Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

co porabiacie w sobotni dzionek?

Już odpowiadam :D

Pije kawkę i przeglądam, po dłuższej nieobecności forum Muratora i... jestem zaskoczona tym, że Agmieszki tak ucichły. Co sie dzieje Drogie Panie?

 

Aby odnowić tradycję naszych spotkań ogłaszam, że dzisiaj tj. 19.01.2008 o godz. 21.00 wszystkie meldujemy się na ploteczkach na tym oto forum.

Kreacje dowolne, dobry humor obowiązkowy i koniecznie przynieście ze sobą coś słodziutkiego i kalorycznego, wszak raz się żyje :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D w sobotni dzionek byłam na działce- ale u nas ciepło :o 13 stopni było 8)

 

Odwiedzili mnie znajomi - Grzebiuszka z połówką :wink: (swoją czyli mężem) Nasze połówki nosiły "małe conieco" na samochód- a my plotkowałyśmy. :roll: :oops:

Niestety chora córcia uniemożliwiła mi kontynuację owych plotek przy kawce późnym popołudniem. ....spotkanko musiałam przełożyć.

 

Ciekawi mnie co u Was :D

Zmykam pod kocyk do córci i będziemy ustawiać meble na kartce w jej przyszłym pokoju i myśleć gdzie mają być kontakty - a elektryk ze mnie kiepściutki.........bo z kontaktami towarzyskimi nie mamy problemów.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to ja też się piszę na serniczek :))

 

a u Agnieszki na działeczce jest pięknie :) świetne miejsce sobie wybrali na dom. Dookoła lasy, powstają nowe domki ale kazdy w rozsądnej odległości bo działki duże. No i mnóstwo drzewek już mają koło domku, sama natura zadbała żeby im tam się przyjemnie żyło :):):)

 

cicho, spokojnie, sielanka :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłam ciasto :D szybkie i łatwe w "obsłudze" :lol: Mięciutki jak puch piernik z jabłkami - łączący pokolenia :lol: bo dla młodych i starych :wink:

 

Dziś wersja dla leni 8) czyli...:

2 słoiki jabłek z własnej spiżarki ( takie po 750ml) - w wrsji nie dla leni to 1 kg szarej renety pokrojonej w kostkę i zasypać to 1 szklanką cukru + 1 cukier waniliowy.

 

Sypkie wymieszać razem:

2,5 szkl. mąki

1 łyżeczka proszku do pieczenia

1 łyżeczka sody

1 łyżeczka cynamonu

2 łyżeczki kakao

 

Do jabłek ( nie dla leni - odczekać aż puszczą sok, tak ok. 1 godz.) wlać roztrzepane widelcem 4 żółtka, wsypać sypkie i wymieszać drewnianą łyżką, wlać 0,5 szkl. oleju a na koniec ubitą pianę (z 4 białek i 0,5 szkl. cukru).

 

Ciasto mieszamy drewnianą łyżką w misce. Wylewamy do blaszki i pieczemy 45 minut do godziny w piekarniku nagrzanym do ok. 190 stopni.

 

Jak ostygnie można polać polewą czekoladową lub lukrem, albo posypać cukrem pudrem.

 

A teraz jestem wyrzucana sprzed komputera. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wiedziałam że impreza jest o 21.

A imieniny właśnie w poniedziałek, już w pracy odprawiłam wczoraj

A mój mąż chce mi prezent na imieniny taki sprowadzić z Bydgoszczy

http://img.kupsprzedaj.pl/28/25/a2-main.jpg

Do kompletu bym miała z Bianką, zresztą to jakaś bianki psia rodzina. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.strykowski.net/ciasto/Sernik_258_mini.jpg

 

 

Witam wszystkie Agnieszki. Niestety nie mogłam być na wczorajszej imprezce ale wkupne przynoszę dziś, jeszcze tylko wstawię wodę na kawusię i zapraszam :lol:

U mnie w domu choroba atakuje, najpierw mój małżonek teraz starsza córka. Modlę się żeby małą ominęło choć to pewnie tylko kwestia czasu :cry: Tydzień temu moja psina miała operację :-? oby do wiosny.....

To kto się pisze na ciacho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja. O wczorajszej imprezce też nic nie wiedziałam. Wzięłam się wczoraj za poświąteczne sprzątanie :lol: a tak naprawdę to przy okazji postanowiłam zrobić generalne porządki w jednym pokoiku. Walczyłam do wieczora a poźniej jeszcze ciasto upiekłam. Dopiero dziś do komputra siadłam.

 

Co do imprezy z erotycznymi tańcami to działo się, oj działo :lol: Panowie stanęli na wysokości zadania, bez dwóch zdań :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu choroba atakuje, najpierw mój małżonek teraz starsza córka. Modlę się żeby małą ominęło choć to pewnie tylko kwestia czasu :cry: Tydzień temu moja psina miała operację :-? oby do wiosny.....

 

mam nadzieję, że to nic poważnego

u nas szaleje ospa, jakaś ponoc nowa mutacja - znajoma chora, w rodzinie 3 osoby chore.....

 

jak tam psina po operacji? coś poważnego czy sterylka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...