudownościami, twojej realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERI,

Ty jak zawsze pięknie piszesz, zazdroszczę Ci tej umiejętności przeogromnie bo u mnie zawsze z tym jakoś kiepsko:(

Wiesz, jakoś tak pod wpływem chwili i dzięki temu, że było trochę wolnego czasu stwierdziłam, że spróbuję utworzyć bloga, spróbuję bo wstyd się przyznać ale oprócz najprostszej obsługi komputera nie umiem nic:( Okazało się, że blog nie jest aż taki skomplikowany i coś tam wiecznie teraz edytuję i na razie bazuję na starych zdjęciach.

Mam WERI pewne obawy, czy dobrze robię, czy to będzie miało wszystko sens, jak blog się rozwinie itd. itp ale póki co sprawia mi to radość:) Zresztą tyle Osób mnie do tego mobilizuje (łącznie z Wami drogimi Forumowiczkami i Forumowiczami), że widzę w tym wszystkim cień nadziei, że warto. Poza tym jak pisałaś u mnie na blogu, piękne wnętrza uzależniają, ja tak mam odnośnie Asi z Green Canoe....moje zauroczenie tym blogiem jest tak silne, że musiałam stworzyć choć coś co w 1% pozwoli mi uzewnętrznić fascynację wnętrzami z podobnym stylu a przede wszystkim filozofią życia Asi, od której czerpię ogrom pozytywnej energii. Ach....zaś się rozpisałam ale jakoś czuję w Tobie WERI pokrewną duszę:)

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa!

Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i Twoich najbliższych!

ps. też Cię będę odwiedzała, co być się nie obijała blogowo!!!!!:)

Całusy, Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Madziu, nie przesadzaj ........ najpiękniej jest gdy się mówi (pisze) to co nam w duszy gra...... prosto i zwyczajnie, ja czasem używam zbyt wielu słów ,ale to nie jest jakaś wybitna umiejętność tylko , prędzej bym określiła jako skalanie moje :) gadulstwo dziedziczone ,oczywiscie

ale fakt jest taki ze nie każdy odbiera na tych samych falach ,a miło jest gdy ktoś Ciebie rozumie

 

Madziu pamietaj że ja mocno Ci kibicuje w twoim blogowaniu,jak już napewno zauważyłaś niesmiało odcisnełam swoją dłoń wśród twjego "zapachu wspomnień"

i wiesz ....baardzo jestem z Ciebie dumna że ci się to wszystko udało, wielki podziw, jesteś naprawdę wielka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do zachwytów oraz prośby dotyczących "blogowania Magdy". Dziennik budowy "KRAKTOMÓW" pomógł mi otrząsnąć się z wielu problemów roku 2010 ....br... nawet nie chcę wspominać. I ilekroć zaczynałam powątpiewać że ta walka ma sens i zaglądałam do dziennika Magdy to znowu chciało mi się walczyć.... pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...