Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No ja się niestety poddaję, oczy mi się kleją.

April, wolałabym Orlando :oops: :wink:

 

Ale też mam wiersz, przygotowałam sobie wcześniej :wink:

 

Agnieszka Osiecka - Panie obłoczny

 

 

Panie obłoczny,

Panie z daleka,

prowadź mnie czule,

albo zaniechaj.

 

Ja i tak dojdę,

bo się wybieram,

a ty mnie nie znasz

tu i teraz.

 

Diabeł mnie szarpie,

trzyma za uszy,

"Dokąd, wariatko,

chcesz wyruszyć"

 

A ja gotowa,

ja z halabardą,

hej, droga wolna,

Leonardo!

 

Dość...

 

Co to tak dzwoni,

może to krowy,

czy koniec świata,

- nie ma mowy!

 

Trzeba wędrować

póki są drogi,

ja się nie boję,

mam dwie nogi.

 

Panie obłoczny,

Panie z daleka,

prowadź... albo zaniechaj.

 

 

...........................................................................................

 

:wink:

 

Dobrej nocy, miłe panie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w niedzielę.

Podczas gdy ja zciągnąwszy się z łóżka z przestrachem na twarzy i lękiem w sercu ruszyłam w kierunku kuchni - kurczak krzyczy...upiecz mnie - moje dziecko zrobiło sobie półgodzinną przerwę w lekcjach i ruszyło z tatusiem na .... PODBÓJ ZIMY.

ANIOŁKI TRZEPIĄ PODUCHY NA ŚWIĘTA- matko, zima nas dopadła...... a mój dom dachem nie jest przykryty, nawet folią jeszcze nie...... :cry:

 

A co u Was dziewczynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Matko Z., zima nas dopadła....

U mnie zaczęło sypać po południu, a teraz parę centymetrów leży tego białego :roll: Przyznam się, że nie lubię zimy. Pewno przez to, że zmarzlak ze mnie, a poza tym miewam wtedy trudności z dojazdem do pracy i w ogóle z dojazdem gdziekolwiek. Zacznie się znowu loteria: zasypie czy nie zasypie, drogowcy zdążą czy nie zdążą odśnieżyć? Ale i tak do miasta się nie przeniosę :wink:

 

YreQ, a jak tam zdrówko córeczki i Twoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ze mną lepiej, z córką było do wczoraj - znów katar..... a z zimą kiepsko tzn. u nas śnieg leży i owszem, bo padało wczoraj cały dzień - obecnie zaczyna się topić - ale małż dzwonił z rana z działki i powiedział, że tam to zima zawitała na dobre, śnieg leży i ani myśli zniknąć - to są uroki budowania wokół lasów :roll:

Miłego dnia :)

P.S. teraz świeci słońce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaaaaaaaaaa !!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nowa ekipa od instalacji wyciągnęłą mi kliny spod ledwie zamontowanych okien i zepsuli mi drzwi balkonowe!!!! Jedno skrzydło nie wchodzi w całości w ościeżnicę!!!

Nogi im z dupy jutro powyrywam!

Chcieli se uszczelnić żeby im nie wiało i wyciągnęli kliny a wcisnęli styropian!!! :o :o :o :o

Zapłacą mi jutro za to!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero teraz zaglądam - czytam zaległości - bo usnać nie mogę. Ktoś mi dzisiaj popsuł całą noc tzn już dzień. Niestety jutro tez się z tym kimś spotkam i juz nie mogę na samą myśl. Zabije tego budowlańca. Normalnie Zabije. Jak mnie nie będzie jutro (czyt. dziś) to znaczy że to zrobiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...