Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no no, basiah2 jak to szybko wyrosla ta twoja "chałupka" :D i wygląda bardzo efektownie jak na zwykłą chałupkę 8) :wink: trzymam kciuki za szybki finish. :lol:

U mnie sie ostatnio wszystko posypało i ciężko mi dojść do siebie, dlatego czuję się usprawiedliwiona zaniedbaniem naszego agnieszkowego wątku..... Zanim się pozbieram pewnie jeszcze trochę potrwa, więc na razie tylko zaglądam czasem tu do Was. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochna Bianeczko

trochę się zaniepokoiłam Toim wpisem.......pamiętaj, że po nawet najcięższych dniach zawsze przychodzą te lepsze, po deszczu wychodzi słońce........czasami jest też tak, że z niektórymi dołami i "rysami" życiowymi człowiek żyje dalej -bo żyć musi :D tyle ma jeszcze do zrobienia :D - musi się pozbierać i nauczyć z nimi ( różnymi problemami ) żyć tak jak niektórzy żyją......z ......- piegami na nosie; rudymi włosami; pokręconymi lokami; za dużymi stopami; powyginanymi paluchami bądż odstającymi uszami - tzn. musimy pewne rzeczy zaakceptować.

 

Powiedziała ta, która się tego również uczy - zatem we dwie będzie nam łatwiej, uszy do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miesiąc walczę ze sobą, żeby się ze wszystkim pogodzić i ..... nie umiem. Nie daję sobie rady z emocjami, które mnie zjadają (dosłownie - schudłam w tydzień 4 kilo i ważyłam 38kg.) Normalnie nikt nie może mi pomóc dopóki nie minie mi ten okres. Mam taka chuśtawkę nastrojów i napady lękowe że czasami to mam ochotę wyć. Chciałabym żeby już się to skończyło i było jak dawniej. :roll: :roll: :roll:

Dzięki, że jesteście..... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie na razie tylko ze strony ale zapodam żeby może coś znowu popchnąć tą stronę do przodu, bo już od dawna nie zapełniamy kilku stron w ciągu jednego wieczorka.....

http://www.aquaform.eu/files/showerstar/produkty/kabiny/etna_d.jpg

mam nadzieję że wam się spodoba , ja będę miała ją w odbiciu lustrzanym, czy lewostronną :wink: w środku są zamykane drzwiczkami półeczki i wieszak na ręczniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!

 

Ja na tym wątku pierwszy raz, ale widzę że Agnieszek z lat 70-tych jest całkiem sporo.I mężów zarabiających tylko na budowę a nie interesujących się nią również jest sporo.Dziewczyny ale Oni wszyscy są podobni.Musimy ich po prostu nakierowywać we właściwą stronę. Mój mąż bez żadnch zastrzeżeń mieszkałby na 60m.kw w miasteczku pod Warszawą.Dopiero moje bezustanne "brzęczenie" a to o kupnie działki, a to o domku letniskowym, malutkim oczywiście, niedrogim, i w końcu o domu już całkiem dużym skłoniło Go do przemyslenia kwestii budowy domu. Pierwsze dwa lata od powzięcia pomysłu budowy były bez uczestnictwa mojego męża.Dopiero teraz kiedy wszystkie materiały kupione i budowa juz się zaczęła intensywnie włączył się w proces budowlany.I tego życzę wszystkim Agnieszkom i nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj niewczasik w gronie Agnieszek i nie tylko :wink:

 

masz rację co do ilości Agnieszek z lat 70 (i nie tylko :wink: )

natomiast co do małżonków jeno zarabiających i nie udzielających się na budowie to chyba nie bardzo... :wink: :wink:

 

nasze drugie połówki się po prostu nie udzielają zbytnio lub wcale na FM :wink: :wink:

 

 

 

a jaki dom budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabina Bianci EXLUZIFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF :D ŚLICZNIUTKA

 

BIANCIA - POGADAMY WIECZORKIEM ?

 

witam nowoprzybyłą - listę trzeba uzupełnić

 

Nie wiem co się dzieje z Agą Jar - chyba się przeprowadziła :roll:

 

Wczoraj z Grzebiuszką wywalałyśmy wirtualne pieniądze na wykończeniówkę - zabrakło nam .....pomieszczeń do aranżacji - nagadałyśmy się przy farbach............. a już przy tapetach poprosiłyśmy o krzesła i kawunię - nikt nam nie przyniósł :lol: co za market łankenobi 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia kabina jest z firmy Shower Star, robia też prysznice pod marką Aquaform.

Bardzo nam się spodobała bo jest o takich wym. jak chcieliśmy czyli 120x85, ma drzwi na zawiasach a nie na rolkach, ma płytki brodzik, ścianki są z grubszego szkła i w środku jest wieszak na ręcznik także nie bedziemy chodzić i obciekać wodą po całej łazience zanim dotrzemy do wieszaka z ręcznikami. Jedyny problem którego się boję to czy wejdzie mi moja deszczownica tam gdzie jest zrobione przyłącze, :roll: bo to właśnie na tej ściance gdzie są te półeczki i i trochę mam stracha że mi zabraknie centymetr albo dwa. A nie mogę przesunąć jej dalej od ściany bo mi się zaraz zaczyna okno :roll: :evil:

Ech, zobaczymy jutro jak ją dowiozą. Aha i jeszcze jedno cena nas skłoniła do tego żeby zrezygnować z kabiny z Koła chociaż już mamy ten duży brodzik zakupiony. Teraz pójdzie na allegro.

YreQ jak tylko nie zabraknie mi czasu dzisiaj na wszystko inne to pogadam bardzo chętnie (od wczoraj rana nie miałam napadu lęku 8) :p Hurra to jak na dzień powszedni super rezultat, bo w weekendy jest całkiem spokojnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny,

widzę, że nie tylko mnie długo nie było. :oops: :oops: :oops:

Dużo sie działo oststnio. kostkę brukową mi panowie zrobili. Ślicznie teraz i czyściutko. Muszę w przyszłym tyg. ziemi trochę jeszcze nawieźć i wyrównać ostatecznie teren. Widać już koniec. Bardzo się cieszę.

Bianca - kabina cudowna. Szkoda, że takie zakupy juz za mną bo byłaby bezapelacyjnie moim faworytem. Zamykane półeczki - ekstra rozwiązanie.

 

Przyniosłam wam trochę malinek z mojego ogródka.

 

http://www.ulicafotograficzna.pl/foto_galeria/1922_Obraz%20080_1_b.jpg

 

i specjalnie dla Bianeczki - truskaweczki. Już ostatnie w tym roku. Z życzeniami aby wróciła wiara, że jutro będzie lepsze.

 

http://www.truskawki.waw.pl/files/elsanta%5B1%5D.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...