Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak tylko o tych wakacjach wspomnialam, mam nadzieje ze nic i nikt stad nie zniknie, bo ja dopiero co was znalazlam :D

 

Uroczyście oświadczam, że nie zamierzamy znikać! :wink:

Wręcz przeciwnie, myślę, że nasza grupka również po wakacjach będzie rosła w siłę - POMOŻECIE, SIOSTRY? 8) :wink:

 

Witaj Aga :) :) :)

 

Uaktualniona lista: (poprawcie mnie, jeśli coś pokręciłam)

 

Lista wpisanych:

1. To sem ja (YreQ)

2. dżempel

3. amonite

4. agaaa

5. AAgnieszka@

6. AgaMaj

7. mencel

8. Aga - Żona Facia

9. agwapi

10. Bianka

11. dzióbek

12. AgaWus

13. AgnesK

14. aga1401

 

Z nadania.... chętne do wpisania :

1. zielonooka

2. basiah2

3. April 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejku, jak mogłam... :oops: już poprawiam

 

Lista wpisanych:

1. To sem ja (YreQ)

2. dżempel

3. amonite

4. agaaa

5. AAgnieszka@

6. AgaMaj

7. mencel

8. Aga - Żona Facia

9. agwapi

10. Bianka

11. dzióbek

12. AgaWus

13. AgnesK

14. aga1401

 

Z nadania.... chętne do wpisania :

1. zielonooka

2. basiah2

3. April 13

4. Grzebiuszka

 

 

coś mi się wydaje, że nigdzie nie ma odpowiedzi na zagadkę Matki Z dotyczącej smakowitego obiadku przygotowanego przez tajemniczego mężczyznę :)

no więc, któż to jest?? kto on?? Czyżby twój braciszek??

:D :D :D

 

BINGO GRZEBIUSZKA :D

 

No tak, to było do przewidzenia.... 8)

 

Ktoś chce gruszkę prosto z drzewa?

http://kuchnia.o2.pl/mat/5/zdjecia/gruszka1.jpg

 

A może coś jeszcze bardziej słodkiego? :wink:

http://dd.tradepress.com.pl/graphics/pictures/7679_2_full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

W sumie wpadłam "do internetu", bo chciałam sprawdzić w dzienniku, kiedy przelano mi transzę kredytu....bo czas najwyższy księgowość uzupełnić.......ale jak tu do Was nie zajrzeć 8)

 

Cieszę się, że panuje tutaj taki porządek..... amonite dzięki.

 

Witam serdecznie nowoprzybyłą Agnieszkę - oj dziewczyno nawet nie wiesz do jakiego fajnego świata się zapisałaś..............a tak w ogóle to muszę pomyśleć o jakimś wkupnym dla chętnych kobiałek....hmmmm.....może zdjęcie jakiegoś przystojniaczka i cosik słodkiego na fotce............ jak córy myślicie, może być czy bez wkupnego bawimy się dalej????

 

April - ratujesz życie mi tą herbatką.........

...... a poza tym, to tak z własnej i nieprzymuszonej woli, ale to DZIWNE zdanie akurat wykroiłam z tekstu o całości czyli dachóweczkach, taśmach, spinkach, aluminium, cynku itd.

Wiem , że w 100% przecież ich nie sprawdzę, bo nie ma mocnych aby na dach mnie wciągnąć, choć kto wie w jakiej desperacji jeszcze będę :roll: , no ale OGÓLNE pojęcie mieć trzeba, aby nie zostać w butelkę nabitĄ - bo to o nas kobiety chodzi.......oj powiało feminizmem.

 

Rozpusta w biały dzień.....gruchę obraną chwytam , 2 czekoladki na dwa bioderka i do rachunków..............przygotujcie mi proszę coś na nerwy jak nacisnę SUMA 8) :wink:

 

A Aga1401 - jak daleko od Legnicy te fundamenty wyczarowała??? :D

 

I zapomniałabym............. oczywiście niczego nie zamykamy po wakacjach, przeciwnie ............ możemy nawet wymyśleć nową ramówkę jak w telewizji :lol: :lol: :lol: :lol: życie tak nas zaskakuje, że nie pozostaje nic innego jak zabawa, bo śmiech jest cudowną przeciwwagą dla stresu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po wyjściu z kąpieli jestem i woń się nade mną unosi boskiej gardenii.

Teraz tylko do łóżeczka z jakąś pychotką (oj jakoś tak dwuznacznie wyszło :-? ) pod pachą i ewentualnie dobrą książeczką. Mąż jakieś dobre picie zrobi i mogę kontemplować uroki budowania ha ha!!! :lol:

 

A jakie wy macie plany na wieczór (oprócz oczywiście naszego Agnieszkowego zebrania - of course) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz zawsze dobre pomysły..........oj przyda mi się, Wam pewno też. :D

Fajny laska ma balejaż 8)

Może jakieś super maseczki do tego 8)

 

Podliczyłam sobie wydatki ....sporo tego wyszło :o sam strop 18500 :o a rzeczoznawca robiąc harmonogram do kredytu szrajbnął mi chyba - bo cholewcia nie mam tego w domu - 12 tys. :roll:

 

April jak poniekąd rozpoczęłaś wątek z kobietami.......to ja trochę kontynuując przystojnych panów....proponuję KOBIETY, które są piękne, uwodzicielskie, SEKSOWNE........poprostu IKONY....

 

Dla mnie nr 1 to Monica Bellucci, a następnie Audrey Hepburn, Salma Hayek, Penelope Cruz, Jessica Alba....reszte dopisze później...a z Polek.... i tu Was zaskoczę...Beata Tyszkiewicz, Danuta Stenka, Dorota Wellman..........ale niestety zdjęć wkleić nie mogę, bo "miejsce dowodzenia zajęte"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmij współczucia Matko Z. i nie rozchoruj się nam!!! :wink:

 

Wiesz co ... jak się w łóżku leży chorym, to mniejsze prawdopodobieństwo, że rodzina buczeć będzie, że ciągle w internecie z Wami buszuję............moja mała mówi już do mnie, nie MAMO tylko MURATORKU :oops:

 

wSPÓŁCZUCIA PRZYJMUJĘ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

April dziękuję :D

Takie piękne kwiatki u Ciebie rosną :roll: ???

 

Zajrzę za pół godzinki, jednak wezmę kąpiel, herbatkę zaparzę.....

Niestaty jeszcze nie rosną, te zostały "upolowane" w cudzych ogrodach :oops:

 

Herbatka? Proszę bardzo:

http://farm2.static.flickr.com/1221/1255167251_701777aa6a.jpg

 

Ja też się oddalę, dziecię domaga się kolacji, potem film.

Może zaglądnę tutaj na reklamach, żeby sprawdzić Twój stan zdrowia Matko Z. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...