Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

YreQ, uśmiechnij się. Ten wczorajszy paskudny dzień masz już za sobą, dzisiaj będzie o wiele lepiej. Pamiętaj, to nam zawsze możesz się wyżalić, to my podtrzymamy Cię na duchu...my znaczy się, Twoje imienniczki (nawet te w 1/2 i z nadania) :D :D

 

Nie było jeszcze kawki, więc zapraszam:

 

http://www.spengler.pl/img/kawa_rys.jpg

 

YreQ, prosimy... błagamy... nalegamy...Uśmiechnij się.

 

http://planty.pl/pl_kartki/kartki/usmiech.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ, uśmiechnij się. Ten wczorajszy paskudny dzień masz już za sobą, dzisiaj będzie o wiele lepiej. Pamiętaj, to nam zawsze możesz się wyżalić, to my podtrzymamy Cię na duchu...my znaczy się, Twoje imienniczki (nawet te w 1/2 i z nadania) :D :D

 

Dzięki, wiedziałam, że mogę na Was liczyć.

 

A jak pogoda w Krakowie? U mnie świeciło słońce , ale jest wietrznie i zimno, potem padało, potem znów słońce a teraz znów się zachmurzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pogoda w Krakowie? U mnie świeciło słońce , ale jest wietrznie i zimno, potem padało, potem znów słońce a teraz znów się zachmurzyło.

 

dzieńdoberek wszystkim

 

W Krakowie szaro, buro i ponuro.................

 

I taki też mój nastrój.......

 

Wpadłam na sekundkę i już mnie nie ma.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zmykam jeszcze na działkę bo musimy pustaki stropowe przewieść

 

czyli kociokwik nie tylko u mnie

 

Oj nie u nas dziś się okazało, że zabraknie ok 90 pustaków. 60 już przywieźliśmy wcześniej teraz jedziemy jeszcze do kolegi na budowę, któremu zostało ok 40. I tak tu kilka, tam kilka i załatwiliśmy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zmykam jeszcze na działkę bo musimy pustaki stropowe przewieść

 

czyli kociokwik nie tylko u mnie

 

Oj nie u nas dziś się okazało, że zabraknie ok 90 pustaków. 60 już przywieźliśmy wcześniej teraz jedziemy jeszcze do kolegi na budowę, któremu zostało ok 40. I tak tu kilka, tam kilka i załatwiliśmy :lol:

 

no to gratuluję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...