Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A imieniny Agnieszki to kiedy obchodzą ?

Ja 21 stycznia i jestem na tle kwietniowych poszkodowana - bo kiedyś jeden prezent tylko dostanę.............. na dzień babci Agnieszki :lol: :lol: :lol:

 

 

Witam po dłuższej nieobecności. Widzę że zdrówko jakoś zaczęło Agnieszkom szwankować, mam tylko nadzieję że to chwilowa niedyspozycja.

Ja jestem spod barana a imieniny obchodzę w kwietniu. Niestety jestem poszkodowana chyba nawet bardziej niż YreQ... imieniny mam zaraz po urodzinach więc odkąd pamiętam zawsze dostawałam jeden prezent :cry: :cry: Nikomu nie chciało się wręczać prezentu dwa dni z rzędu :( :evil: Prawda że to straszne :wink: ......a buduję się pod Siedlcami 100 km od Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w piątkowy wieczór :D :D

Duży dzisiaj ruch w naszej grupie.

Na 9 stronkę się nie załapałam, to czym prędzej na 10 muszę coś skrobnąć :wink:

 

amonite droga do Ciebie piękna i szeroka wiedzie, kiedy więc będziemy mogły zajrzeć do Twojego ogrodu?

 

YreQ u mnie z datami to jest tak:

urodziny w kwietniu (stąd April )

8-go marca chętnie obchodzę Dzień Kobiet i trochę nielegalnie imieniny (bo jest Beaty, więc czemu mam sobie żałować) Legalne imieniny mam we wrześniu, więc szałowa imprezka już za kilka dni :wink:

Uwielbiam dostawać prezenty, dlatego obchodzę wszystkie rocznice i Dzień św. Walentego i pierwszy dzień wiosny i jesieni też... :wink:

Dziś wieczorem proponuję uczcić 10 stronę, okazja dobra jak każda inna :D

A ponieważ wieczór zimny:

 

http://th.interia.pl/20,ba8025d06838730/Grzaniec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...