Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sumie jestem nawet ciekawa, ciągnąc powyższy wątek i ten wakacyjny, który z hoteli wytrzymałby najazd 25 Agnieszek i to do tego budujących ?

 

Na początek może jakaś bystrzacha zrobi mapę Polski z naniesionymi miejscami, w których budujemy. :D

I .... albo wówczas wybierzemy takie miejsce, do którego mamy tę samą odległość do pokonania, albo czekamy z jakieś 14 miesięcy i wtedy ja siedzę w domu i czekam jak na matkę przystało, aż córy się zjadą.

 

Mapa tak czy tak mogłaby być, może któraś ma znajomego informatyka, bo ja jedynie mogłabym mapkę narysować , kredkami nanieść i zeskanować, 8) dlatego też liczę na większe zdolności którejś z Was. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do hotelu coby mógł parę Agnieszek przyjąć to myślę że nie ma problemu skoro Kryśki mają swoje imieniny i robią je hurtem ,i gdzieś przy okazji mieszkają to myślę że dwadzieścia parę Agnieszek też gdzieś się zmieści :)

a kiedy już się wyremontuję to i u mnie się zmieścimy zapraszam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Powodzenia, April, może nie będzie aż tak stresująco?

Było stresująco, oj było :wink:

 

A w sprawie relaksu, zobaczcie co znalazłam :D

Kapsuła relaksująca :o :o :o

http://j.luxlux.pl/l1950/9b81aaaa001b7d3546274c43/130227.jpg

 

Ciekawa jestem jak to ustrojstwo działa :D

Zaryzykuję :o Jutro opowiem Wam jak było :wink:

Dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a kiedy już się wyremontuję to i u mnie się zmieścimy zapraszam :p

Bóg zapłać dobra kobieto :D Ja skorzystam bardzo chętnie :oops:

 

Wszystkie się zwalimy, tam same lasy i nikomu nasze piski nie bedą przeszkadzały. :lol:

 

O Polańczyk pytałam, bo kuzynki mąż stamtąd pochodzi, jego brat ma firmę budowlaną i to taką, którą w Legnicy po nogach by całowali :D Oj żałuję, że nie mieszkają bliżej.... :(

Może na ferie zimowe wpadnę z małą do jego mamy to i do ciebie na grzańca zajadę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Powodzenia, April, może nie będzie aż tak stresująco?

Było stresująco, oj było :wink:

 

A w sprawie relaksu, zobaczcie co znalazłam :D

Kapsuła relaksująca :o :o :o

http://j.luxlux.pl/l1950/9b81aaaa001b7d3546274c43/130227.jpg

 

Ciekawa jestem jak to ustrojstwo działa :D

Zaryzykuję :o Jutro opowiem Wam jak było :wink:

Dobranoc...

 

Taka wymęczona jesteś?

To czekam do jutra, dobranoc April :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do hotelu coby mógł parę Agnieszek przyjąć to myślę że nie ma problemu skoro Kryśki mają swoje imieniny i robią je hurtem ,i gdzieś przy okazji mieszkają to myślę że dwadzieścia parę Agnieszek też gdzieś się zmieści :)

a kiedy już się wyremontuję to i u mnie się zmieścimy zapraszam :p

 

Wiesz co... no ja nie wiem jak Kryśki się zachowują, ale pewno zauważyłaś, że ja nie zawsze ...teges... normalna jestem 8) , generalnie wesołe z nas babki :lol: a z Agnieszkowym poczuciem humoru i temperamentem, to nie każdy hotel wytrzyma :oops: :wink:

 

Już zastanawiam się nad wzięciem z muratora nalepki " przyjazna budowa....coś tam coś tam z muratora" co by mój sąsiad wątów nie miał jak wszystkie do mnie przyjedziecie. Muszę powolutku go przyzwyczajać na "poważną" imprezę kobitek z poważnego pisma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...