Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trochę późno się odzywam ale lepiej późno niż wcale. Choć szkoda że nie załapałam się na kawkę i smakowicie wyglądające ciasto.

Dziś znów miałam ciężką rozmowę z wykonawcą więc przydała by się jakaś wróżba czy uda mi się szczęśliwie zakończyć tę budowę...

 

...Czy on nie jest słodki...

:wink:

Wróżbiarstwem zajmuje się Grzebiuszka i muszę przyznać, że całkiem nieźle jej to wychodzi.

To co mi przepowiedziała spełniło się w 100%.

Należy jej się tytuł WW czyli Wielkiej Wróżbitki naszej grupy i oczywiście atrybut tej funkcji czyli karty do tarota :wink:

 

http://www.tarot.info.pl/karty-symboleZl20k.jpg

 

 

 

Psiak jest cudowny :D

 

 

April, a co KUPIŁAŚ ?

 

Ja wczoraj po bojach wielkich dokonałam zakupów "spodenkowych" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się robi :D

 

Pieczarki faszerowane

 

- ok 3/4 kg pieczarek (średniej wielkości)

- 1 spora pierś z kurczak

- 2, 3 celule

- natka pietruszki

 

Na ciasto naleśnikowe:

- 1 jajko

- mąka

- woda gazowana lub mleko

- proszek do pieczenia

- szczypta soli

 

Pieczarki oczyścić, wyciąć ogonki (nie wyrzucać) i wydrążyć kapelusze, odłożyć.

 

Farsz do kapeluszy:

Ogonki pokroić drobno,cebulę i pierś z kurczaka także drobno posiekać. Smażyć wszystko na oleju, przyprawić według uznania (ja sypię wszystko co się nadaje do mięsa). Na koniec smażenia dodać natkę pietruszki. Farsz przestudzić. Następnie faszerować nim kapelusze.

 

Zrobić bardzo gęste ciasto naleśnikowe, kapelusze z nadzieniem obtoczyć w cieście i smażyć w głębokim tłuszczu aż się zarumienią (ja smażyłam normalnie na patelni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego przepisu nie miałam...........mniam. Już zgłodniałam.

 

W takim razie poprosimy i Twój :)

 

Proporcji dokładnie nie pamiętam - skoryguję później...

 

Pieczarki średnie, umyte, obrane, środki i ogonki wydrążone i pokrojone drobno i podduszone z cebulką, jak przestygnie do tego starty ser żółty i jajko na twardo ugotowane i posiekane. Też można dać pietruchę no i przyprawy. Nadziewać pieczarki, obtaczać jak kotlety - czyli mąka, jajko i bułka i smażyć.

Do tego barszczyk polecam - jak kto lubi, ja barszczyk uwielbiam.

 

Smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pogoda u mnie taka, że...szkoda słów.

Dobrze, że wczorajszy dzień był udany.

Na początek dnia rozmowa w sprawie pracy i ...od poniedziałku nowa praca, nowa płaca :D :D

Po południu zebranie w szkole czyli wyskoczenie z dużej ilośći kasy :roll:

Następnie biegiem na działkę na spotkanie z panem, który utwardzi nam wjazd, przygotuje część działki pod ogród, wykopie fundamenty :D :D

A, no i między czasie zakupy - UDANE :wink: :wink:

 

April, a co KUPIŁAŚ ?

 

Ja wczoraj po bojach wielkich dokonałam zakupów "spodenkowych" :lol:

YreQ gratulujemy zakupu spodni :wink:

Ja kupiłam sobie takie małe coś:

 

http://www.spieprzajdziadu.com/pics/2006/12/prezent.jpg

 

Wieczorem miałam gości, było bardzo sympatycznie (winko, prezenty, miłe rozmowy) ale ja mialam już dość po całym dniu i marzyłam o tym, żeby jak najprędzej wskoczyć do łóżka :oops:

Dzisiaj natomiast zapowiada się spokojny a nawet nudny dzień :wink:

Przepis na pieczarki super, może dla urozmaicenia dzisiejszego menu zrobię je dla moich chłopaków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, pogoda u mnie taka, że...szkoda słów.

Dobrze, że wczorajszy dzień był udany.

Na początek dnia rozmowa w sprawie pracy i ...od poniedziałku nowa praca, nowa płaca :D :D

Po południu zebranie w szkole czyli wyskoczenie z dużej ilośći kasy :roll:

Następnie biegiem na działkę na spotkanie z panem, który utwardzi nam wjazd, przygotuje część działki pod ogród, wykopie fundamenty :D :D

A, no i między czasie zakupy - UDANE :wink: :wink:

April, a

co KUPIŁAŚ ?

 

Ja wczoraj po bojach wielkich dokonałam zakupów "spodenkowych" :lol:

YreQgratulujemy zakupu spodni :wink:

Ja kupiłam sobie takie małe coś:

 

.

 

http://www.spieprzajdziadu.com/pics/2006/12/prezent.jpg

 

Wieczorem miałam gości, było bardzo sympatycznie (winko, prezenty, miłe rozmowy) ale ja mialam już dość po całym dniu i marzyłam o tym, żeby jak najprędzej wskoczyć do łóżka :oops:

Dzisiaj natomiast zapowiada się spokojny a nawet nudny dzień :wink:

Przepis na pieczarki super, może dla urozmaiceni dzisiejszego menu zrobię je dla moich chłopaków :wink:

 

 

Wiesz zaintrygowałaś mnie tym pudełeczkiem, i o to chyba chodziło 8)

 

A ze spodenkami na serio miałam problem, bo teraz szyją jakieś takie wąskie dla dziewczynek, a moja mała choć nie gruba to dupcię odstającą już ma, brzuniu lekko też, figurę będzie miała iście kobiecą czyli w bioderkach szerzej w talii mniej - no i żadne spodnie na nią niestety nie pasowały :(

Ale udało się....jak zwykle uratował mnie Auchan :o i kupiłam klasyczne dżnsy bez pierdułek i naklejanek no i zaszalałam.... bo zielone bojówki z materiału również a Julka wygląda bosko.

 

Ogromne gratulacje z powodu znalezienia nowej pracy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A ze spodenkami na serio miałam problem, bo teraz szyją jakieś takie wąskie dla dziewczynek, a moja mała choć nie gruba to dupcię odstającą już ma, brzuniu lekko też, figurę będzie miała iście kobiecą czyli w bioderkach szerzej w talii mniej - no i żadne spodnie na nią niestety nie pasowały :(

Ale udało się....jak zwykle uratował mnie Auchan :o i kupiłam klasyczne dżnsy bez pierdułek i naklejanek no i zaszalałam.... bo zielone bojówki z materiału również a Julka wygląda bosko.

Ja jak idę na zakupy z moim synem, to zawsze na koniec stwierdzam, że dla dziewczynek jest większy wybór, fajniejsze kolory, itd.

Najbardziej nie lubię kupować z moim synem butów... :evil:

Dramat jak on potrafi przebierać. Jedne mało męskie, inne niewygodne, obciachowe, nie w tym kolorze.........

Mówię Ci kupienie mu butów kosztuje mnie dużo nerwów i... w efekcie pieniędzy :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...