Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaczynam 51 stronę :D i jednocześnie zapraszam na jutro na ploteczki i żarciki :D

 

Witam, przyszłam na ploteczki i żarciki. Jest tu kto?

 

Kawkę zaparzyłam.

 

http://www.strykowski.net/kawa/Zdjecia_kawy,_kawa,_kawa_zdjecie,_fotografie_kawy_1415.jpg

 

Żarcik ?? :roll: :roll:

A może być brzydki trochę? Już go w piątek komuś opowiedziałam ale chyba nie Wam, koleżanki. No to wklejam skoro nie słyszę sprzeciwu.

 

- Tato, a gdzie żyją jeże?

- A ch*j ich wie!

- Tato, a dlaczego jeże kłują?

- A ch*j ich wie!

- Tato, a kiedy pojawiły się jeże?

- Zostaw tatę w spokoju - wtrąca się mama

- Niee, nieee - niech pyta, skąd ma się szczeniak wszystkiego o jeżach

dowiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Basia świetny nowy avatar sobie zaserwowałaś 8)

Dzisiaj kończy mi się urlop :cry: A ja dopiero nabieram ochoty do leniuchowania, bo musiałam odrobić pańszczyznę w naszym ogródku :wink: Smutny żywot człowieka pracującego :wink: :lol: Chłopaków od moich sufitów chyba pochłonęła ziemia, bo jakoś nie zaglądnęli nawet do nas :evil: a liczyłam na to że przyjdą na naszym urlopie żebyśmy mogli ich troszkę pokontrolować :lol: Bilans jest taki, że kasa się kończy a do zimy coraz bliżej i marzymy o tym, żeby już się wynieść na górę chociażby do niedokończonego.

No posmuciłam Wam tu troszkę, teraz wy rzućcie może jakimiś wesołymi nowinkami co u Was? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

z wesołych dla mnie nowinek to dach skończony i się elektryka robi :p

a z tych mniej wesołych to bujamy się z projektem kuchni :evil: :evil:

bo kuchnia taka mało ustawna niestety......

 

i dzięki nk spotkałam się z koleżanką z którą kontakt urwał się ...... :o lat temu

było super!

 

 

dziś niestety samopoczucie w stylu tego poniżej :wink: :wink: :wink:

http://www.kosher.xip.pl/news/img/kac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej - u mnie stara bieda; ale dobrze, że nowej nie ma. Muszę się Wam pochwalić, że moja córka z mężem utworzyli rodzinną brygadę i wygrali turniej rzeźby w piasku "Piaskownica 2008" - w nagrodę dostali ............. uwaga............... namiot trzyosobowy :o .....................to na wypadek chyba gdybyśmy nie mieli gdzie mieszkać :o (podśmiechiwałam się , że praktyczniejsza byłaby lodówka turystyczna, bo byłoby gdzie piwko chłodzić 8) ) - jestem z nich dumna - jak będziecie chciały to wrzucę ich rzeźbę.

 

A teraz kolejny z trójki rodzeństwa:

http://img388.imageshack.us/img388/8691/dsc04587ape9.jpg

http://img517.imageshack.us/img517/4287/dsc04588ahg6.jpg

 

Wzięła go jakaś dziewucha ( :x takie 20paroletnie pstro w głowie)- już pisałam......" że ten albo żaden" - no i po 2 dniach nękała moją teściową smsami, w końcu przyniosła kotka ledwo żywego twierdząc, że dostała chorego ( a był zdrowy, tyle, że miała powiedziane, że odrobaczyć go trzeba- koszt 3 x po 5 zł). Dziewucha jak go przyniosła, wyglądała ponoć jak najarana ale nie papierochami; zarządała "zwrotu nakładów jakie na kotka poniosła" czyli na piasek , kuwete i jedzenie.

Teściowa pojechała do lekarza z tym kotem; odrobaczył go ale zbyt wielkiej szansy mu nie dawał. Moja diagnoza - wypił to co nowi właścicieli sobie naważyli, czyli kto wie czy nie był to kompot marki kompot, bo kot nie miał czucia w łapkach i się zataczał. Dziś zyje i ma się dobrze; rajcuje ze swoją mamą. Jak mi go teściowa przetrzyma to zabiorę go do nowego domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D hej, wypoczęta ? wiesz jaki mi brakuje urlopu ???? :-? Oto zdjątka:

 

Wspaniałe dzieło. Byłam wczoraj we wrocławskim ZOO, więc po spędzeniu ok. godzinki w terrarium musze powiedzieć, że krokodyl jak żywy.

 

Śliczna córeczka. O mężu nie wypada mi się wypowiadać. :oops: :oops: :o

 

Czy jestem wypoczęta. Nigdzie nie byliśmy. W pierwszym tyg przywieźliśmy sobie 90 ton ziemi do rozrzucenia. mam opowiadac dalej? Myślę, że wiecie co było dalej.

Oprócz tego człowiek jak jest w domu to zawsze sobie jakąś robotę znajdzie. :-? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny :)

 

Agniesiu krokodyl jest niesamowity :o :o :o świetny mieli pomysł na rzeźbę :)

 

Julka śliczna :)

 

scur

W pierwszym tyg przywieźliśmy sobie 90 ton ziemi do rozrzucenia. mam opowiadac dalej? Myślę, że wiecie co było dalej.

 

może nie jest to urlop jak z katalogu wycieczkowego.... ale marzę bardzo o takim urlopie ehhh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek jak jest w domu to zawsze sobie jakąś robotę znajdzie. :-? :-?

 

no właśnie - KURDE - bo kobieta to też człowiek 8) , no i to zazwyczaj MY babki zawsze coś sobie wynajdziemy :roll: :D :wink:

 

miło mi, że rzeźba i reszta się podoba :lol:

 

aaaaaaaaaaaaaaa ziemia :o a nie trzeba było smalcem i ogórami od babci zachęcić ? wpadłybyśmy, narobiły szumu i robota prędzej skończona była 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...