Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale są już lokatorzy - cała armia mrówek! Co za upierdliwe towarzystwo :evil:

 

8) oj kochana- trzeba czasem jak Telimena się poczuć.....Tadeusza podeślemy.... 8)

 

a na poważnie też mam takowe towarzystwo- leśne i gryzące :-? ...są też jaszczurki...ale raczej uciekają na nasz widok; i myszka, która chętnie patrzy, rusza głową jak surykatka i czeka na okruchy buły z masłem i żółtym serem. Ostatnio mieliśmy maleńkiego ptaszka, inwestorek zrobił mu pod drzewem legowisko, dał jeść i wody do picia nalał w podstawek - ptaszek był młody ale chory, nie widział; matka przylatywała i go karmiła.....niestety był u nas tylko 2 dni, potem musieliśmy go zakopać.

 

A ze zdrówkiem już ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Matko i Siostrzyczki :)

 

Ale są już lokatorzy - cała armia mrówek! Co za upierdliwe towarzystwo :evil:

 

kiedyś nie miałam nic przeciwko mrówkom, ale od kiedy walczę z nimi bezskutecznie bo założyły hodowlę mszyc na moich balkonowych różach too... budzą się we mnie mordercze instynkty ;)

 

amonite trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań

 

basiah2 jakie postępy brawo, brawo :)

 

YreQ czy u Was też jest wysyp sarenek, lisów i innych takich?? u nas zatrzęsienie, strach jechać autem za wiochę bo się pod koła pchają :cry: :cry:

Sarenki ok, milutkie zwierzątka ale mąż mnie jeszcze dzikami straszy, co to niby na nasze żołędzie maja być łase :-? :-?

Mam się bać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się melduje. Ale za często mnie teraz nie będzie. Dzisiaj kończą mi tynkowanie wewnętrzne. Wygląda juz bardziej mieszkalnie niż było, ale jeszcze czeka nas ocieplanie wełną i regipsy. Ostatni tydzień był po prostu męką, kłopoty się skumulowały i jest jak jest. Ale nie będę Was dobijać koleżanki. Trzymajcie się ciepło..... lato jest cudooowne.... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o faktycznie piękne :D wpadły na plotki?

 

a może amonite zapoda swoje koleżanki? :wink:

 

no to i ja czekam, a moje czmychają "między nogami" i wesoło mi nie jest 8) :lol: tzn. na pewno i Grzebiuszce do śmiechu nie będzie jak wpadnie do mnie się opalać a jedna ze znajomych koło niej się położy 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej

u mnie zdrówko -ten teges - na bakier

dom stoi pusty, ekipy przychodzą w kratkę

mąż smętny

samochód się popsuł

małej wypadł kolejny ząb

teściowie mają się dobrze i planują wakacje

....ja niestety zaplanować nie mogę choć wyjechać muszę

 

ściskam serdeczne

 

P.s. April - dobrze, że znaka dałaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć i czołem :)

 

Ja się nie dziwię, że tak tu cicho bywa ostatnio - taki czas - dni długie, po powrocie z pracy czeka następna praca, wieczorem człowiek marzy tylko o tym, żeby się rzucić na łóżko, nie ma kiedy naskrobać coś w dzienniku, zaglądnie się tylko do znajomych, przeczyta co tam nowego i pada się na twarz :wink:

 

basiah2, może jakieś zdjecia pokażesz?

 

YreQ, ja już ci napisałam w dzienniku, że ..... a przeczytałaś już pewno 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...