Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Grzebiuszka, może nawet on go śpiewa swoim ciepłym, spokojnym głosem :wink: Znam ten tekst w wersji śpiewanej - ale nie przez Poniedzielskiego - i mam w związku z tą wersją baaardzo miłe wspomnienia 8)

 

Agajar, mnie też chyba się podoba najbardziej ten przedostatni kominek :wink: Z resztą mówiłam już, jak lubię cegłę. Myślę, że taki kominek zintegrowany ze ścianą ceglaną byłby ładny, jeśli ta ściana nie byłaby duża - albo jeśli tylko fragment ściany byłby zrobiony z cegły.

 

A w ogóle to witam porannie i zapraszam na kawkę - może dziś espresso po tych wczorajszych szaleństwach tłustoczwartkowych :wink:

 

http://www.nashvilleistalking.com/wp-content/uploads/2007/07/espresso.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszka, może nawet on go śpiewa swoim ciepłym, spokojnym głosem :wink: Znam ten tekst w wersji śpiewanej - ale nie przez Poniedzielskiego - i mam w związku z tą wersją baaardzo miłe wspomnienia 8)

 

 

aaa to ja tego nie słyszałam w wersji śpiewanej :) ciekawe co to za wspomnienia masz amonite hihihi

 

a jesli chodzi o kominki to mi tez najbardziej podoba sie ten przedostatni chyba najbardziej z powodu widoku :) i ten od Foresta Natury.... a mój wymarzony kominek... jest duży.... i składa sie tylko z wielkiej płyty ładnego kamyczka walniętej na ścianę.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry...

 

ja tak nieśmiało, bo paskudnie spóźniona :oops:

na forum od lat, ale zwykle na grupie wielkopolskiej :roll:

no i dziennik spisuje od 22 stycznia 2008 a 16 grudnia 2006 to już sie na "domo - budowę' wprowadziłam :wink:

 

a dlaczego się wpraszam?

 

bo też Agnieszka :D :D

 

o witamy nową członkinię :D

o wkupnym nie zapomnij 8)

poszukam naszej listy - już się chyba zakurzyła :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpisanych:

1. To sem ja (YreQ)

2. dżempel

3. amonite

4. agaaa

5. AAgnieszka@

6. AgaMaj

7. mencel

8. Aga - Żona Facia

9. agwapi

10. Bianka

11. dzióbek

12. AgaWus

13. AgnesK

14. aga1401

15. agaus

16. Agajar

17. Mandi

18. 6dziewiatka7

19. matka dyrektorka

20. scur - witam

21. Agusia i Marco

22. AgaKula

23. agark

24. awa80 - :D

 

Z nadania.... chętne do wpisania :

1. zielonooka

2. basiah2

3. April 13

4. Grzebiuszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zadanie dla Agnieszek - napiszcie o swoim ulubionym daniu obiadowym

 

Uwielbiam naleśniki - na słono, na słodko, wegetariańskie, z mięskiem - wszystkie :lol: :lol: :lol:

 

no to danie na Twój przyjazd już mam - ale będę musiała inwestorka gdzieś zbyć, bo to też jego danie :wink: ........... będą naleśniki po grecku :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...