Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

W dobie braku honoru u firm budowlanych i przy takiej kasie też wyzbyłabym sie zasad i podkupiłabym najlepszą firmę budowlaną na rynku, która nawet w zimie dom by mi postawiła, jakby trzeba było to zrobilibyśmy namiot, żeby na nich nie padało.

Albo pierdzieliłabym to wszystko i kupiłabym dwie działki nad morzem i zaczęła od początku. Druga działka wiadomo dla kogo.... dla żabki :wink:

Nie mam bladego pojęcia co mogłabym zrobić z taką kasą ....na pewno wiele osób byłoby szczęśliwych...... i nie myłabym już okien :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie braku honoru u firm budowlanych i przy takiej kasie też wyzbyłabym sie zasad i podkupiłabym najlepszą firmę budowlaną na rynku, która nawet w zimie dom by mi postawiła,

 

i tak własnie teraz trzeba mysleć, zdrowy egoizm jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził 8)

 

Albo pierdzieliłabym to wszystko i kupiłabym dwie działki nad morzem i zaczęła od początku. Druga działka wiadomo dla kogo.... dla żabki :wink:

...... i nie myłabym już okien :lol:

 

bardzo mi sie ten pomysł podoba...bardzo... a teraz narkoza dla mnie, zasypiam i śnię o 2 domkach nad morzem :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję nawiązac kontakt z osobami, które mogą pomóc w spełnianiu życzeń lub przepowiedzieć numery w lotto :wink:

Wróżki, wiedźmy, czarodziejki... lub inny UKŁAD :wink:

 

hmmm... przepowiadam przyszłość... ale z resztą sobie nie radze ;););)

Poproszę próbkę Twoich możliwości... Czy kupię to co zaplanowałam i czy w Krakowie wyjdzie dzisiaj słońce? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno się odzywam ale lepiej późno niż wcale. Choć szkoda że nie załapałam się na kawkę i smakowicie wyglądające ciasto.

Dziś znów miałam ciężką rozmowę z wykonawcą więc przydała by się jakaś wróżba czy uda mi się szczęśliwie zakończyć tę budowę

 

 

http://tapety.smieszne.org/zwierzeta/(1).jpg

 

Czy on nie jest słodki...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno się odzywam ale lepiej późno niż wcale. Choć szkoda że nie załapałam się na kawkę i smakowicie wyglądające ciasto.

Dziś znów miałam ciężką rozmowę z wykonawcą więc przydała by się jakaś wróżba czy uda mi się szczęśliwie zakończyć tę budowę...

 

...Czy on nie jest słodki...

:wink:

Wróżbiarstwem zajmuje się Grzebiuszka i muszę przyznać, że całkiem nieźle jej to wychodzi.

To co mi przepowiedziała spełniło się w 100%.

Należy jej się tytuł WW czyli Wielkiej Wróżbitki naszej grupy i oczywiście atrybut tej funkcji czyli karty do tarota :wink:

 

http://www.tarot.info.pl/karty-symboleZl20k.jpg

 

Psiak jest cudowny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaczki sliczne :)

 

YreQ nie bądź taka zachłanna, weź jedno, a mi zostaw dwoje :) będziemy miały po równo :)

 

Wiedziałam maleńka, że zareagujesz :lol: Chciałam podziału dokonać, ale rodzeństwa się nie rozdziela więc.... ten dom nad morzem będzie jeden wielki na dwóch działkach :lol: :wink:

 

Ale te dzieci superowe co nie? a może tem miodowy to na przyczepkę do dwójki rodzeństwa....sama nie wiem..........ale miłości u mnie ogrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...