Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

bo jestem uparta i chcę mieć jasne włosy..... hihi. :wink:

 

bo mężczyźni wolą blondynki????? :D :D

 

a ja się nigdy nie odważyłam na zmianę kolorku na jasny.....

 

hejka :)

a ja całkiem niedawno (dzięki małemu podstępowi fryzjerki) byłam marchewkowo-pomarańczowo ruda... i wszystko byłoby ok bo kolor wyszedł śliczny i nawet podobno ślicznie mi w nim było.... gdyby nie to że taki był bardzo jasny :-? :-? :-? :-? i taki jakiś radosny :-? :-? i nijak nie mogłam wyrobić z ta jasnością i radością na głowie... Wobec protestów fryzjerki upierającej się nadal, że jest to kolor stworzony dla mnie, zakupiłam sobie w sklepie odpowiednia farbę do włosów i dopiero jak zobaczyłam znów swoje ciemne włoski to poczułam się jakbym wróciła do domu z bardzo dalekiej podróży :)

 

a propos tego że mężczyźni wolą blondynki, to ja jestem szczęśliwą posiadaczką mężczyzny wolącego brunetki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pusto tu pusto.....

:wink: :wink: :wink:

Ja korzystam z wolnego czasu i zajęłam się zorganizowaniem mojemu małżowi zajęć pożytecznych (koszenie ogrodu i jego kosmetyka :lol: ), które by w jakiś sposób odwróciły jego uwagę od sytuacji w jakiej się znajduje, czyli drugi dzień diety kapuścianej :D I miłe Panie nie myslcie żem jest taka okrutnica i go postawiłam w takiej sytuacji..... Nie, on na własne życzenie uczynił sobie to bezmięsne i bezpieczywkowe piekło.... Jako że nerwy ostatnio mnie odchudziły o cztery kilo nie poczuwam się do solidarności w powyższej sytuacyji. 8) :oops: Ale staram się nie jeść mu na oczach tych bułeczek z masełkiem :lol: i ryżu z warzywkami :wink:

A co tam u Was kobiety?

Dalej!!! Śmiało!!! Proszę meldować stan ducha lub/i ciała (ewen. budowy)

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan ducha?

no ledwie żyję

jeszcze jeden rok bez urlopu i padnę :-? :-? :wink:

stan ciała? j.w. :roll:

stan budowy? :D mamy okna! co prawda jeszcze nie wszystkie i wykuszowe do wymiany ale zawsze to postęp! :D

 

Bianka - mąż i dieta? no, no....

ja mojego wołami na dietę nie zaciągnę! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...