Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

moje drogie otóż byłam wczoraj u przyjaciół- u tego kumpla po wypadku. Byłam w szoku, bo siedział już na łóżku, nie może chodzić i w ogóle dzisiaj się okaże jak będzie dalej, ale jest tak bardzo pozytywnie nastawiony do świata, że szok- ma tyle planów i wiary, że mam nadzieję, że szybko wróci do całkowitej sprawności.

Mało tego, powiedział, że jak miesiąc poczekamy to sam położy nam obiecaną elektrykę (z pracownikami, no bo przecież nie chodzi)- ale projekt zrobi, bo całe centrum dowodzenia ma przy łóżku I aby dać mu też cel ( no i kasa się im też przyda bo temat ZUS-u to brak słów )najprawdopodobniej odwołamy naszego gościa od kabelków i znów zrobimy sobie kolejne miesiące przerwy w pracach na budowie- na ile to rozsądne... pokarze życie..... bo w końcu możemy nie zdążyć do września z przeprowadzką a mała idzie do pierwszej klasy......

 

Cud - bo gdybyście zobaczyły auto po wypadku w życiu nie powiedziałybyście, że po czymś takim można żyć. Bóg nas słucha -trzeba się tylko mocno modlić.

 

 

Bardzo, bardzo się cieszę, Aga :)

 

 

Wszystkim Agnieszkom - solenizantkom życzę wiosny w sercach:

 

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/3124__DSCN0553.jpg

 

A ja czekam do kwietnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...