Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja wciąż szukam do Julki łazienki umywalki i kibelka - kilka rzeczy mi się podoba - znalazłam nawet wąską umywalkę ale mnie cena szafki zabiła ...ponad 2600 netto - już wiem że nie kupię.

Zrobię z kartonu model umywalki i przyłożę do ściany, bo jeszcze wyjdzie, że w ogóle za dużą kupię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi :)

wczoraj byłam w OBI niby tylko po ziemie do kwiatków, bo niektóre czas przesadzić.... ehhh ja powinnam unikac takich sklepów.... nawzdychałam się do magnolii i do róż, i do azali i rododendronów... i w ogóle wyszłam z cięzkim sercem.... :cry: :cry: 50cioma litrami gleby, małą różą :D i malutkim rododendronem :D

mąż nie odezwał się nawet słowem.... chyba był szczęśliwy, że wykazałam tak daleko idącą powściągliwość :) zaraz się ciepluko ubiorę i lecę sadzic moje nowe roślinki.... na balkonie :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D

Czy pamiętacie jak na samym początku istnienia naszej grupki, co sobotę , a nawet i w tygodniu plotkowałyśmy wieczorami :D Oj, działo się wtedy, działo!!! Było i wesoło i frywolnie. Ach, gdzie te stare dobre czasy? "To se ne wrati." :D A może się mylę?

amonite powróciła na forum, Matka Z. mam nadzieję zmobilizuje się, a i ja chętnie z Wami pogadam... Czas, więc na reaktywację naszych sympatycznych i zabawnych wieczorków na forum :D :D

Aby zachęcić i zanęcić niektóre z Was :wink: proponuję, żeby każda z Agnieszek wpisała jutro wieczorem (a może już dzisiaj) maleńkiego posta w temacie : " moje spełnione marzenie" :D Postaram się być pierwsza!

 

April 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczyny :D

 

 

wiosna powoli się objawia :D (u mnie piękna pogoda) to i nastroje widzę wiosenne

 

April pomysł super

pomyslę i coś skrobnę :wink:

 

Agajar - gdzież ty się podziewałaś???

 

a tak w ogóle to jak żyjecie po zmianie czasu?

pewnie dopiero jutro to odczuję jak przyjdzie rano wstac!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...