Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

cześc dziewczyny :D

 

 

Agajar - gdzież ty się podziewałaś???

 

 

A jakoś tak zabiegana ostatnio jestem. Praca, budowa i tak w kółko. A prócz tego w czwartek mój tata miał kolejny zabieg na serce i to też mnie trzymało... W szpitalu spędziłam cały czwartek. Jak o 8 rano wyszłam z domu tam z powrotem byłam o 21 :roll:. Jak wróciłam to padłam, a w piątek do pracy. Ale minęło zabieg się udał i miejmy nadzieję że narazie będzie spokój.

 

Co do wiosennej pogody to nareszcie przyszła. Już mam dość tych ciągłych deszczów i zimna. Dizś z mężem idzimy na rolki, zamiast spaceru. A trochę ruchu na prewno mi się pzryda tym bardziej że pod koniec maja mam wesele, no a po zimie... jest co zrzucać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak jak obiecałam opiszę Wam moje marzenie, które zostało spełnione. Cóż, nie jest ono szczególnie oryginalne :oops: Kiedy poznałam, mojego obecnego i jak dotąd jedynego męża (a było to... dawno temu) powiedziałam mu, że chciałabym pojechać do Wenecji. Wiem, wiem nic specjalnego - marzenie po prostu banalne w dzisiejszych czasach, bo świat się skurczył i w jednej chwili można znaleźć się tysiące kilometrów od domu, ale... proszę weźcie poprawkę kilkunastu lat wstecz :wink:

I... udało się. Do Wenecji pojechaliśmy już z naszym tzw. przychówkiem w liczbie - jeden syn. Było to w roku 2000.

 

http://www.italia.w.tkb.pl/images/wenecj19.jpg

 

Bardzo romantyczne miasto, polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

April - jak dobrze, że wróciłaś - a fundamenty :o - no mucha nie siada 8) ( p.s. ja też chcę do Wenecji ..... w kwietniu mamy 10 rocznicę ślubu, może mąż by coś wymyślił ? ...... :wink: )

 

Grzebiuszka - wiedziałam, ze będziesz się w ziemi grzebała 8) :wink:

 

Agajar - dużo zdrówka dla taty

 

Bianca - roślinka cudna - dobrze będzie się komponować przy moim głazie 8) :wink:

 

A marzenie ? :roll:

No cóż. Oryginalna nie będę - zawsze chciałam mieć SWÓJ DOM i córkę. Dom się buduje - więc to jest marzenie, na które miałam tam jakiś wpływ.

Jeśli chodzi o córkę - to od dawna wiem, że nie wszystko jednak zależy od nas - zatem ona jest moim NAJWIĘKSZYM SPEŁNIONYM MARZENIEM :D

http://img90.imageshack.us/img90/2258/dsc02749ahs7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...