Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Agnieszki budujące - ileż nas ach ileż?


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agajar jak tam działka, a właściwie woda na działce?

 

Pompa się spisała?

 

Zarzucę Wam dziewczynki temat- czy robicie zakupy poprzez internetowe serwisy aukcyjne?

 

Ja osobiście tak. Nie tylko kupuję :lol:

 

A owszem kupuję. Ty coś sprzedajesz dodatkowo? co jeśli można wiedzieć? :oops: taka ze mnie ciekawska bestia :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzucę Wam dziewczynki temat- czy robicie zakupy poprzez internetowe serwisy aukcyjne?

 

Ja osobiście tak. Nie tylko kupuję :lol:

 

Ja nie, bo nieufna jestem, jeśli się skuszę , to dam znać co kupiłam. Temu szleństwu poddał się jednak mój mąż - kolekcjonuje muszle. Tego czego nie dostanie w superowym sklepiku w Dźwirzynie (jak przelotem jesteśmy na wakacjach) to wyszukuje na allegro.

Kiedyś kupił czołg ( :roll: 8) :-? ) model z II wojny światowej - przyszedł uszkodzony.

Zastanawiałam się nad oknami veluxa z allegro, bo były tanie - ok.200 zł mniej niż w hurtowni - myślałam jeden dzień, pojechałam i kupiłam w hutrowni - z moim szczęściem nie chciałam ryzykować wtopy - okien mam 7 szt.

Drzwi wejściowe ze Stobrawy dziewczyny na forum też kupują z allegro. Ale jakiś gość napisał , że przyszły mu w kiepskim stanie - słabo zabezpieczone ( tektura po makaronach) i jakoś słabo wykonane - nie były np.podomalowywane.

 

Jak Agajar powie co ma :wink: - to ja odpowiem czy jestem zainteresowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...