Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

Witajcie :D

Tak sobie pomyślałam, że różne grupy się potworzyły..... a to "miastowe" a to powiatowe i wojewódzkie i wiekowe i budujących ten sam projekt......itd.

 

Sama mam ............... przypadłośc :wink: a może jakąś magnetyczną zdolnośc natrafiania na swoje imienniczki w róznych sytuacjach życiowych.

Na forum pisałam z dziewczyną (nicku nie podam :roll: ) ...okazało się, że też Agnieszka.......

Może budujące Agnieszki forumowiczki chciałyby się skrzyknąc........... hmmm a może "spisac" w jednym miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj :D

Telepatia czy CUŚ ? :roll:

 

Niby takie proste a prawdziwe...... ech życie.....

 

A z imieniem nie macie tak, że przyciągacie imienniczki ?

 

Kiedyś zmieniłam fryzjerkę (Agnieszkę - cięzko było się do niej dostać)- u mnie to święto, bo do TYCH salonów zaglądam dość rzadko ( inwestorek lubi długowłose :wink: - to mu mogę raz na jakiś czas zapewnić, gorzej z długonogimi :lol: :lol: :lol: ), rozgadałam się z "obcinającą" ..... okazało się, że też Agnieszka......

Robiłam podyplomówkę, wpadłam już na drugi zjazd ( ludzie zżyci :lol: ), sala pełna, przysiadam się do dziewczyny.... też Agnieszka (ta z pierwszego wpisu w dzienniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze..... jaki ruch, fajnie, że się wpisałyście. :D :D :D

Miałam ciężki dzień, więc tym bardziej mi miło że się odezwałyście :D

 

A teraz po kolei:

1. AAgnieszk@ - zapewniam, nie jesteś JEDYNA z fachowcami przez duże FA :cry:

co wcale mnie nie cieszy, bo chciałabym, żeby tak normalnie, po ludzku z dużą przyzwoitością każda z nas domek sobie postawiła.

 

Nasz projekt to Halszka, od stycznia nie mogę znaleźć nikogo kto by taki domek budował. Po wielkich prośbach dostałam a raczej wyżebrałam , bo ochrona danych :roll:, nazwy miejscowości gdzie zakupiono projekt. Archeton ma zadzwonić do 2 z nich i spytać czy budujący Państwo chcą abym z butami wtargnęła w ich życie :wink:

Jeżeli u ciebie to ten sam projekt, to prośba - pstryknij kiedyś jakieś fotki :oops:

 

2. Zielonooka ( ja też zielonooka :p ) :wink: czytaj dalej :wink:

3.basiah2 - klub co prawda Agnieszek - ale wiesz, że kawusia i plotusia to z każdą ........... kobiałką :wink: No i fakt - na Barbórkę to kopalnie u nas też zamknięte :oops:

 

Podsumowując:

Agnieszek - od urodzenia mamy ... już 5 wpisanych i uuuuuuuuuuwwwwwwaaaaagggggaaaaa 2 z NADANIA :D :D :D :wink:

 

TAK SOBIE MYŚLĘ..... a może jak dom zbuduję, to przyjedziecie i będzie nas chociaż w 1/10 tyle co Krysiek na wiecu ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze..... jaki ruch, fajnie, że się wpisałyście. :D :D :D

Miałam ciężki dzień, więc tym bardziej mi miło że się odezwałyście :D

 

3.basiah2 - klub co prawda Agnieszek - ale wiesz, że kawusia i plotusia to z każdą ........... kobiałką :wink: No i fakt - na Barbórkę to kopalnie u nas też zamknięte :oops:

 

Podsumowując:

Agnieszek - od urodzenia mamy ... już 5 wpisanych i uuuuuuuuuuwwwwwwaaaaagggggaaaaa 2 z NADANIA :D :D :D :wink:

 

TAK SOBIE MYŚLĘ..... a może jak dom zbuduję, to przyjedziecie i będzie nas chociaż w 1/10 tyle co Krysiek na wiecu ? :wink:

 

no to ja jako kobiałka na kawusię będę wpadac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...