Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ależ tu dzisiaj ruch. Grupka się rozrasta...

Witaj AgnesK :D

Zadam Ci od razu niedyskretne pytanie :oops:

Jakim słodkim specjałem nas uraczysz?

Marzy mi się, pyszny i wielgachny tort (dużo nas, oj dużo do degustacji) do popołudniowej kawki :wink:

 

No...... Rzeczywiście nie za ładnie się zachowałyśmy....

Aprilko kochana, przyjmij w przeprosinach ten bukiet polnych kwiatów, które zbierałam dziś o porannej rosie :wink: 8)

Bukiet przyjmuję, jest cudowny!!!

Ogromnie się cieszę, że doktorek dobrze się spisał :oops:

 

Tak, tak....Noc cudowna.Spałam jak zabita. Odkąd postawili mi porządny dach "zastępczy"ani nie wieje ani nie pada, no cóż w końcu spokojniej śpię. A może to te wspaniałe rączki Clooneya które mnie tak miały wczoraj masować? :lol:

Stawiałabym raczej na cudowne łapki G.Clooneya :oops:

 

AgaMAJ nie przegap dzisiejszego wieczornego spotkania.

Będzie jak zwykle ekscytująco :wink: Matka Z. zda nam być może, relację ze swoich hulanek i swawoli :D

 

Czuję dziwny zapach......

O rany, obiad się przypala............

Strażaków-przystojniaków, siostry podeślijcie.......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję dziwny zapach......

O rany, obiad się przypala............

Strażaków-przystojniaków, siostry podeślijcie..........

 

Już jadą

http://www.efilm.pl/Filmy/P/planaca_pulapka/plonaca_pulapka_400_135_2.jpg

 

8) :wink:

 

i teraz pożary będą u nas notorycznie wybuchac...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kobitki? Obiadki zaserwowane?

U mnie święto - małż udziela się obiadowo - ja mam jeno konsumowac :wink: :lol:

ŻYCIE CZASEM JEST PIĘKNE

 

Oj zazdroszczę Ci dzisiejszego obiadku bo nic tak mi nie smakuje jak obiad przez kogoś podany (mogę nawet potem pozmywać :wink: ) Gotować ja bowiem niezbyt lubię :oops:

 

Dzięki April 13 za zaproszenie na wieczorne spotkanko myślę ,że może być ciekawie... :lol: :lol:

 

Rety muszę jakoś przekupić mężusia by mi troszkę rozjaśnił tajniki komputerkowe bo chętnie bym Wam zaserwowała coś pysznego. A tak cóż mogę tylko Waszych smakowitości popróbować :oops: :oops: :D

 

Dzieciaki męczą o jakiś spacerek więc do wieczorka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img462.imageshack.us/img462/5086/dsc03872avc0.jpg

 

 

Matka Założycielka nad Wami czuwa......... :wink:

Grzeczne byłyście.........bo ja tak, :lol: nadpodziw.

Bawiłam się ...dobrze, bez fajerwerków.

Jak myślicie koło kogo siedziałam ??? :D

 

Tak jest - KOŁO AGNIESZEK......jedna to koleżanka małża z pracy ( baaaardzo ją lubię :D ....wiadomo)....miejsca były oznaczone nazwiskami, a że układ nam nie pasował to SE zmieniliśmy...i okazało się , że na przeciwko też Aga siedziała :lol:

Strasznie gorąco na sali było, szkoda, że nie miałam sukienki bez pleców :o ...nie wiem tylko, czy na tańcach tylko by się odbyło w tym negliżu :roll: :oops:

Orkiestra grała....jak dla mojego temperamentu ciut za rzadko i ciut za "typowo weselnie"....no ale tak widocznie miało być. Zarcie swojskie, dobre, tort tradycyjny z bitej śmietany, prezentów parę, reszta koperty, bukiety kwiatów piękne, mężczyźni wcale........więc nie wiem o czym mam pisać.

 

Jadę na działkę,

Tęskniłyście za mną ??? :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIU FIU FIU

 

O MATKO jak pieknie wyglądasz.............................

słów brakło......................

 

 

chusteczka w użyciu z tęsknoty jak rozumiem?

:wink:

A gdzie laptok?

:wink:

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: - oj chciałabym się tak prezentować codziennie...........ale tak nie jest.....bywa znacznie gorzej...o betonie na twarzy pisałam co nie? :wink:

 

No cześć STRAŻNICZKO PORZĄDKU :wink: ...tak trzymać :)

 

A poza tym, to widziałaś moją torebkę 8) ....nie dało się go ukryć :lol:

 

A podłączyć byłoby gdzie, bo ku mojemu zdziwieniu studenci swe pokoje zajmowali :lol: i może daliby się podpiąć :wink: :lol:

A tak pozostało mi zastanawianie się ..... jak się moje drogie bawicie.........a tu rodzinnie widzę....a to przetwory ( pewno nieżle prezentowałyby się w mojej spiżarni :wink: ) a to MĄŻ obiad podaje, potem wspólne spacerki..... no jestem z Was dumna. :D

 

Amonite jak tam kwiatki w ogrodzie i co miał oznaczać ten gromki śmiech, co go u mnie było słychać bez wklejonych buziek...co? Bo ty wiesz o co chodzi co nie ?

 

Dzisiejszą imprezę rozkręcam prozaicznie, a mianowicie...........JAK TAM MOJE KOTLETY DO JASNEJ CIASNEJ.....MŁODZIEŻY z przepisu skorzystała czy nie?

 

Napiszcie jak zdrobniale ...bądź nie ....na Was moje drogie wołają i tyczyć ma się imienia Agnieszka....a nie misiaczku, kotku czy takie tam - Z Nadania niech piszą o swoich :D

Zaczynam........jak się urodziłam babcia wymyśliła Agnieszkę a zdrobniale ...wołali na mnie Iśka. Trwało to do późnej mej starości :lol: a z osób pozostających wiernym temu imieniu będącym zdrobnieniem pozostali: mój brat amancik,

kuzyn Jacek, który nie wyobraża sobie mówić inaczej,

chrzestana mojej córci,

przyszywana ciotka,

sąsiadka od mojej mamy

i mama czasami :lol: :lol: :lol:

Inni:

Aga, Agulek, Niesia ( tylko kolega ze studiów 8) )

 

Jak odpiszecie..... to potem możemy zacząć zabawę, ale musimy skończyć temat przystojniaków....Polaków......zatem - ja nazwiska, Wy zdjęcia i swoje propozycje...ok?

Urbański - były mąż Skrzyneckej

Krzysztof Stelmaszyk,

no Małaszyński......no i kogo by tu jeszcze....o braciszku nie będę pisała, bo to samo przez się rozumie( :lol: :wink: )

 

Piszcie i wklejajcie a ja w tzw.MIĘDZYCZASIE policzę pas nadrynnowy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...