Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć dziewczyny :)

 

Z okazjii jutrzejszych NASZYCH IMIENIN życzę Wam

 

MORZA MIŁOŚCI,

JEZIORA SPEŁNIONYCH MARZEŃ,

BECZKI ZŁOTA

I RÓBCIE W TEN DZIEŃ WSZYSTKO NA CO PRZYJDZIE WAM OCHOTA :lol:

 

...czyli bawcie się dobrze do następnych imienin, a potem znów od nowa.

Składam życzenia dzisiaj, bo jutro będę wyjechana ( tak sobie wizytę lekarską zaplanowałam - w imieninki, a co :wink: ). I tak sobie właśnie przypomniałam, że te imieniny - nasze wspólne - to u mnie miały być, ale co się odwlecze to nie uciecze.

 

Z innych wiadomości - sylwestra spędziłam rodzinnie na białej sali; za to w lutym mąż zabiera mnie na prawdziwy bal ( na pierwszy w mym życiu :oops: dodam nieskromnie) no i szukam kiecki. Wypatrzyłam parę fajnych na allegro, ale po wczorajszej wizycie w sklepach sądzę , że bez przymiarki się chyba nie da nic kupić - wchodzę w rozmiary nierozciągliwe 36, 38, 40 :lol: :lol: :lol:

Szukam nadal.

U nas dzisiaj smętnie pada deszcz - gdyby nie resztki śniegu pomyślałabym, że to listopad.

Zmykam smażyć naleśniki- mała w domu; ferie w domu - dogadzać trzeba. PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co to za bal?

 

a pokażesz się w kiecce? :p

 

bal geodety - czyli "zawodowy" - ale w sumie fajnie będzie się pobawić na prawdziwej sali, w wieczorowej sukni. Kiedyś pisałam Wam, że w naszej wioseczce jest hotel z restauracją - popatrzcie http://www.karczowiska.pl/ - także będziemy mieli rzut beretem - w sumie .... mi pasuje, że akurat w tym roku robią tutaj - nie ma problemu transportu :lol:

 

 

a w kiecce - "tradycyjnie" - pokażę się na chwilę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stuk-puk, stuk-puk :D

 

balu jeszcze nie było - dopiero będzie :)

sukienki szukałam - jak na moją cierpliwość dość długo - czerwonej, seksownej, wyzywającej, zniewalającej. Z kolejnych zakupów wracałam z niczym, więc dorwałam ...... kolejną małą czarną.........w rezerwie jakbym już nic kompletnie nie dostała. Grzebiuszka widziała, więc może się wypowie.

Kiecka spokojna, niestety nie wyzywająca i zniewalająca.

 

 

Tyle o mnie.

A ..... w końcu moja kuchnia doczekała się "korony" z halogenami :oops: Poza tym nic więcej nie jest skończone jeśli chodzi o wnętrza 8)

 

 

Co u Was ?

 

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzebiuszka widziała, więc może się wypowie.

Kiecka spokojna, niestety nie wyzywająca i zniewalająca.

 

widziałam więc się wypowiem :) sukienka w moim ulubionym kolorze (czarna) :) prosty krój (a ja lubię takie) fajny materiał i wykończenie, można ja ubrać na wiele okazji, daje możliwość wielu kombinacji. Mi sie podoba. Szkoda, że Agnieszce nie chciało się w nią wskoczyć (za to Julka zrobiła przymiarkę ) ;) no i jeszcze jedno, sukienka sama w sobie to nigdy nie jest ani wyzywająca ani zniewalająca... ale np Agnieszka w takiej sukience to z pewnością będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć NOWE ( coś bliżej o sobie poprosimy i starym zwyczajem wkupne mile widziane) i sssssssssssstarsze nieco 8) :oops: :wink:

 

Jak wyzdrowieję to zaktualizuję stronę - tzn. z listą znaczy się. Nie słyszę, nie czuję, ale żyję z chrzanionymi zatokami :wink:

 

p.s. u nas też przepięknie biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...