Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

witam Was :lol: Też niezałapałam się na imprezkę o 21 :-? :cry: .Ale wszystkim Agnieszką obchodzącym juro imieninki składam najlepsze życzenia spełnienia marzeń tych dużych i tych naj najmniejszych i oby uśmiech nieschodził Wam z ust :wink: (ja jestem kwietniowa :-? ) :lol: :lol: :lol: zdrówko!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co do imprezy z erotycznymi tańcami to działo się, oj działo :lol: Panowie stanęli na wysokości zadania, bez dwóch zdań :lol:

hmmmm

rozumiem, że na zdjęcia dokumentujące nie ma co liczyc :roll: :roll: :roll: :wink: :wink: :wink:

 

Przejżę je i zobaczę czy coś się nadaje :lol:

 

Ja również składam wszystkim jutrzejszym Agnieszkom wszystkiego naj. Ja tak jak i dżempel kwietniowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solenizantkom składam życzenia wszystkiego naj naj naj

 

dziś normalne kwiatki dla Was (nie chcę podpadać waszym połówkom :wink: )

 

 

NO nie czuję się zawiedzona :wink: To ja na kwiecień poproszę "żywsze" i przystojniejsze "kwiatki" :lol:

 

A teraz również składam wszystkim dzisiejszym solenizantkom wszystkiego naj naj naj i żeby te Wasze domki udało się jak najszybciej wybudować/wykończyć.

 

No i oczywiście kwaituszki dla Was- takie normalne

 

http://www.imexgraf.pl/kalendarze/2007/trojdzielne/KT18_Kwiaty.jpg

 

i cichaczem coś jeszcze na dokładkę :wink:

 

http://www.represent.co.za/wp-content/uploads/2007/05/27april.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cytuję:

"Po uwzględnieniu dziesiątek danych statystycznych, jak m.in. liczba samobójstw, bójek małżeńskich, złożonych wypowiedzeń w zakładach pracy, wypisanych zwolnień lekarskich czy absencja w szkołach, eksperci doszli do wniosku, że najbardziej dołujący dzień roku przypada na przedostatni poniedziałek stycznia."

 

 

uffff

chociaż bójka małżeńska mi nie grozi - małż jak zwykle w rozjazdach :roll: :roll: :D

 

ale nie ma się co dołować - solenizantki świętują mam nadzieję miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D moje drogie otóż byłam wczoraj u przyjaciół- u tego kumpla po wypadku. Byłam w szoku, bo siedział już na łóżku, nie może chodzić i w ogóle dzisiaj się okaże jak będzie dalej, ale jest tak bardzo pozytywnie nastawiony do świata, że szok- ma tyle planów i wiary, że mam nadzieję, że szybko wróci do całkowitej sprawności.

 

Bóg nas słucha -trzeba się tylko mocno modlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się melduję z serniczkiem (uwielbiam sernik :oops: :oops: ) - to tak przed 21.00

 

http://www.rysch.com/kuchnia/images/sernik_kakaowy.jpg

 

 

jaki wyrośnięty ... mniammm

 

ale do rzeczy ...wszystkim Agnieszkom

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !

 

w dniu ich swieta - of course :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak maliny :wink: - więc chyba same też podziękują, ale "ja jako" założycielka dziękuję i w ich imieniu ....za pamięć, za kwiaty i kwiaty i wykopanie połowy Holandii przez naszą kocicę :wink:

 

Sobie i Wam życzę też ciepłego 21 w 2009 roku, bo nie ma jak imieniny przy grilu w styczniu, na które już zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spełnienia wszystkich Waszych marzeń

 

 

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/1441_DSCN5597.jpg

 

a jednym z nich niech będzie "móc opalać się w przyszłe lato na własnej działce u boku takiej pachnącej róży, a potem wykąpać się w wannie z wonnościami- różanymi oczywiście i przygotowanymi przez małża - z pływającymi płatkami róży i ......" :oops: - jak dobrze pomarzyć w imieniny :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... i kwiaty i wykopanie połowy Holandii przez naszą kocicę :wink:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

takie było zamierzenie coby było ich duuuuuużo

i sorki za "rozpirzenie" strony przy okazji :-?

 

i bardzo się cieszę, że twój znajomy wraca do zdrowia

 

ALE MI NIE OTO...... superowe są te tulipany, baaaaaardzo mi się podobały, wiosennie się zrobiło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Basiu zima chociaż jest ciepła!!!!

Dla takich jak ja to super sprawa bo jutro ROBIĄ MI WYLEWKĘ!!!! Hurrra!

Potem tylko tynki, wełna i witaj mieszkanko!!!!

Wcale dzisiaj nie jest dołujące!!! :wink:

Byłam na zakupach bieliznowych z przyjaciółkami i wróciłam obłowiona i obdarowana, bo dziewczyny zasponsorowały mi część łaszków. I jeden komplecik kupiłam specjalnie na "otwarcie" naszej nowej łazienki, bo jest turkusowy jak i ona niebawem będzie. To dla mężusia coby potem miał miłe wspomnienia związane z przeprowadzką :oops: :wink: :oops: :wink: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...