Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

chciałabym móc zrobić porządek w ogrodzie... chciałabym mieć w końcu ogród...

 

ciesz się wolnością, bo jak stonka na żołędzie nie będzie chciała przyjeżdżać to przyjdzie Ci po dzikach sprzątać :wink:

A na serio.... to ja też nie mogę się doczekać ...... i hortensje i magnolie i berberysy i zupełne nosem w piachu dłubanie przy skalniaku........... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mogę się doczekać ...... i hortensje i magnolie i berberysy i zupełne nosem w piachu dłubanie przy skalniaku........... :oops:

 

Powiem szczerze, że praca w ogrodzie prawie mnie nie męczy, nie chce mi się jeść, ani pić, odpoczynki są bardziej dla popatrzenia na jakiś kwiatek, czy przysłuchania się, jak ptak śpiewa :lol: Natomiast domowe obowiązki męczą mnie straaaaszliwie 8) Nie przepadam (mało powiedziane 8) ) za myciem okien, zmywaniem czy prasowaniem; co to gotowania, to czasami lubię, ale rzadko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że praca w ogrodzie prawie mnie nie męczy, nie chce mi się jeść, ani pić, odpoczynki są bardziej dla popatrzenia na jakiś kwiatek, czy przysłuchania się, jak ptak śpiewa :lol: Natomiast domowe obowiązki męczą mnie straaaaszliwie 8) Nie przepadam (mało powiedziane 8) ) za myciem okien, zmywaniem czy prasowaniem; co to gotowania, to czasami lubię, ale rzadko :wink:

 

A u mnie by się przydał ktoś z głową do urządzenia ogródka, bo po wkopywaniu odpływów rynien pozostał jeden wielki rozkop szlaczkiem między iglaczkami. Nawet cieszyniankę mi chyba wykopali :cry: To taki legendarny na naszych ziemiach kwiatek o zielonych płatkach....

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/39/Hacquetia-epipactis.jpg/200px-Hacquetia-epipactis.jpghttp://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/66/Hacquetia_epipactis_Sturm3.jpg/250px-Hacquetia_epipactis_Sturm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżała na ich "szlaku" , więc wszystko możliwe :x

Aczkolwiek może dam radę ją odkopać?? :o Jeśli ją wyśledzę.....

 

Mam nadzieję, że się uda, bo to bardzo ładny i wdzięczny kwiatuszek. Nie znałam go :oops:

Miałam tylko jędną kępkę po teściowej w spadku, a teraz to nie wiem czy jeszcze tam jest......Pójdę w sobotę pogrzebbię między kupkami ziemi może akurat?? :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto poszukać, szkoda by było roślinki... Ja przed rozpoczęciem budowy musiałam sporo krzewów wykopać, bo kiedy je sadziłam, to naprawdę nie przyszło mi do głowy, że kiedyś tam domek będę budowała :roll: No i niestety nie wszystkie się przyjęły w nowych miejscach. Mnie jest żal każdego badylka :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zajrzy, ale mam ładny wierszyk....

 

 

 

 

WIESŁAW JANUSZ MIKULSKI

 

 

z cyklu "I znowu noc"

 

 

*

* *

 

Żonie

 

w Twoich ramionach

jak na łąkach pełnych słońca

kwitną uśmiechy

naszego ogrodu

 

owoce marzeń

coraz dojrzalsze

czerwienieją

wesołe jak Ty

 

nawet deszcz

nie zmywa szczęścia

z naszych twarzy

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a ja przeczytałam dopiero teraz i pomyślałam, że szkoda, że małż wierszem mi nie mówi ........ :oops: ...bo śliczny ten wiersz.....

Ja od mojego małża wierszy nie wymagam. Wystarcza mi że czasami bez powodu porywa mnie do tańca i walcujemy po całym pokoju..... i na walentynki zawsze kartkę dostaję..z wierszem :wink: :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...